0
zpět
 

diskuze k tématu: 6ti místné auto kolem 300 tis Kč?

kategorie zařazení tématu: poradna, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.08.2015 15:46, 6ti místné auto kolem 300 tis Kč?
Dobrý den,

nyní vlastním Citroen C8, jenže po neblahé zkušenosti s ním (začala zlobit elektronika) začínám koukat po autě jiném.
Mělo by se jednat o 6ti místné auto (více jak 6 míst nevadí) + nějaký prostor pro zavazadla.. Ideálně aby nikde nebyla pevná nerozdělitelná 3 lavice z důvodu naložení delších předmětů, jako třeba kolo či windsurf...
Má cenová představa je kolem 300 tis Kč.

Zvažuji Citroen Jumpy (má méně elektroniky než C8, tak by snad mohl být lepší), MB Vianno a VW Multivan.
Které z těchto aut by jste mi doporučili? Nebo máte tip na jiné auto?
Rád bych spolehlivé auto...

Děkuji moc za odpověď.
reagovat
Valnoha
počet příspěvků322
datum registrace03.01.2011
Pátek 14.08.2015 12:54, Transporter
Řešil jsem podobné dilema cca půl roku z5....
Multivan za 300 bude mít hodně za sebou. Vito bych zavrhl kvůli zadnímu náhonu a ser.... se pohonu 4x4. Citroen nevim... zkušenost nemam, ale když jsem řešil stejný problém s autem byl jsem se dívat na Experta coz je dvojce a proste se mi to nelíbilo.
Nakonec jsem koupil relativne zachovalého Transportera busika a spokojenost. Vyvaroval bych se 2,5 litrovým motorům a hledal bych 1,9tdi. Která sice na žádný závody není, ale na běžný provoz postačuje.
reagovat
driver111
počet příspěvků528
datum registrace13.03.2013
Pátek 14.08.2015 13:30, scudo,expert,jumpy
Brácha jezdí těmito auty docela čast. mají na firmě jak Scudo, tak Caravellu a před tím Multivana. Vše od novoty. Najezdí hodně ať už s tím scudem - tuším 120 kW a caravella je 103kw. Protože vozí lidi a většinou to má plné, tak je co se týká místa uvnitř prostornější a pohodlnější Scudo (tuším L2 H2 - dlouhá verze a jezdí s ním raději. Auta jsou +- stnjně stará cca 2 roky a mají te´d kolem 300 nalítáno. Co jsme tak vypozorovali, tak spotřeba je +- stejná 8-9 litrů a problémy s auty světě div se - Fiat jich měl mnohem míň. Jen pár drobností. Caravella taky nějaké problémy typu nelze stahovat okýnka, tak 3x za rok, potom přestával motor za běhu jet, pak se zase nahodil atd. Ale už se vychytala a při 300 tis začíná fungovat :). Nicméně, já bych šel do Scuda a jeho dvojčat, budou levnější, mladší a s míň km.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 18.08.2015 00:06, RE:
Dobrý den. Mercedes-Benz Viano a VW Multivan bude problém za 300 najít v zachovalém stavu. Doporučuji spíše zmíněný Citroën Jumpy nebo Fiat Scudo.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.