Přihlášení
Uživatelské jméno / e-mail
Heslo
Registrace
Napsat recenzi na můj vůz  +Vložit inzerát

VW Sharan, VW Multivan T4, nebo VW Multivan T5?

Poradna
Ivan Pindur | 05.05.2006
foto: TipCars.com

Dotaz

Děkuji Vám za užitečné příspěvky na TipCarsu a věřím, že spoustě lidí usnadníte rozhodování.
Můžete prosím i mě poradit v následujícím rozhodování.
 
Zvažuji koupi jednoho z následujících tří (starších) vozů do firmy, kde je třeba občas také převézt nějaké to zboží (v krabicích). Po dlouhodobých zkušenostech s prostorem ve voze VW Caravelle, model T4, bych se již soukat a krčit v běžném osobného vozu raději nechtěl. Cestování je v takovémto voze opravdu méně únavné. Pohon 4x4 je v naší horské oblasti velmi užitečná věc.
 
1. VW Sharan (Seat Alhambra) 1,9 TDI PD 85 Kw - 4x4.
 
2. VW Multivan T4 2,5 TDI 75 Kw - 4x4.
 
3. VW Multivan T5 2,5 TDI PD 128 Kw - 4x4.

Posledně jmenovaný Multivan T5 stojí ve verzi 4x4 zatím přibližně dvojnásobek toho, co dva předešlé vozy. Stojí to za to?
Jaký je rozdíl ve vnitřní prostornosti a jízdních vlastnostech mezi těmito
vozy?
 
Děkuji Vám, Petr G.


Odpověď

Volkswagen Sharan a VW Multivan jsou vozy poněkud rozdílných parametrů, ať už rozměrově, designem či cílovou skupinou zákazníků. Sharan je o cca 20 cm kratší než Multivan, takže ve vnitřním prostoru je značný rozdíl, zejména pokud bychom chtěli cestovat v sedmi lidech. Sharan toto sice umožňuje, ale v poslední řadě sedadel nemají cestující tolik prostoru, jak by bylo vhodné např. na delší cesty apod. Taktéž přístup k zadní řadě sedadel je v Sharanu obtížnější, obzvláště kvůli absenci posuvných dveří. Naopak multivan je v tomto ohledu velkorysý, zadní trojsedadlo má prostoru více než dost, a pokud je vozidlo vybaveno dvěma samostatnými sedadly ve střední řadě, která navíc můžeme otočit zády ke směru jízdy, připadají si pasažéři spíše jako v obývacím pokoji než v autě. Taktéž při přepravě nákladu poskytuje multivan více prostoru, vnější rozměry 4890/1904/1944 (d/š/v) oproti

4634/1810/1730 hovoří jednoznačně ve prospěch většího z obou Wolfsburgských příbuzných.

Nyní k jízdním vlastnostem, motor 1,9TDI PD známe z mnoha koncernových vozů v různých výkonových variantách, v případě Sharanu se jedná o variantu 85kW/115k, s krouticím momentem 310 Nm, která ve spojení se šestistupňovou manuální převodovkou umožňuje automobilu zrychlit z 0 na 100km/h za 14,7s a dosáhnout maximální rychlosti 178km/h. Nutno poznamenat že tomuto vozu by více slušela varianta 96kW, kterou známe z VW Passat či Škody Superb, jelikož oproti těmto vozům je Sharan přece jen vyšší a nemotornější, takže zejména sportovněji založenému řidiči se může zdát vůz líný. Nicméně pro klidnější povahy je výkon a jízdní dynamika dostačující. V zatáčkách se auto chová na svou kategorii poměrně jistě, a ačkoliv sedí řidič výše než u běžných osobních vozů, nepociťuje při jízdě žádné rušivé naklánění. Naopak, v rušném městském provozu řidič zajisté ocení mírný nadhled, který mu Sharan poskytuje.

Multivan se svými dvouapůllitrovými pětiválci si na silnicích také počíná suverénně, avšak zde bych už vzhledem k větším rozměrům stál při volbě motoru na straně výkonnější verze 128kW. Ta umožňuje automobilu zrychlit z 0 na 100 km/h za 12,2s a atakovat 190ti kilometrovou rychlost, což je na vůz této kategorie velmi dobrý výsledek srovnatelný s „běžnými“ vozidly která na silnicích potkáváme. Verze 75kW má maximální rychlost 168km/h a z 0 na 100 akceleruje za 15,3s, takže výkonnější agregát oceníme hlavně při předjíždění, kde rezerva výkonu přispívá ke zvýšení bezpečnosti manévru. Při jízdě po dálnici je multivan skutečným korábem, ve kterém se člověk cítí bezpečně a pohodlně, a hned tak něco ho nerozhodí. Menší problém může nastat v ucpaných centrech měst, kde není vždy snadné najít pro rozměrné vozidlo vhodné parkovací místo, avšak zhýčkán vnitřním prostorem nad touto skutečností asi člověk přimhouří oko, zejména pokud není nucen v centu parkovat denně.

Systém pohonu 4x4 je u obou modelů stejný tedy přes spojku typu haldex, což značí, že jsou trvale poháněna přední kola a v případě jejich prokluzu je přeneseno až 50% výkonu na kola zadní, což je pro Sharan i Multivan systém postačující, jelikož jsou určeny k provozu na zpevněných komunikacích. Rovněž ve sněhu si auto počíná suverénně a v kombinaci se správným zimním obutím vyjede prakticky kamkoliv kam vede cesta.

Ke spolehlivosti motoru je nutno dodat, že u sharanu i multivanu se jedná o turbodiesely se systémem přímého vstřiku paliva do válce systémem PD (čerpadlo-tryska), které jsou v porovnání se systémem common rail citlivější na kvalitu paliva a může dojít k zanášení trysek. Ovšem při pravidelném servisu a používání kvalitního paliva se nemusíme žádných potíží obávat.

Kdybych si já osobně měl vybírat mezi VW Sharan 85kW a Multivan 128kW, asi bych nakonec sáhl po sharanu, jednak pro výrazně nižší pořizovací cenu vozidla, ale hlavně pro nižší provozní náklady dané zejména spotřebou, 1,9TDI v sharanu si řekne v kombinovaném provozu přibližně o 7,5litrů nafty oproti 9-10 litrům u multivanu. Jediným větším mínusem této volby je menší prostor, ať už pro cestující nebo pro náklad, ovšem při sklopení střední řady sedadel a vyjmutí zadní řady poskytuje i sharan solidní prostor pro přepravu běžných nákladů.

Hodnocení článku
5.0 z 5 (100%)
Hodnoceno: 1x
Ještě jste nehodnotil/a
Tagy
Diskuze
vendys, 19.05.2006 06:18
v loňském roce jsem stál před stejnou volbou ,přestože 20 let jezdíme s mercedesy ,zvítězil multivan od VWa to proto,že není jiná alternativa.Vito jsme měli před tím,ale mělo mizernou protikorozní ochranu, po 3 letech korodovalo,to nové snad bude lepší.Co se týče Kia Carnival asi bych to sem vůbec netahal,jeden čas jsem s tím jezdil,je to sračka
rataj, 23.05.2006 20:52
kupte si T5 budete jezdit za 10 litru na 100km min ani nahodou plus na 100 procent pocitejte tak s 0,5 az0,8 litru oleje na 1000 km
martin, 09.06.2006 21:04
Mám multivan 4motion nejsilnější diesel a v záběhu mi žere průměrně 9 litrů.Jinak super svezení.
Marek, 08.11.2006 22:57
Mám 128kw 4motion,spotřeba paliva se opravdu pohybuje okolo 10-10,5l,ale vubec nejezdim nejak ekonomicky,naopak naplno využívám dynamiky která je velice slušná.Mnoho osobáků se diví,ovšem kdo s multasem bude jezdit pianko tak do 110km/h,dostane se mezi 8-9l,což je na skoro 2500kg vážící káru dost dobré.Spotřeba oleje je asi litr na 30000km,mám najeto necelých60000km a tak to vychází.Nevim kde jste přišel na tuto spotřebu oleje,to by ten motor byl dávno po smrti!Před koupí jsem samozřejmě zkoušel i M-B Viano,jenže před rokem ještě neměl 3.0cdi motor a 2.2 se mně jevila o dost hlučnější,což se potvrdilo i v několika srovnávacích testech v časopisech.Prostě jsem se s takovým zvukem motoru u poměrně luxusního vozu nedokázal smířit.Jinak se mně i Viano docela líbilo a je to potom už pouze otázka vkusu.Někdo tady navrhoval Carnival,někdy se mi zdá že někteří diskutující nezvládnou číst článek pozorně až do konce,když pisatel výslovně má zájem pouze o čtyřkolku.Nejsem žádným bojovníkem proti korejcům,dokonce jsem dva vlastnil (Hyundai Trajet),nejsou to špatná auta,ale je to proti multivanu opravdu jiná liga!A navíc se těžko prodávají.Jestli máte někdo nějaké jiné postřehy týkající se diskuze,rád se poučím.Díky a zdar!Marek
anonym, 28.03.2008 23:20
Před dvěma roky jsem prodal T5 multivan Highline 128 kw s 20000km,od té doby pořád něco zkoušíme,až jsme jeli přes půl Německa pro Viano Fun Lang 3.0 V6 CDi 17000km,ale když jsme viděli provedení interieru,jako ve sprinteru,tak jsme na zpáteční cestě opět koupili zánovní VW Multivan 96 KW 8000KM a je to vyřešené.Na běžné ježdění stačí.Den předem jsme zkoušeli ještě nové Viano 220 CDí 4 matic,ale bylo hlučné včetně vibrací do kastle.Jezdím s Mercedesy 20 let,ale to co ted´nábízí lidem je fakt bída.Zdravím
vstoupit do diskuze
vložit příspěvek do této diskuze
Nejčtenější články předchozích 7 dnů