Přihlášení
Uživatelské jméno / e-mail
Heslo
Registrace
Napsat recenzi na můj vůz  +Vložit inzerát

Koupit starší Volkswagen Multivan T5?

Poradna
František Mašek | 04.11.2016
foto: TipCars.com
Multivan T5 je bezpochyby skvěle postaveným autem. Má ale několik zásadních nedostatků, které jsou pro mnoho zájemců neakceptovatelné.

DOTAZ: Dobrý den, rádi bychom si do rodiny pořídili Volkswagen Multivan. Náš rozpočet je 600 tis. Kč. Prosíme o radu, jaký typ motoru doporučíte a na co si dát pozor při nákupu v autobazaru. Děkujeme. Strmiskovi, Plzeň.


ODPOVĚĎ: Dobrý den, Volkswagen Multivan je pro svou praktičnost a vnitřní komfort v hledáčku mnoha početných rodin. S Vámi udávaným rozpočtem můžete směle koukat na modely po faceliftu (2009). V této poradně se pokusím napsat několik rizikových faktorů, s kterými se musíte vypořádat. Podotýkám, že tím nijak nechci zatracovat ostatní kvality tohoto modelu.

1) Výběr motoru: Největší problém Multivanu je, že na výběr moc nemáte. Samozřejmě Multivan se prodává s řadou motorů, ale téměř každý z nich skýtá nějaká rizika. Rozhodně neberte 2,5 TDI, který aby jezdil, stojí na servisu velké peníze. Pak tu máme 2,0 BiTDI, což je jednotka se skvělým výkonem, o to však vyšší cenovkou a potencionálními komplikacemi po větším kilometrovém nájezdu. Zbývá 2,0 TDI s výkonem 103 kW, který by mohl při slušném používání a pravidelném servisu vydržet nejdéle.

2) Převodovka DSG: Sedmistupňová DSG převodovka nepatří k žádným držákům. Jako první odchází suché lamely na spojce, opravu doporučuji svěřit servisu, který s ní má zkušenosti. U DSG také existuje riziko, že předchozí majitel nikdy neměnil olej. Ano, samozřejmě postupoval podle pokynů výrobce, který označuje olejovou náplň za celoživotní, ovšem převodovka na to není stavěna - dochází k degradaci náplně a odcházejí ložiska. Proto si nechte v servisu vyměnit olej (předepsaný výrobcem) vždy po 60-70 tis. km. A nebo si vyberte bazarový kousek s manuálem.

3) Servisování: výše jsem psal o pravidelném servisu. A to je další problém. Multivan má nastaveny variabilní servisní intervaly po max. 40 tis. km. A to je na použité motory hodně. Je malá pravděpodobnost, že při koupi narazíte na uvědomělého majitele, který jezdil do servisu dříve, než udávaly servisní intervaly. Vy už ale buďte chytřejší a měňte motorový olej po 20 tis. km.

4) Zvýšený zájem zlodějů. Ano, to je problém. Auto je třeba dobře pojistit a vybavit fungujícím zabezpečením proti krádeži. A tohle všechno představuje další náklady navíc, s kterými je nutné počítat.

Hodnocení článku
3.3 z 5 (66%)
Hodnoceno: 18x
Ještě jste nehodnotil/a
Tagy
Diskuze
Valnoha, 02.11.2016 07:49
za uvedených 600tkč se nabízí několik možností. Koupit Multivana těsně před smrtí za 400 a 200 do něj vrazit a modlit se že těch 200 bude stačit na pár let "klidného" provozování. Nebo koupit rovnou za cca 600 zdánlivě zánovního multivana (kterého by se v případě že bude v dobré kondici málokdo zbavoval) s minimálně 100tkm na hrbu ( dost optimistický údaj) a opět se modlit za pár let "klidného" provozování.
Nezmiňoval jsem fakta všem známé jako výše pojistky, zájem zlodějů atd....
Možnost číslo 3. je sleva z nároků a nákup nového nebo zánovního auta byť více "dodávkového".
Osobně mě na konkurenčním webu zaujal test fiatu talento kde testovaný model vč. příplatkové výbavy byl za 600 tkč včetně DPH. Na živo jsem ho ale neviděl....
driver111, 02.11.2016 14:10


Talento je pěkné, ale narozdíl od starého scuda má motor jen 1.6, který s tím autem fakt moc nejede a žere. Bratr to vybírá teď právě na firmu a mají Scudo 125 kW, Caravellu 103 kW a teď potřebují ještě jedno a staré scudo je docela držák oproti caravelle,ale právě nové talento je pečené s renaultem a ten motor prostě na to nestačí, lepší volba je se podívat po novém citroenu Jumpy, nebo peugeotu expert, tam mají v nabídce ještě 2litr
otík, 02.11.2016 14:48
Sám teda mám Multivana, se100tkm kupovaný, jako dovuletý, zatím 160 a drží jak sviňa.
Cena byla o kilo jinde ( jakože výše ) a zvenku.

Zajímavá alternativa, byť bude někdo plivat , se mi jeví Hjundáj H1 2,5 AT... jeden asi z posledních normálních motorů oproti těm jedna šestkám se dvěma a víc turbama, startstopama atd...
Neurazí, nenadchne, ale za ty prachy....v akci a po debatě s dealerem se to přiblíží 6ti kilům, a bude to fungl nebo předáděčka s minimem.... Takové auto ovšech chce to nechat si až do smrti, následnýprodej bude prodělečný, zatímco skoro ty samé plechovky od VW si drží cenu, bůhvíproč...
, 02.11.2016 20:30
osobně bych se pohlédl po jiném vozidle, např. Toyota Previa s bezínovou atmosférou 2.4, je naprosto spolehlivý bezproblémový držák, za uvedenou částku koupíte v německu zánovní kus
vstoupit do diskuze
vložit příspěvek do této diskuze
Nejčtenější články předchozích 7 dnů