0
zpět

Deset nejaktuálnějších recenzí ojetin

Vybrali jsme posledních deset recenzí ojetin, které byly na TipCars.com zveřejněny za poslední tři měsíce. Které ojetiny vás zajímaly nejvíce?
25.01.2006, odborné recenze

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Vybrali jsme posledních deset recenzí ojetin, které byly na TipCars.com zveřejněny za poslední tři měsíce. Které ojetiny vás zajímaly nejvíce?


TIP: Prvních 50 poraden na TipCars.com (velký přehled)

 

OJETINY: Audi 100/A6 - Nenáročný polykač kilometrů

Kombinací prostornosti, pohodlí a výkonů, ale hlavně odolností proti zubu času i astronomickým počtům najetých kilometrů je Audi 100, později přejmenované na A6 jedním z nejlepších aut, jaké kdy kdo vyrobil.

 
 

OJETINY: Audi A6 - Přednosti i problémy ve větším balení

Nová generace Audi A6 přišla v roce 1997 s fascinujícími vnějšími tvary, zejména na zadních partiích mohli mnozí oči nechat. Škoda, že se přitom z nezdolného pracanta změnila na choulostivou „fajnovku“.

 
 

OJETINY: Citroen Xsara - Pohodlí v elegantním kompaktu

Citroen Xsara je typickým vozem nižší střední třídy, schopným již v základní variantě liftback uspokojit rodinné nároky. Rozumná cenová politika výrobce a vnitřní prostornost z něj vždy činily atraktivní nabídku.

 
 

OJETINY: Fiat Punto II - Na něm již servis nevydělá

Pokud některé starší fiaty byly postrachem automechaniků kvůli složitým a obtížně odstranitelným závadám, tak punto druhé generace děsí autoservisy úplně něčím jiným. Kdyby byla všechna auta tak bezproblémová, tak by servisní stání zela prázdnotou.

 
 

OJETINY: Ford Galaxy - Veleúspěšné MPV

Ford Galaxy i jeho technicky shodní konkurenti v tabulkách spolehlivosti zrovna nebodují. Přesto jde o vozy, jenž jsou dnes na trhu ojetin ve třídě MPV něčím, jako felicia mezi malými auty – jakousi implicitní volbou.

 
 

OJETINY: MAZDA 323 (BJ) - Vzhledem nezaujme, ale vydrží

Poslední, v pořadí již devátá, generace Mazdy 323 nenavázala na sportovního ducha předchozích variant. To však neznamená, že by jezdila špatně či byla nespolehlivá.

 
 

OJETINY: Mercedes Benz E W210 - „Masařka“ solidnosti předchůdce nedosahuje

Rok 1995 byl pro značku Mercedes-Benz velice důležitým. Úspěšná, solidností, spolehlivostí a bezpečností vyhlášená řada W124 (od roku 1993 již nazývaná jako třída E), totiž dostala zástupce s mnohem méně klasickými tvary.

 
 

OJETINY: Opel Zafira - Sedmimístný vůz má své slabiny

Opel Zafira přišel v roce 1999 s tak propracovaným řešením vnitřního prostoru, že na to mnoho konkurentů dodnes nenašlo odpověď. Lidé mu jsou pro jeho praktičnost ochotni odpustit i drobné vrtochy, jimiž na sebe také upozorňuje.

 
 

OJETINY: Renault Espace - Prostor a pohodlí nejsou levné

Renault Espace se v roce 1984 stal prvním evropským velkoprostorovým vozem. Dnes je v autobazarech hojně zastoupena jeho avantgardně tvarovaná třetí generace, která přišla v roce 1997.

 
 

OJETINY: Renault Laguna II - Krásný vůz zezačátku hodně zlobil

Renault Laguna v roce 2001 přišel s tak nádhernými tvary a tak moderními funkcemi, že řada zákazníků neodolala a ihned si pro něj běžela k prodejci. Mnozí z nich toho později litovali.

 

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
anonym, 10.03.2008 13:00
Po hledání středně velikehé vozu jsem natrefil právě na Renault vzhledově krásné auto roku výroby 2004 ve výbavě a s najetýma 104000Km byla promne jasná volba. Z prvu slušný tah a žádný problém po 3 týdením ježdění začal černě kouřit nu čož dlouho stálo říkal jsem si jaké bylo překvapení když na křižovatce stouply otáčky do plnejch a motor ječel. Vypl jsem klíček a nic snažil se chcípnout přes kvalt a odpojil baterku ,ale nic nepomohlo motor chytil na olej a běžel v plných točkách do ůplného spálení - následek steklé písty,projeté válce,zadřená klika + ohnutá, zapeklé ventily,prasklina v bloku. Po odtahu do servisu jsem se nestačil divit,když na place servisu stály 4 tyto vozy se stejnou závadou proto radím nebrat pokud chcete jezdit.

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2021, všechna práva vyhrazena.