0
zpět

VIDEO: Hummer H3

Dnes vám spolu s exkluzivním testem Hummeru H3 představujeme nové pojetí videa, se kterým se budete na našich stránkách setkávat i nadále. Doufáme, že se vám bude líbit a těšíme se na vaše reakce.
13.02.2006, nové modely

hodnocení článku: 5.0 z 5 (100%)
hodnoceno: 1x
vaše hodnocení: -

Dnes vám spolu s exkluzivním testem Hummeru H3 představujeme nové pojetí videa, se kterým se budete na našich stránkách setkávat i nadále. Počínaje dnešním testem už video nebude pouhým doplňkem textu, ale bude obsahovat i komentář, který ve stručnosti shrnuje celý test. Video se tak blíží tomu, co znáte z motoristických televizních pořadů. Doufáme, že se vám bude líbit a těšíme se na vaše reakce v diskuzi.

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Honzin, 13.02.2006 00:41
Zdravím redakci.
Recenze ve formě videa je zajímavý nápad a myslím, že se celkově povedla. Jen pár připomínek:

1. Zhruba ve třetině videa je zbytečně poměrně dlouhá pomlka komentáře. Chci slyšet co nejvíce v těch pár desítek sekund videa.

2. Například při komentáři o zavazadlovém prostoru a možnosti sklopení zadních sedadel se hodí během tohoto komentáře ukázka "co tím chtěl básník řici" - záběr na komentovanou skutečnost.

3. Škoda, že slečna (paní) redaktorka ve videu nemá výraznější hlas - prosím bez urážky, ale připadalo mi, že jde o četbu ze základů marxismu a leninismu

V každém případě je mi jasné, že nemáte jak pořádné technické zázemí, tak praktické zkušenosti s formou takových reportáží.

Nicméně já tento počin hodnotím pozitivně a moc se těším na další.
Jen tak dál.
Kybergreg, 13.02.2006 11:36
Na první pokus řek bych docela dobrý.
Pár poznámek:
1) Komentář je čten tak nějak s bezvýraznou intonací, kterou používají průvodci v hradech. Vezměte si za příklad Autosalon (Prima, sobota ráno) a poslechněte si, jak tam čtou komentář. Emoce a někdy i ne zcela spisovná mluva nejsou rozhodně na škodu. Komentář by měl svižný, zábavný. Ale je pravda, že i v Autosalonu se k tomu propracovávali několik let.
2) Hodila by se nějaká hudba jako pozadí, ale neměla by být moc nahlas. Alternativou je reálný zvuk při natáčení, např. u záběrů jedoucího vozu mi docela chyběl.
3) Záběry interiéru (budíky, palubní deska) by mohly být z trochu větší vzdálenosti, u exteriéru taky. Zabírání detailů zblízka je v pořádku, ale chybělo mi tam víc celkových panorámovacích záběrů. Záběry zavazadlového prostoru a prostoru zadních sedadel chyběly úplně.
4) Použijte lepší mikrofon, tenhle nebere prakticky žádné hluboké tóny, což vadí zejména při poslechu zvuku motoru.
Vojta - TipCars.com, 13.02.2006 23:02
Díky za příspěvky, videa s hudbou se nám bohužel kvůli technickým potížím nepodařilo zveřejnit včas. Teď už jsou k dispozici i ve dvou velikostech. Ostatní budeme samozřejmě dobrušovat, snad nám to nebude trvat tak dlouho - i díky vašim připomínkám - jako zmiňovaným prima kolegům:)
Kybergreg, 14.02.2006 09:34
Chci akorát doplnit, že Vás nenutím ke kopírování Autosalonu, to ne, jen se mi Autosalon líbí, tak jsem ho uvedl jako příklad. Ale stejně se mi líbí třeba i Top Gear, který má zase trochu jiný styl.

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.