zpět

Toyota Yaris s novým vzhledem

Zde jsou poslední snímky polozamaskované Toyoty Yaris, která by měla v nové verzi přijít na trh v Británii již během tohoto roku.
14.04.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+8

Zde jsou poslední snímky polozamaskované Toyoty Yaris, která by měla v nové verzi přijít na trh v Británii již během tohoto roku.

Nový vůz sdílí svoje “vnitřnosti” s Daihatsu Sirion, které se už ve Velké Británii prodává. Pětidveřová verze na obrázcích naznačuje, že nová Yaris bude opět malá, ale širší a celkově bytelnější než její současná verze. Snímky interiéru, ač pod značným maskováním, odhalují čistší designérské prvky.

Centrálně umístěné kruhové výdechy ventilace současné verze Yaris jsou nahrazené vodorovnými obdélníkového tvaru, ovladače jsou naopak oproti stávajícímu modelu umístěny svisle v řadě. Stejně tak i kaplička s rychloměrem je větší a umístěna ve středu palubní desky. Očekává se stejná paleta motorů, která je použita v současné verzi vozu – 1,0 a 1,3 litrové VVT-i zážehové motory plus vznětový agregát 1,4 D-4D, pravděpodobně i s nejnovějším částicovým filtrem D-CAT. Vydatnější modely T Sport budou následovat později a to ve výkonnějších verzích možná i s přeplňovaným motorem.

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Vymča, 14.04.2005 12:39
No, mně teda ta plachta moc neprozradila...
Dalis, 14.04.2005 13:17
Mno to mně teda taky moc ne, ale dyž se dívám na nové aygo nebo priusa, tak to určitě bude fešák.... Jo a nebude se náhodou nový Yaris menovat Vitz?
Dalis, 14.04.2005 13:17
Jo a nebude se náhodou nový Yaris menovat Vitz?
Karel - TipCars.com, 14.04.2005 14:50
Nový Yaris bude z modelu Vitz vycházet (Vitz je model pro japonský trh).

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.