0
zpět
974

Seat Toledo v tuningové úpravě JE-Design

Nový Seat Toledo je už v běžné verzi hodně „svérázný“ automobil. Ještě o další porci individuality navrch mu dodává tuningová úprava německé společnosti JE-Design.
24.08.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+8

Nový Seat Toledo je už v běžné verzi hodně „svérázný“ automobil. Ještě o další porci individuality navrch mu dodává tuningová úprava německé společnosti JE-Design.

Tuningový paket od JE-Designu zvyšuje atraktivnost Toleda hned několika designovými doplňky. Na předním a zadním nárazníku najdeme nástavce, které opticky „přilepují“ Toledo k zemi, stejnou funkci plní i boční nástavce prahů. Záď potom ještě zatraktivňuje křidélko nad pátými dveřmi a čtyři kruhové koncovky výfuku. Přiblížení k zemi ovšem není jen optické, o 35 mm snižuje Toledo k vozovce sada sportovních pružin a tlumičů. Důležitým tuningovým prvkem jsou samozřejmě atraktivní kola, JE-Design nabízí několik typů od velikosti 17 palců až po „devatenáctky“.

TIP: TEST: Seat Toledo 2,0 FSI - Ještě větší emoce (video)

Výše popsané úpravy nabízí německý „ladič“ od března letošního roku, novinkou však je nabídka „vyšlechtěných“ dieselových motorů. Základní agregát 1,9 TDI o výkonu 77 kW/105 k a točivém momentu 250 Nm „nadopoval“ JE-Design na 103 kW/140 k a točivý moment 320 Nm. Ještě více dynamiky potom nabídne upravený agregát 2,0 TDI o běžném výkonu 103 kW/140 k a točivém momentu 320 Nm, který po „kúře“ německých techniků poskytuje výkon 130 kW/176 k a max. točivý moment 405 Nm. Podařilo se tedy přidat u dvoulitrového dieselu dalších 36 koní výkonu a 85 Nm točivého momentu navíc.
autor:
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Opel Meriva nebo Škoda Roomster? Kupujeme ojeté MPV

nejčtenější články

Sportage, Kuga nebo BMW X1? Vybíráme ojetinu do 300 tis. Kč.

Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI

Honda Civic nebo Toyota Auris? Vybíráme ojetinu do 350 tis. Kč.

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.