zpět
974

Seat Toledo v tuningové úpravě JE-Design

Nový Seat Toledo je už v běžné verzi hodně „svérázný“ automobil. Ještě o další porci individuality navrch mu dodává tuningová úprava německé společnosti JE-Design.
24.08.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+8

Nový Seat Toledo je už v běžné verzi hodně „svérázný“ automobil. Ještě o další porci individuality navrch mu dodává tuningová úprava německé společnosti JE-Design.

Tuningový paket od JE-Designu zvyšuje atraktivnost Toleda hned několika designovými doplňky. Na předním a zadním nárazníku najdeme nástavce, které opticky „přilepují“ Toledo k zemi, stejnou funkci plní i boční nástavce prahů. Záď potom ještě zatraktivňuje křidélko nad pátými dveřmi a čtyři kruhové koncovky výfuku. Přiblížení k zemi ovšem není jen optické, o 35 mm snižuje Toledo k vozovce sada sportovních pružin a tlumičů. Důležitým tuningovým prvkem jsou samozřejmě atraktivní kola, JE-Design nabízí několik typů od velikosti 17 palců až po „devatenáctky“.

TIP: TEST: Seat Toledo 2,0 FSI - Ještě větší emoce (video)

Výše popsané úpravy nabízí německý „ladič“ od března letošního roku, novinkou však je nabídka „vyšlechtěných“ dieselových motorů. Základní agregát 1,9 TDI o výkonu 77 kW/105 k a točivém momentu 250 Nm „nadopoval“ JE-Design na 103 kW/140 k a točivý moment 320 Nm. Ještě více dynamiky potom nabídne upravený agregát 2,0 TDI o běžném výkonu 103 kW/140 k a točivém momentu 320 Nm, který po „kúře“ německých techniků poskytuje výkon 130 kW/176 k a max. točivý moment 405 Nm. Podařilo se tedy přidat u dvoulitrového dieselu dalších 36 koní výkonu a 85 Nm točivého momentu navíc.
autor:
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Volkswagen Golf 1.0 TSI - na operativní leasing

nejčtenější články

Motor 2.0i ve Fabii - co je zač?

Vybíráme naftový motor pro ojetý VW Golf VII

Jaký vybrat benzínový motor pro ojeté Volvo S80?

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.