zpět

Opel Vectra po faceliftu

Nová Vectra přijde na trh ještě letos koncem léta. Její design bude agresivnější a tvarem přední masky se sjednotí s modelem Astra (novou masku dostane i Zafira). Vůz na snímcích byl podle serveru Channel 4 přistižen při testování ve Finsku.
28.01.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Opel Vectra po faceliftu přijde na trh ještě letos koncem léta. Její design bude agresivnější a tvarem přední masky se sjednotí s modelem Astra (novou masku dostane i Zafira). Vůz na snímcích byl podle serveru Channel4 přistižen při testování ve Finsku.

Na definitivní podobu Vectry si budeme muset počkat do března, kdy bude oficiálně představena na výstavě v Ženevě. Fotografie z finska nicméně odhalují nejdůležitější změny. Především jsou to nové světlomety, které mají výrazně protažený a méně strnulý tvar a jsou složeny z více čoček, stejně jako u Astry. Maska je větší, vyplňuje prakticky celý prostor mezi světlomety a není pevnou součástí kapoty. V tomto případě černá barva zakrývá logo Vauxhalu, tedy anglické mutace Opelu a chromovou lištu, která bude velmi pravděpodobně zdobit i příď německých Vecter. Také se dá předpokládat, že nezůstane jen u drobných změn vzhledu a konstruktéři využijí příležitosti pro zlepšení jízdních vlastností. Jakmile budou známé další podrobnosti, přineseme rozsáhlejší článek o všech změnách.

TIP: Jak vypadá nový Opel Zafira, Opel Astra CC a další připravované novinky?

autor:
článek na zítřek

Vybíráme nejlepší diesel pro ojeté Audi A6

nejčtenější články

Jaký vybrat benzínový šestiválec pro ojeté Audi A6?

Vybíráme nejlepší benzínový motor pro ojetý VW Golf VII?

S jakým dieselem koupit ojetý Volkswagen Phaeton?

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.