Nové fotky terénního Golfu!

Volkswagen se chystá potrápit Nissana X-Trail a Freelandera od Land Roveru - dosavadní suverény své třídy - a na podzim ve Frankrutru představí off-road s pracovním názvem Freestyle Golf, který se na špionážních fotkách tváří jako opravdová blátotlačka.
16.03.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+6

Volkswagen se chystá potrápit Nissana X-Trail a Freelandera od Land Roveru - dosavadní suverény své třídy - a na podzim ve Frankrutru představí off-road s pracovním názvem Golf Freestyle, který se na špionážních fotkách tváří jako opravdová blátotlačka.

Pokud se tvůrcům z Volkswagenu vyvede Freestyle Golf stejně dobře jako větší Touareg, máme se opravdu na co těšit. Zároveň by se celému koncernu podařilo aspoň trochu stáhnout náskok konkurence ve třídě SUV. Freestyle očividně vychází z modelu Golf Plus, ale je posazen o pořádný kus výš. Podle fotek by tedy nemělo jít o žádný rádoby off-road (jako třeba Polo Dune), ale spíše o všehoschopný automobil, který mi svoji stavbou připomíná terénní verzi Golfu II. Ten se také díky solidnímu zvýšení podvozku změnil z celkem přívětivého malého auta na takové malé, respekt budící - no, řekněme si to na rovinu - "hovádko". V novém Golfu najde další ze svých angažmá osvědčený pohon všech kol 4Motion.

autor:
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Vybíráme nejlepší diesel pro ojeté Audi A6

nejčtenější články

Jaký vybrat benzínový šestiválec pro ojeté Audi A6?

Vybíráme nejlepší benzínový motor pro ojetý VW Golf VII?

S jakým dieselem koupit ojetý Volkswagen Phaeton?

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.