0
zpět
1014

Nové Audi A4 Cabrio – první fotografie!

Ingolstadtská automobilka Audi je určitě optimisticky naladěna a předpokládá teplé babí léto. Jak jinak si můžeme vyložit odhalení nového Cabria řady Audi A4?
07.09.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Ingolstadtská automobilka Audi je určitě optimisticky naladěna a předpokládá teplé babí léto. Jak jinak si můžeme vyložit odhalení nového Cabria řady Audi A4?

Audi A4 prošlo v loňském roce modernizací, která se vzhledově projevila zejména na novém symbolu všech novinek od ingolstadtského výrobce – mohutné jednolité přední masce. Loňské omlazení se však prozatím týkalo pouze verzí sedan a kombi, nyní se dočkal i kabriolet s plátěnou střechou, který oslaví svou premiéru na autosalonu ve Frankfurtu. Čtyřmístné kabrio převzalo prakticky celou přední část ze sedanu a kombi – zmíněnou masku a také nové nesouměrné světlomety. Záď už tak radikálně přepracována nebyla a od předchůdce se viditelně liší jen v detailech – nejvíce vyniknou nově uspořádané a „zářivější“ zadní skupinové svítilny, i když jsou tvarově shodné s předchůdcem.

TIP: První jízdní dojmy - Audi A4

I když automobilka ještě nezveřejnila fotografie vozu s nataženou střechou, slibuje v této variantě stejně atraktivní vzhled „á-čtverky“ jako se střechou staženou. Změna obou variant probíhá plně automaticky pomocí elektrohydrauliky a to do rychlosti 30 km/h. Z počátku vyjede Audi A4 Cabriolet se čtyřmi motory, z nichž jsou tři nové. Základ tvoří osvědčený přeplňovaný agregát 1,8T (120 kW/163 k), který byl v nabídce i u předchozí verze. Nové jsou pak zážehové jednotky 2,0 TFSI (147 kW/200 k) a 3,2 FSI V6 (188 kW/255 k), které doplňuje ještě vznětový motor 3,0 TDI (171 kW/233 k). Jak je u Audi zvykem, můžete zvolit kromě standardního pohonu předních kol i systém quattro, přenášející výkon na všechna čtyři kola.

Audi A4 Cabrio jak se představí ve Frankfurtu... ...a současná podoba elegantního kabrioletu. 
 
 
 
 

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
anonym, 07.09.2005 10:49
Moc jich tady v ČR nejezdí, čím to asi bude?
Passat, 10.09.2005 07:38
U takového vozu se předpokládá,že si jej majitel koupí spíš pro zábavu než pro každodenní cesty do práce.A lidí,kteří dají takovou finanční částku za vůz pro zábavu v této republice moc není.

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Insignia ST nebo Modeo kombi? Vybíráme ojetý kombík do 200 tis. Kč.

nejčtenější články

Sportage, Kuga nebo BMW X1? Vybíráme ojetinu do 300 tis. Kč.

Koupit Škodu octavii 1,6 TDI GreenLine?

Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.