zpět
1014

Nové Audi A4 Cabrio – první fotografie!

Ingolstadtská automobilka Audi je určitě optimisticky naladěna a předpokládá teplé babí léto. Jak jinak si můžeme vyložit odhalení nového Cabria řady Audi A4?
07.09.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Ingolstadtská automobilka Audi je určitě optimisticky naladěna a předpokládá teplé babí léto. Jak jinak si můžeme vyložit odhalení nového Cabria řady Audi A4?

Audi A4 prošlo v loňském roce modernizací, která se vzhledově projevila zejména na novém symbolu všech novinek od ingolstadtského výrobce – mohutné jednolité přední masce. Loňské omlazení se však prozatím týkalo pouze verzí sedan a kombi, nyní se dočkal i kabriolet s plátěnou střechou, který oslaví svou premiéru na autosalonu ve Frankfurtu. Čtyřmístné kabrio převzalo prakticky celou přední část ze sedanu a kombi – zmíněnou masku a také nové nesouměrné světlomety. Záď už tak radikálně přepracována nebyla a od předchůdce se viditelně liší jen v detailech – nejvíce vyniknou nově uspořádané a „zářivější“ zadní skupinové svítilny, i když jsou tvarově shodné s předchůdcem.

TIP: První jízdní dojmy - Audi A4

I když automobilka ještě nezveřejnila fotografie vozu s nataženou střechou, slibuje v této variantě stejně atraktivní vzhled „á-čtverky“ jako se střechou staženou. Změna obou variant probíhá plně automaticky pomocí elektrohydrauliky a to do rychlosti 30 km/h. Z počátku vyjede Audi A4 Cabriolet se čtyřmi motory, z nichž jsou tři nové. Základ tvoří osvědčený přeplňovaný agregát 1,8T (120 kW/163 k), který byl v nabídce i u předchozí verze. Nové jsou pak zážehové jednotky 2,0 TFSI (147 kW/200 k) a 3,2 FSI V6 (188 kW/255 k), které doplňuje ještě vznětový motor 3,0 TDI (171 kW/233 k). Jak je u Audi zvykem, můžete zvolit kromě standardního pohonu předních kol i systém quattro, přenášející výkon na všechna čtyři kola.

Audi A4 Cabrio jak se představí ve Frankfurtu... ...a současná podoba elegantního kabrioletu. 
 
 
 
 

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
anonym, 07.09.2005 10:49
Moc jich tady v ČR nejezdí, čím to asi bude?
Passat, 10.09.2005 07:38
U takového vozu se předpokládá,že si jej majitel koupí spíš pro zábavu než pro každodenní cesty do práce.A lidí,kteří dají takovou finanční částku za vůz pro zábavu v této republice moc není.

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.