Mitsubishi Sportback: nová tvář Lanceru?

Ostře řezané rysy s notnou dávkou agresivity na první pohled svádí k tomu, napěchovat pod kapotu Sportbacku přeplňovaný dvoulitr, přidat pohon všech kol a označení EVO X.
22.08.2005, nové modely

hodnocení článku: 5.0 z 5 (100%)
hodnoceno: 1x
vaše hodnocení: -

Ostře řezané rysy s notnou dávkou agresivity na první pohled svádí k tomu, napěchovat pod kapotu Sportbacku přeplňovaný dvoulitr, přidat pohon všech kol a označení EVO X.

Zatím není vůbec jisté, že nástupce Lanceru, který by se měl objevit příští rok, bude vypadat zrovna takhle. Nicméně nový model vycházející z konceptu Sportback by měl být pětidveřový hatchback nižší střední třídy se sportovními ambicemi, takže osvědčené jméno Lancer se přímo nabízí. Koncept ukazuje i směr, kterým se bude ubírat design budoucích modelů. Ve srovnání se současnou produkcí Mitsubishi - samozřejmě kromě modelů EVO - půjde o změnu stejně příjemnou, jako potřebnou. Nový zástupce Mitsubishi v nižší střední třídě bude stát na stejném podvozku jako chystaný Dodge Caliber a tuto platformu pak podle oficiální zprávy převezmou i další modely značky od rodinných hatchbacků až po off - roady. Sportback se odhalí už za necelý měsíc ve Frankfurtu.

TIP: Mitsubishi EVO IX: první oficiální fotky a informace!

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
aliik, 22.08.2005 13:04
vypada fakt skvele, jsem hodne zvedavej co pujde do prodeje.
pecka, 22.08.2005 16:29
.. jestli bude seriovka vypadat jen z poloviny jako tato studie, tak to bude super auto. Jsem zvedavej jak to dopadne, asi musime zapomenout na panoramaticky okna pres celou strechu, to je fakt docala utopie, i ta maska je jak hooodne otevrena drzka, kola asi taky nebudou devatenact palcu. Ale hlavne at si zachova tu dravost a smrtici pohled.
yeti, 22.08.2005 17:12
Po dlouhé době fakt pěkný auto ze všech stran...

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Nejlepší evropské destinace pro dovolenou karavanem





nejčtenější články

Jaký vybrat benzínový šestiválec pro ojeté Audi A6?

S jakým dieselem koupit ojetý Volkswagen Phaeton?

Jaký benzínový motor pro Alfu Romeo Giulietta?





Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.