0

Citroën C4 Picasso!

Příští verze úspěšného Picassa bude pravděpodobně větší než ta současná a bude se nabízet v kratší a delší verzi, stejně jako kolega Scénic od Renaultu. Konečná verze by mohla být k vidění na podzim ve Frankfurtu a na silnicích začátkem příštího roku.
23.03.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
Příští verze úspěšného Picassa bude pravděpodobně větší než ta současná a bude se nabízet v kratší a delší verzi, stejně jako kolega Scénic od Renaultu. Konečná verze by mohla být k vidění na podzim ve Frankfurtu a na silnicích začátkem příštího roku.

Přesto, že je francouzská novinka skryta s cudností, jakou by ji mohly závidět i jeptišky, základní proporce jsou celkem patrné. Když si k tomu ještě představíme charakteristickou masku Citroënu, světla modelu C4 a zapojíme kapku fantazie, auto se začíná rýsovat. Podle Channelu 4 na tom bude nové Picasso s rozměry podobně jako spřízněný Peugeot 307 SW, ale bude prý s určitostí větší než současný model na bázi Xsary. Nové MPV uspokojí i větší rodiny a kromě pětimístné varianty nabídne i sedmimístnou s prodlouženým rozvorem. Ve výbavě nebude chybět ani celoskleněná panoramatická střecha.


Současná generace Citroënu Picasso

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Vymča, 23.03.2005 11:22
Docela hledím na to umístnění SPZ. Jsem zvědavý, jestli to tak bude i u klasické sériovky, nebo to teď je jen kvuli té plachtě.
anonym, 23.03.2005 11:26
Jo, to je dobrý!
anonym, 24.03.2005 12:09
V té plachtě vypadá jak vozítko opatřené antiradar systémem stealth :)

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.