0
zpět
1093

Autoshow Praha 2005 - fotogalerie

Od 6. do 9. října se v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích koná 11. ročník motoristické výstavy Autoshow Praha, na které můžete vidět řadu ještě teplých frankfurtských novinek, tuning, veterány a další zajímavosti vonící benzínem.
07.10.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+172

Od 6. do 9. října se v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích koná 11. ročník motoristické výstavy Autoshow Praha, na které můžete vidět řadu ještě teplých frankfurtských novinek, tuning, veterány a další zajímavosti vonící benzínem.

Autoshow v sobě spojuje hned několik výstav a nabízí poměrně bohatý doprovodný program. Kromě sériových aut si můžete prohlédnout množství "vytuněných" klenotů (v sobotu bude v areálu Výstaviště i tuningový sraz), off-roady, veterány, nebo těžkou techniku. Otevřeno je každý den až do neděle 9. října od 9:30 do 18:00 a za vstup dáte 120 Kč (60 Kč zlevněné vstupné, 200 Kč rodinné).

TIP: Auto roku 2006: kdo bude bojovat o domácí titul?

Největší plochu pochopitelně zabrala domácí Škodovka, která předvádí obě verze nové Octavie RS a jako jediná automobilka i koncept, i když první variantu Yetiho známe už ze Ženevy. Dalšími českými premiérami jsou například Renault Clio III, Kia Rio, Hyundai Getz, Peugeot 307 a další. Bohužel budete marně hledat třeba novou Imprezu, nebo Hondu Civic. Praha zkrátka není Frankfurt, nebo Ženeva, ale i tak se určitě nebudete nudit a prohlédnete si i celkem dost novinek. Výhodou je i to, že celou výstavu pohodlně projdete za jedno odpoledne a neprošoupete při tom boty. Každopádně úplně bez námahy a za pár minut si můžete prohlédnout naší fotogalerii z prvního dne výstavy.

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Mad Chick, 08.10.2005 18:47
Abych pravdu řekl tak mě výstava dost zklamala, značek zde bylo velice poskromnu a ani některé zajímavé modely od značek , které se účastnily zde nebyly. Ale na druhou stranu se tu pár plusů také našlo, sekce tuning nebyla vůvec špatná a občas se na ploše vyskytovaly i velice pěkné slečny.

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Fiesta nebo Polo? Vybíráme zánovní ojetinu s litrový turbomotorem

nejčtenější články

Sportage, Kuga nebo BMW X1? Vybíráme ojetinu do 300 tis. Kč.

Koupit Škodu octavii 1,6 TDI GreenLine?

Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.