zpět
579

Auto Praha 2005 - přes 120 fotografií z výstavy!

Od čtvrtka 21. dubna do neděle 25. dubna se v letňanském areálu PVA koná motoristická výstava Auto Praha 2005. Rozsahem ani obsahem se sice tradičním autosalónům nevyrovná, ale rozhodně stojí za návštěvu.
22.04.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+125

Od čtvrtka 21. dubna do neděle 25. dubna se v letňanském areálu PVA koná motoristická výstava Auto Praha 2005. Rozsahem ani obsahem se sice tradičním autosalónům nevyrovná, ale rozhodně stojí za návštěvu.

V české metropoli se snaží vedle tradiční Autoshow v Holešovicích prosadit ještě další autosalón, který se zatím rodí. I když ani jedna z pražských výstav nenabízí tolik, co ta brněnská, obě stojí za návštěvu, i za nějakou tu pětku vstupného. Ve čtvrtek, v první den výstavy, ještě Auto Praha 2005 nenabízela plnohodnotný program (aspoň srovnáme-li reklamní letáky s realitou), ale dá se předpokládat, že zbylé tři dny budou o něco zajímavější. Cesta do Letňan se každopádně vyplatí každému, kdo uvažuje o koupi nového auta. Najde tam zastoupení většiny nejdůležitějších prodejců, kteří nabízejí tradiční veletržní slevy.

Do areálu PVA se nejlépe dostanete autem po Jižní spojce - musíte ale počítat s poměrně drahým parkovným 100 Kč/auto a do pátku (do konce akce "X") i s nemalým počtem dopravních policistů. Pokud náhodou vlastníte malé letadlo, můžete dokonce přistát přímo u vstupu. Když obětujete 80 Kč, je vám k dispozici hned několik pavilonů a kromě aut si můžete prohlédnout i výstavu stanů, nespočet autodráh a modelů a prověřit kondici na horolezecké stěně. V sobotu se pak má uskutečnit spanilá jízda prahou, které se zůčastní padesát vybraných poladěných aut z výstavy. Něco málo tu najdou i příznivci jedné stopy a doprovodný program potěší skoro každého. Ostatně nahlédněte za brány výstaviště prostřednictvím naší fotogalerie.

Více informací a oficiální stránky výstavy včetně možností dopravy najdete ZDE.

KdePVA Paha Letňany - Mapa 
Kdy21. - 24. 4 2005 10 - 18 hod. (v neděli do 17 hod.)
Za kolikvstup: 80 Kč, s objednávkou 40 Kč, parkovné 100 Kč/auto

autor:
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Proč koupit i nekoupit Audi A6?

nejčtenější články

Jaký vybrat benzínový motor pro Škodu Yeti?

Jaký vybrat dieselový motor pro Volvo V70?

Jaký je motor 1,4 TDI ve Škodě Fabia III?