0
zpět
579

Auto Praha 2005 - přes 120 fotografií z výstavy!

Od čtvrtka 21. dubna do neděle 25. dubna se v letňanském areálu PVA koná motoristická výstava Auto Praha 2005. Rozsahem ani obsahem se sice tradičním autosalónům nevyrovná, ale rozhodně stojí za návštěvu.
22.04.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+125

Od čtvrtka 21. dubna do neděle 25. dubna se v letňanském areálu PVA koná motoristická výstava Auto Praha 2005. Rozsahem ani obsahem se sice tradičním autosalónům nevyrovná, ale rozhodně stojí za návštěvu.

V české metropoli se snaží vedle tradiční Autoshow v Holešovicích prosadit ještě další autosalón, který se zatím rodí. I když ani jedna z pražských výstav nenabízí tolik, co ta brněnská, obě stojí za návštěvu, i za nějakou tu pětku vstupného. Ve čtvrtek, v první den výstavy, ještě Auto Praha 2005 nenabízela plnohodnotný program (aspoň srovnáme-li reklamní letáky s realitou), ale dá se předpokládat, že zbylé tři dny budou o něco zajímavější. Cesta do Letňan se každopádně vyplatí každému, kdo uvažuje o koupi nového auta. Najde tam zastoupení většiny nejdůležitějších prodejců, kteří nabízejí tradiční veletržní slevy.

Do areálu PVA se nejlépe dostanete autem po Jižní spojce - musíte ale počítat s poměrně drahým parkovným 100 Kč/auto a do pátku (do konce akce "X") i s nemalým počtem dopravních policistů. Pokud náhodou vlastníte malé letadlo, můžete dokonce přistát přímo u vstupu. Když obětujete 80 Kč, je vám k dispozici hned několik pavilonů a kromě aut si můžete prohlédnout i výstavu stanů, nespočet autodráh a modelů a prověřit kondici na horolezecké stěně. V sobotu se pak má uskutečnit spanilá jízda prahou, které se zůčastní padesát vybraných poladěných aut z výstavy. Něco málo tu najdou i příznivci jedné stopy a doprovodný program potěší skoro každého. Ostatně nahlédněte za brány výstaviště prostřednictvím naší fotogalerie.

Více informací a oficiální stránky výstavy včetně možností dopravy najdete ZDE.

KdePVA Paha Letňany - Mapa 
Kdy21. - 24. 4 2005 10 - 18 hod. (v neděli do 17 hod.)
Za kolikvstup: 80 Kč, s objednávkou 40 Kč, parkovné 100 Kč/auto

autor:
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Dacia Duster TCe 130 – spotřeba ujde. A co dál?

nejčtenější články

Sportage, Kuga nebo BMW X1? Vybíráme ojetinu do 300 tis. Kč.

Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI

Honda Civic nebo Toyota Auris? Vybíráme ojetinu do 350 tis. Kč.