zpět
908

Audi Q7 - nové fotky z testování!

Před definitivním odhalením ve Frankfurtu Audi podrobilo své nové SUV Q7 jízdním testům v nejnáročnějších podmínkách na nejrůznějších místech světa. Na fotografiích z testování už nemá Q7 téměř žádné maskování.
03.08.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+16

Před definitivním ve Frankfurtu odhalením Audi podrobilo své nové SUV Q7 jízdním testům v nejnáročnějších podmínkách na nejrůznějších místech světa. Na fotografiích z testování už nemá Q7 téměř žádné maskování.

Známá taktika Audi - odhalovat postupně informace o připravovaném modelu Q7, - přinesla další dávku informací, která určitě potěší pomalu už závislé fanoušky značky. Nejnovější zpráva, formou blízká dobrodružnému románu, popisuje dlouhodobé testování vozu. Žel nepřináší ani zmínku o zážitcích řidičů za volantem, nebo (celkem pochopitelně) jakékoli zmínky o problémech, které se na testovacích vozech během milionů najetých kilometrů vyskytly.

TIP: Audi Q7 - nové fotky!

Testy probíhaly doslova v každém koutu světa, od polárního kruhu, přes šotolinové a prašné cesty Evropy, Asie, severní a jižní Ameriky, dálnice, zapadlé asfaltky a velkoměsta, až po žhavou africkou poušť. Samozřejmě nechyběly ani tradiční jízdy na okruhu Nürburgring a speciální terénní trati. Jeden z mála konkrétních údajů, které oficiální zpráva obsahuje, je následující srovnání: 8000 kilometrů testu odpovídalo 300 000 najetých kilometrů v běžném provozu. Předpokládám, že tím autoři chtěli vyzdvihnout náročnost tratí, a ne říct, že "kvé - sedmička" byla po 8000 kilometrech v terénu "odjetá", jako po 300 000 kilometrech běžného ježdění. Pokud to v Audi s Q7 jako s opravdovým (i když určitě dost těžkým) teréňákem myslí vážně, pak by dlouhá životnost i při častějším zapřažení v terénu měla být samozřejmostí. Ale zanechme spekulací - jak Audi Q7 dopadne v nezávislých testech a při srovnání s konkurencí ukáže blízká budoucnost, v prodeji se Q7 objeví příští rok na jaře. Zatím se můžete pokochat pohledem na fotky z továrních testů a třeba si i v duchu představit, že proháníte obří SUV širou prérií, nebo horskými serpentinami.

autor:
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Jaký vybrat benzínový motor pro Škodu Superb II?

nejčtenější články

Jaký vybrat benzínový šestiválec pro ojeté Audi A6?

Vybíráme nejlepší benzínový motor pro ojetý VW Golf VII?

S jakým dieselem koupit ojetý Volkswagen Phaeton?