Přihlášení
Uživatelské jméno / e-mail
Heslo
Registrace
Napsat recenzi na můj vůz  +Vložit inzerát

Plzní projížděl více než 100 km. Prý si nevšiml, že už vjel do města

Naše téma
Milan Kilián | 10.07.2024
Strážníci muži v Plzni naměřili rychlost 103 km/h. | foto: se svolením MP Plzeň
Ve voze Dodge RAM se řítil v pondělí ulicemi Plzně více než stokilometrovou rychlostí. Řidiče zadrželi strážníci. Jeho výmluvou bylo, že si prý nevšiml, že už je ve městě. Ovšem projížděl ulicí, po jejíchž stranách se nachází zástavba rodinných domů.
„V pondělí odpoledne prováděla hlídka dopravní skupiny měření rychlosti v Plzni-Božkově, konkrétně v ulici K Hrádku směrem do centra města. Do hledáčku radaru vjelo vozidlo Dodge a na obrazovce se ukázala rychlost 103 km/h. Řidič byl s vozidlem zastaven. Údajně si nevšiml, že vjíždí do obce, ačkoli na obou stranách pozemní komunikace se nachází zástavba rodinných domů,“ popsala mluvčí plzeňské městské policie Tereza Schliková.

Doplnila, že po odečtu procentuální odchylky řidič překročil rychlost o 49 kilometrů v hodině. Nyní mu hrozí zákaz řízení na 6 až 18 měsíců, šest bodů a pokuta ve až 25 000 korun.

Rychlost kolem 100 km/h není v Plzni nijak výjimečná. Je to jen pár dní, co strážníci pronásledovali po městě muže, který se jim pokusil ujet v kradeném autě, ale ve vysoké rychlosti ho zastavily betonové bariéry.
Hodnocení článku
Hodnoceno: 0x
Ještě jste nehodnotil/a
Tagy
Diskuze
u článku není zatím žádná diskuze
vložit příspěvek do této diskuze
Nejčtenější články předchozích 7 dnů