zpět
505

Vytuňte si své BMW3 – co nabízí Hamman a Mattig?

Nové BMW3 se u nás prodává jen pár týdnů a z Německa k nám dorazily první nabídky, jak si svůj nový bavorák ještě více vyšperkovat.
31.03.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Nové BMW3 se u nás prodává jen pár týdnů a z Německa k nám dorazily první nabídky, jak si svůj nový bavorák ještě více vyšperkovat.

Specializovaný německý úpravce vozů BMW, Ferrari, Mini, Porsche, Range Rover, Lamborghini, Mercedes a Rolls Royce si vzal do parády nové BMW třetí řady. Vůz měl již před úpravami novou převodovku a sportovně laděný podvozek. Po úpravách však BMW 3 vyhlíží ještě sportovněji. Hamann se ale nezaměřil pouze na exteriér kde změnil přední masku a přidal zadní malé přítlačné křídlo ale i na jízdní vlastnosti, jež vylepšují nové tlumiče s tužším nastavením snižující vůz o 35 mm.

Ani tunerská firma Mattig nelenila a již zákazníkům nabízí první tuning balíček k BMW 3. Ten obsahuje např. malý přední spoiler pod nárazník, nové boční prahy, decentní přítlačné křídlo nad zadní sklo, oplechování zadní části vozu a v neposlední řadě mračítka pro přední světlomety a úpravu zadních světel.

 
 
 
 
 
 
 
 

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Vymča, 31.03.2005 14:50
Mně přijde design nových BMW fakt super bez nějakých tuningu. S pěknýma kolama to na silnici působí ompozantně! Když si koupíte Ferrari, tak ho taky netunite...
Dalis, 31.03.2005 15:11
Taky nechápu co by kdo chtěl tunit na takovém Ferrari, dyť to auto nemá chybu samo o sobě, na tom se dá akorát tak něco pokazit...
anonym, 31.03.2005 16:20
Hochu, BMW je na tuning jako stvořené. Ani zdaleka nedostaneš sériový auto tak, jak si auto představuješ že by mělo vypadat. Ale pak přidáš pár blbostí a je z toho babolap.
Vymča, 31.03.2005 19:38
No podle mně je fakt nové BMW docela babolap samo o sobě :) je to o vkusu...

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Chci rozumět autům – ojetina nemusí být nutně lowcost

nejčtenější články

Vybíráme naftový motor pro ojetý VW Golf VII

Který benzínový motor vybrat do ojeté Škody Fabia III?

Jaký vybrat benzínový motor pro ojeté Volvo S80?

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.