zpět
505

Vytuňte si své BMW3 – co nabízí Hamman a Mattig?

Nové BMW3 se u nás prodává jen pár týdnů a z Německa k nám dorazily první nabídky, jak si svůj nový bavorák ještě více vyšperkovat.
31.03.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Nové BMW3 se u nás prodává jen pár týdnů a z Německa k nám dorazily první nabídky, jak si svůj nový bavorák ještě více vyšperkovat.

Specializovaný německý úpravce vozů BMW, Ferrari, Mini, Porsche, Range Rover, Lamborghini, Mercedes a Rolls Royce si vzal do parády nové BMW třetí řady. Vůz měl již před úpravami novou převodovku a sportovně laděný podvozek. Po úpravách však BMW 3 vyhlíží ještě sportovněji. Hamann se ale nezaměřil pouze na exteriér kde změnil přední masku a přidal zadní malé přítlačné křídlo ale i na jízdní vlastnosti, jež vylepšují nové tlumiče s tužším nastavením snižující vůz o 35 mm.

Ani tunerská firma Mattig nelenila a již zákazníkům nabízí první tuning balíček k BMW 3. Ten obsahuje např. malý přední spoiler pod nárazník, nové boční prahy, decentní přítlačné křídlo nad zadní sklo, oplechování zadní části vozu a v neposlední řadě mračítka pro přední světlomety a úpravu zadních světel.

 
 
 
 
 
 
 
 

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Vymča, 31.03.2005 14:50
Mně přijde design nových BMW fakt super bez nějakých tuningu. S pěknýma kolama to na silnici působí ompozantně! Když si koupíte Ferrari, tak ho taky netunite...
Dalis, 31.03.2005 15:11
Taky nechápu co by kdo chtěl tunit na takovém Ferrari, dyť to auto nemá chybu samo o sobě, na tom se dá akorát tak něco pokazit...
anonym, 31.03.2005 16:20
Hochu, BMW je na tuning jako stvořené. Ani zdaleka nedostaneš sériový auto tak, jak si auto představuješ že by mělo vypadat. Ale pak přidáš pár blbostí a je z toho babolap.
Vymča, 31.03.2005 19:38
No podle mně je fakt nové BMW docela babolap samo o sobě :) je to o vkusu...

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Koupit ojetý Fiat Dobló 1,6 MultiJet?

nejčtenější články

Jaký vybrat dieselový motor pro Volvo V70?

Koupit Lancii Thesis s motorem 2,4 Multijet?

Jaký je motor 1,4 TDI ve Škodě Fabia III?

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.