zpět
506

Tuning: Eibach Pro-Kit pro nový VW Passat

Krátce po uvedení nového Passatu na trh, přichází úpravce Eibach s tzv. Pro-Kit pružinami , které by měly zdokonalit chování vozu v mezních situacích. K dostání jsou už i na českém trhu.
06.04.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+28

Krátce po uvedení nového Passatu na trh, přichází úpravce Eibach s tzv. Pro-Kit pružinami , které by měly zdokonalit chování vozu v mezních situacích. K dostání jsou už i na českém trhu.

Eibach zúčtoval zkušenosti získané během mnohaletého působení v automobilovém sportu a vrobil nové pružiny s názvem Pro-Kit. Ty jsou vyvinuty s ohledem na specifické vlastnosti tlumičů nového Passata a jejich použitím snížíte váhu auta o 13 kg.

TIP: První jízdní dojmy - nový VW Passat!

Nové pružiny zároveň snižují výšku vozu až o 30mm. Po této úpravě se podle tvrzení Eibachu stanete doslova závislým na projíždění zatáček, které budete mít ještě více pod kontrolou. Nelze opomenout ani redukci naklánění vozu a zvýšení stability díky zmenšení stlačování pružin během akcelerace. Cena sady pružin tj. 4ks Eibach pro požadovaný typ auta je na českém trhu cca 8 500 Kč včetně DPH. Dále se nabízí varianta včetně tlumičů se stejným snížením v ceně cca 25000,-Kč, popřípadě s možností vlastní regulace snížení v toleranci 30-70mm pro přední nápravu a 20-60mm pro zadní. Cena je 38 000,-Kč.V porovnání s německým trhem jsou na českém trhu tyto ceny o 10-20% levnější.

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Dalis, 06.04.2005 17:38
Nevim, jestli bych tento parník nějak sportovně vylepšoval, nezdá se mně na tento druh jízdy zrovna moc stavěné...

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Chci rozumět autům – ojetina nemusí být nutně lowcost

nejčtenější články

Vybíráme naftový motor pro ojetý VW Golf VII

Který benzínový motor vybrat do ojeté Škody Fabia III?

Jaký vybrat benzínový motor pro ojeté Volvo S80?

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.