zpět
506

Tuning: Eibach Pro-Kit pro nový VW Passat

Krátce po uvedení nového Passatu na trh, přichází úpravce Eibach s tzv. Pro-Kit pružinami , které by měly zdokonalit chování vozu v mezních situacích. K dostání jsou už i na českém trhu.
06.04.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+28

Krátce po uvedení nového Passatu na trh, přichází úpravce Eibach s tzv. Pro-Kit pružinami , které by měly zdokonalit chování vozu v mezních situacích. K dostání jsou už i na českém trhu.

Eibach zúčtoval zkušenosti získané během mnohaletého působení v automobilovém sportu a vrobil nové pružiny s názvem Pro-Kit. Ty jsou vyvinuty s ohledem na specifické vlastnosti tlumičů nového Passata a jejich použitím snížíte váhu auta o 13 kg.

TIP: První jízdní dojmy - nový VW Passat!

Nové pružiny zároveň snižují výšku vozu až o 30mm. Po této úpravě se podle tvrzení Eibachu stanete doslova závislým na projíždění zatáček, které budete mít ještě více pod kontrolou. Nelze opomenout ani redukci naklánění vozu a zvýšení stability díky zmenšení stlačování pružin během akcelerace. Cena sady pružin tj. 4ks Eibach pro požadovaný typ auta je na českém trhu cca 8 500 Kč včetně DPH. Dále se nabízí varianta včetně tlumičů se stejným snížením v ceně cca 25000,-Kč, popřípadě s možností vlastní regulace snížení v toleranci 30-70mm pro přední nápravu a 20-60mm pro zadní. Cena je 38 000,-Kč.V porovnání s německým trhem jsou na českém trhu tyto ceny o 10-20% levnější.

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Dalis, 06.04.2005 17:38
Nevim, jestli bych tento parník nějak sportovně vylepšoval, nezdá se mně na tento druh jízdy zrovna moc stavěné...

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

BMW řady 3 e46 - spokojených 30 000 kilometrů

nejčtenější články

Koupit ojetou Škodu Fabii s motorem 1,4 TDI?

S jakým benzínovým motorem koupit Alfu Romeo 166?

Co trápí ojetý Opel Ampera?

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.