0
zpět
509

Opel: půjčím auto komukoli, zn.: na tři dny a zdarma!

Opel připravil pro motoristy velice příjemnou propagační akci nazvanou "Velkolepé testovací jízdy Opel". Ve dnech 1.4. až 30.6. si tak bude moci každý zájemce s řidičským průkazem půjčit jedno auto až na třídenní testovací jízdu.
31.03.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Opel připravil pro motoristy velice příjemnou propagační akci nazvanou "Velkolepé testovací jízdy Opel". Ve dnech 1.4. až 30.6. si tak bude moci každý zájemce s řidičským průkazem půjčit jedno auto až na třídenní testovací jízdu.

Testovací jízdy Opel už proběhly v Německu, kde se celá kampaň testovala.
Celá akce bude probíhat téměř ve všech evropských zemích a pro zájemce je připraveno celkem 37 000 testovacích vozů, které by měly najet celkem přes milión mil. Jedním z vedlejších výsledků, ale pro představitele Opelu velice příjemným, by měl být zápis do Guinessovy knihy rekordů. Nám nezbývá než doufat, že se tento rekord budou ostatní automobilky snažit co nejdříve překonat. Velké testování už mělo předpremiéru v Německu, kde se během února zaregistrovalo k testování deseti tisíc vozů na šedesát tisíc řidičů.

Kdo se těší, že potrápí Astru OPC, nebo že si s novou Zafirou přestěhuje chalupu, bude asi zklamaný. Pro české zákazníky budou od 1. dubna do 30. června k dispozici čtyři modely: Corsa 1,2 Enjoy, Astra 1,6 Elegance, Meriva 1,6 Enjoy a Combo Tour 1,3 CDTI. Celkový počet testovacích vozů v České Republice je stanoven na rovnou stovku, na Slovensku se zájemci poperou o 35 testovacích Opelů.

Pokud po dobu testování oželíte vlastní vůz a necháte ho zaparkovaný u prodejce Opelů, měli byste ho dostat umytý a "vizuálně zkontrolovaný" po technické stránce (koukáním ještě nikdo nic nezkazil, takže se o svého miláčka nemusíte bát). Na velké testování budou navazovat i tradiční jarní akční nabídky, včetně slevy 25% na autopříslušenství.

Akce bude probíhat u všech dealerů, u kterých se také můžete zaregistrovat. Další možnost registrace je přes internetové stránky www.opel.cz nebo www.opel.sk . Nepokoušejte se ale zaregistrovat vícekrát, protože systém registrací je centrální a počítač by váš pokus odhalil.

 
 
Opel AstraOpel Corsa
 
 
Opel Combo TourOpel Meriva

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Dalis, 31.03.2005 01:00
Tak to je super nabídka, jenom by mě zajímalo, jestli se auta půjčují s plnou nádrží nebo nám dealer popřeje šťastnou cestu nabouchanou CCS :)
Karel -TipCars.com, 31.03.2005 08:50
Opel dostane každý zájemce s plnou nádrží, ale s plnou auto musí opět vrátit. Limit ujeté vzdálenosti je stanoven na 500 km.

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.