0
zpět

Nissan nabízí Qashqai N-Tec se speciální výbavou

Balíček N-Tec zahrnuje například systém NissanConnect, panoramatický kamerový parkovací systém AVM, inteligentní klíč a bezpečnostní výbavu Safety Pack.
05.09.2014, aktuality

hodnocení článku: 4.0 z 5 (80%)
hodnoceno: 1x
vaše hodnocení: -

Verze N-Tec bude zpočátku k dispozici s benzínovým motorem 1.2 DIG-T 115 koní s manuální převodovkou a automatickou převodovkou XTRONIC a dieselovým motorem 1.5 dCi 110 koní s manuální převodovkou. Dieselová patnáctistovka má podle výrobce v kombinovaném cyklu spotřebovat jen 3,8 litru nafty na 100 km.

Verze N-Tec vychází z výbavového stupně Acenta, doplněného o řadu dalších prvků. Standardem je mimo jiné navigační systém NissanConnect se 7" barevným dotykovým displejem nebo bezpečnostní výbava Safety Pack, která zahrnuje systém pro rozpoznávání dopravních značek, upozornění na vybočení z jízdního pruhu, automatické nouzové brzdění, automatické přepínaní světel, přední a zadní parkovací senzory a zrcátko s automatickým stmíváním.

Nissan Qashqai N-Tec je také vybaven tónovanými zadními okny a stojí na dvoubarevných 18" kolech z lehkých slitin. Náročnější zákazníci si ještě mohou připlatit za panoramatickou prosklenou střechu s elektricky ovládanou clonou a stříbrné střešní ližiny.

Qashqai N-Tec se bude vyrábět spolu s dalšími verzemi modelu, v britském závodě Nissanu v Sunderlandu. Nejlevnější verze s motorem 1.2 DIG-T 115 koní a manuální převodovkou startuje na ceně 554.900 Kč.


autor:
"na prvním místě je spokojený čtenář"
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.