0
zpět
777

Neuvěřitelné havárie superaut II!

Totálně „zrušený“ Mercedes McLaren SLR, „naštípnutá“ Carrera GT nebo „zmačkané“ Lamborghini Murcielago. Pohled na ně donutí k ukápnutí slzy nejednoho automobilového fajnšmekra..
17.06.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Totálně „zrušený“ Mercedes McLaren SLR, „naštípnutá“ Carrera GT nebo „zmačkané“ Lamborghini Murcielago. Pohled na ně donutí k ukápnutí slzy nejednoho automobilového fajnšmekra...

TIP: Neuvěřitelné havárie superaut!

 

Toto je první „totálně zrušený“ Mercedes McLaren SLR. Bývalý boxerský šampión Naseem Hamed nezvládl na anglických silnicích řízení a srazil se s Volkswagenem Golf. Všichni tři cestující z McLarenu neměli čisté svědomí a z vozu ihned utekli…více zde.

 
 

Krásně se vyjímala naleštěná Carrera GT počátkem června na brněnském Autosalonu, tento kousek by ovšem na molu moc nezářil. Až se nechce věřit, co všechno můžou někteří „závodníci“ zničit…více zde.

 
 

Mokrá trať na závodním okruhu v Salzburgringu se stala osudným tomuto Lamborghini Murcielago. Ani s býkem na přídi (znak automobilky) nejde prorazit zeď kolem trati...více zde.

 
 

Levé přední kolo tohoto Mercedesu SL55AMG se stěhovalo málem pod nohy řidiče. Možná pak mohl brzdit místo brzdovým pedálem podrážkou boty o zmíněné levé kolo. více zde.

 
 

Pochroumaný nárazník způsobil tomuto Maybachu neopatrný motocyklista v Hong Kongu. Vzniklá škoda byla za cenu přibližně nové, dobře vybavené Octavie…více zde.

 
 

Stydět se musí tento aristokrat - Bentley Continental R - za svůj nedokonalý „kabát“. Vínová barva mu hodně sluší, pomačkaný předek už bohužel méně…více zde.

 
 

Tato jedovatá zmije (Dodge Viper) poněkud ztratila ze svých ladných tvarů, v takovém stavu by zrovna moc hvězdiček při testu ochrany chodců nezískala. více zde.

 
 

Další ze skvostů se srdcervoucí „úpravou“. Ferrari 456 GT dostalo ránu přímo na dveře, vzpínající se koník padl asi do kolen…více zde.

 
 

Trošku „rozčapené“ BMW 745i. Vypadá to, jakoby každé kolo chtělo jet někam jinam, řidič se asi nemohl rozhodnoutvíce zde.

 
 

Ani na okruhu není váš plechový miláček v bezpečí. Fyzikální zákony platí totiž všude, v tomto případě na okruhu v nizozemském Assenu. více zde.

 

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
bYzon, 19.06.2005 19:09
testnete tohle
Michal, TipCars.com, 20.06.2005 17:23
Díky za odkaz, podívám se na to:)

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Dacia Duster TCe 130 – spotřeba ujde. A co dál?

nejčtenější články

Sportage, Kuga nebo BMW X1? Vybíráme ojetinu do 300 tis. Kč.

Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI

Honda Civic nebo Toyota Auris? Vybíráme ojetinu do 350 tis. Kč.

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.