0
zpět
1659

Majitelé ojetých vozidel mohou využít novou asistenční službu

Novinkou v oblasti asistenčních služeb k pojištění motorových vozidel je Program technické pomoci. Zatímco standardní pojištění řeší případy v souvislosti s havárií vozidla, Program technické pomoci se vztahuje k pomoci na cestách v případech, kdy vozidlo není schopno provozu (další jízdy). Službu nabízí pojišťovna Generali.
07.04.2006, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
Program technické pomoci ocení především majitelé ojetých vozidel, kde riziko problémů při provozu je největší. Službu je možné si dokoupit ke standardnímu pojištění za cenu 300 korun ročně. Kdo však bude mít pojištění vozidla u Generali ve variantě Komplet, získá službu zcela zdarma.
"Věříme, že motoristi tuto možnost uvítají, protože ne všechny případy nepojízdnosti vozidla jsou způsobeny haváriemi. Nyní se už nikdo nemusí bát vycestovat do zahraničí jen proto, že má obavy, jak by řešil případný problém s vozem. Pomůžeme mu my," vysvětluje Ivan Starovič, vedoucí odboru pojištění motorových vozidel.
Program technické pomoci se vztahuje na osobní a užitková vozidla do 3,5 t a maximálně s devíti sedadly včetně místa řidiče.
Tuto pomoc mohou klienti využít nejen při jízdách po České republice, ale i v zahraničí. Servis pokrývá oblast Evropy (s výjimkou Islandu, Grónska, Špicberků, Kanárských ostrovů, Madeiry, Kypru, Azorských ostrovů, Albánie a států bývalého SSSR s ohledem na místní podmínky).
V České republice mají klienti nárok na příjezd asistenčního vozidla, odtah nepojízdného vozidla a zajištění a uschování vozidla. V zahraničí navíc také nárok na zajištění náhradní přepravy a odtah vozidla zpět do Česka.

TIP: Asistenční služby: pomohou s problémy, na které nestačíte
autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
Jent, 07.04.2006 06:24
zní to dobře, když to bude tak i fungovat tak je to super ...
Aleš, 07.04.2006 10:36
Tuto službu dávno nabízí podnikatelská poj. v rámci standartního poviného ručení bez příplatku. Jedná se o odtah do nejbližšího servisu zdarma nebo do ceny 2000kč. Kdekoliv a kdykoliv.
poli, 08.04.2006 00:40
jestli jsem to v článku nepřehlédl, chybí tam podstatná informace - horní hranice stáří vozidla činí 11 let.

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Véčko v novém – svezli jsme se s inovovaným Mercedesem třídy V

nejčtenější články

Sportage, Kuga nebo BMW X1? Vybíráme ojetinu do 300 tis. Kč.

Koupit Škodu octavii 1,6 TDI GreenLine?

Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.