0
zpět
1693

Jak prodává ojetiny VW Group?

Koupit nové auto se zárukou, ale rychlejší ztrátou hodnoty nebo ojetinu s rizikem nejasného původu a stavu? Toť otázka, na kterou může příznivcům koncernu VW odpovědět auto-plus, značka sdružující dealery nabízející vedle nových vozů i ojeté.
19.04.2006, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

KE STAŽENÍ: Praktická příručka o nákupu ojetiny ZDE!
Na našem trhu se nabízí nepřeberné množství ojetin, ovšem značná část z nich má nejistý původ, technický stav nebo byla více či méně bouraná. Obecně platí, že větší záruky nabízejí prodejci nových vozů, kteří prodávají i ojetá auta "své" zančky vykoupená například na protiúčet nebo z operativního leasingu. Značku auto-plus založil dovozce koncernu VW, společnost Import Volkswagen Group a v současné době zastřešuje na čtyřicet autosalónů nabízejících i ojeté vozy, kterých najdete v nabídce auto-plusu celkem přes dva tisíce. O něco vyšší cenu ojetin v programu auto-plus vyvažuje záruka původu, technického stavu, i toho, že vůz prošel před zařazením do prodeje značkovým servisem. Auto-plus spolupracuje se serverem TipCars.com, takže kompletní nabídku můžete najít kromě stránek www.auto-plus.cz i v našem "virtuálním bazaru" (inzeráty označené logem auto-plus).

TIP: KUPUJEME OJETINU: Škoda Octavia I

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
donald, 19.04.2006 10:06
U Klokočky v Praze (Auto Plus) jsem koupil tři roky starou octávku 1.8 SLX. Auto mělo stržený závit u výpustního otvoru oleje v motoru a zničenou baterii 44 Ah (sulfatace). Nevěřte servisákům a dealerům od Škody ani pozdravení!
Time4Tea, 19.04.2006 13:09
Já se vám divím pane Vrzal, že se pod ten PR článek tak s klidem podepíšete (pokud tedy nejste jeho autorem, protože jako PR je docela dobrý). Stojí vám to zato?
Pokud je PR článek už zveřejnit, měl by také jako PR článek, nebo spíš reklama označen...

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Toyota C-HR 1,8 Hybrid - ekologicky a teď i levně

nejčtenější články

Sportage, Kuga nebo BMW X1? Vybíráme ojetinu do 300 tis. Kč.

Koupit Škodu octavii 1,6 TDI GreenLine?

Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI