0
zpět
292

GE Money je už i v České republice

Od 17. ledna 2005 změnila oficiálně své jméno GE Capital Bank na GE Money Bank, GE Capital Multiservis je nyní GE Money Multiservis a GE Capital Leasing poskytuje své služby pod názvem GE Money Auto.
19.01.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Od 17. ledna 2005 změnila oficiálně své jméno GE Capital Bank na GE Money Bank, GE Capital Multiservis je nyní GE Money Multiservis a GE Capital Leasing poskytuje své služby pod názvem GE Money Auto.

Náklady související se změnou názvu firmy v ČR a SR odhadují zástupci GE Money na několik mil. dolarů.
Změny jsou součástí celosvětových aktivit koncernu GE v oblasti finančních služeb pro drobné klienty a malé a střední podniky. Součástí služeb GE Money jsou mimo jiné produkty pro leasing i úvěry nových a ojetých automobilů s názvem GE Money Auto.

GE Money Auto nabízí své služby on-line prostřednictvím 1200 auto dealerů v ČR a 400 v SR. V současné době probíhá výměna propagačních prostředků, jako jsou např. velké plachty a vlajky na plotech českých autobazarů. Původní červené plachty tak střídají modré s novým sloganem: „Stačí nastoupit“.

Flexibilita, snadnost, rychlost a dostupnost - takové mají být produkty GE Money a to včetně financování automobilů.
Dobrou zprávou pro nové klienty je, že od 17. ledna 2005 do 31. prosince 2005 získají zákazníci GE Money Auto v ČR k finančnímu leasingu nebo úvěru autoCREDIT navíc kartu Benzin Plus. Ta svým držitelům umožní čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina se slevou.

Změna identity divize GE Consumer Finance na GE Money probíhá celosvětově. Před Českou a Slovenskou republikou proběhla v Německu, Francii a Austrálii. V dalších evropských a asijských zemích a v USA bude realizována v průběhu letošního a příštího roku.

autor:
článek na zítřek

Koupit Volkswagen Golf III s benzínovým motorem?

nejčtenější články

Šest důvodů, proč (ne)koupit ojetou Škodu Superb III

Který benzínový motor zvolit do ojeté Škoda Fabia II?

Nenechte si ujít XXIV.TipCars Pražský Rallysprint

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.