zpět
831

BMW připravuje sportovní MPV!

Mercedes nedávno představil novou slibnou řadu R se třemi řadami sedadel a sportovním střihem. BMW to tak rozhodně nehodlá nechat a na protiútok připravuje nový model V5.
04.07.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Mercedes nedávno představil novou slibnou třídu R se třemi řadami sedadel a sportovním střihem. BMW to tak rozhodně nehodlá nechat a na protiútok připravuje nový model V5.

Animace ukazuje, jak by mohlo BMW V5 vypadat. (Automedia)
V poslední době se o nějvětší rozruch kolem BMW stará připravovaný model X5 Coupé. V jeho stínu ale stihli mnichovští vyvinout ještě jednu výraznou novinku, sportovní MPV, které pravděpodobně ponese označení V5 nebo V6. Podle Wheels 24 má budoucí konkurent řady R pracovní název SFC - Space Functional Concept. Některé zdroje navíc uvádějí, že BMW chystá celou modelovou řadu s označením V. Po V5 bychom se tedy mohli dočkat i kompaktního modelu V3, který by nejspíš konkuroval řadě B. Očekává se, že BMW V5 (případně V6) bude nabízet - stejně jako Mercedes R - dostatek prostoru, tři řady sedadel a nemělo by chybět ani množství technických novinek a elektroniky.

TIP: Auta budoucnosti: BMW X5 Coupé

TIP: První informace: Mercedes třídy R

autor:
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Jaký zvolit benzínový motor pro ojetý Ford Mondeo IV?

nejčtenější články

Proč koupit i nekoupit Audi A6?

Motor 2.0i ve Fabii - co je zač?

S jakým dieselem koupit Octavii RS II?