Bazarový tip – tříletá panda s nájezdem jen 10 tis. km

Hledáte zánovní ojetinu s malým nájezdem? Máme tu pro vás Fiat Panda z roku 2012, který má najeto necelých 10 tisíc kilometrů a je jako nový.
30.09.2015, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+7

Fiat Panda druhé generace je oblíben především u nenáročných motoristů, hledajících jednoduchý a levný dopravní prostředek pro cestování z bodu A do bodu B. Tato skupina řidičů si malého fiata velmi chválí. Svůj úkol městského a příměstského vozu plní velmi dobře a výhodou je i skutečnost, že není příliš oblíben mezi zloději.

Náš vybraný kousek má pod kapotou benzínovou dvanáctistovku legendární řady FIRE, která s poměrně lehkým vozem umí slušně zacvičit. Navíc je velmi jednoduché konstrukce, což mu propůjčuje velmi dobrou spolehlivost. U motoru je nutné kontrolovat pouze hladinu motorového oleje a dopřát mu základní údržbu, potom o něm prakticky nevíte. Vzhledem k velmi nízkému nájezdu by s autem neměly být žádné vážnější problémy.

Obzvláště ženy řidičky potom ocení, že vybraný kus má elektrický posilovač řízení DualDrive, který je možné přepnout do režimu City pro ještě lehčí manévrování například při parkování.

Fotografie vozu dokládají velmi dobrý stav, škrábance a jiná poškození byste hledali marně, stejně tak interiér je nedotčený. Panda byla zakoupena jako nová u nás a po její krátký život byla ve vlastnictví jediného majitele, který s ní navštěvoval autorizovaný servis. Na prodej je za cenu 124.900 korun. Najdete ji v naší inzerci.


autor:
"na prvním místě je spokojený čtenář"
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Jeep Compass 2.0 MultiJet – crossover pro horaly

nejčtenější články

Velké SUV za 400 tisíc korun: ix55 nebo XC90?

Kia Sportage, nebo Škoda Yeti? Vybíráme ojeté SUV s dieselem

Audi A6 - vybíráme nejlepší diesel

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.