0
zpět
677

Autosalon Brno - na co se můžeme těšit?

Cadillac vstoupí na český trh, poprvé se v ČR uvedou tuningové „špičky“ Brabus, Carlsson, Schnitzer a další, přijede nová Zafira, Brera, C6, Leon..Co všechno bude ještě k vidění na Autosalonu v Brně?
24.05.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -

Cadillac vstoupí na český trh, poprvé se v ČR uvedou tuningové „špičky“ Brabus, Carlsson, Schnitzer a další, přijede nová Zafira, Brera, C6, Leon..Co všechno bude ještě k vidění na Autosalonu v Brně?

Letošní brněnský Autosalon nabídne bohatou porci běžné automobilové produkce, včetně několika českých premiér, jako je představení Citroenu C1 a C6, Peugeotu 107, Opelu Zafira nebo domácí Škody Yeti a také vstup a představení značky Cadillac na český trh. Další své trumfy automobilky postupně odhalují.

Novinkou letošní výstavy je velká část věnovaná tuningu, kde se představí opravdoví velikáni tunigového světa – AMG, Brabus, Carlson, Schnitzer, Startech nebo Rinspeed. Rovněž budou vystavovat výrobci tuningových dílů v části „Tuning shop“ a program obohatí setkání příznivců tuningu – „Tuning parade“ - více zde.

Dalším lákavým bodem Autosalonu je spojení se závodem cestovních vozů DTM, který se koná na brněnském okruhu ve stejném víkendu. Pořadatelé slibují představení vozů tohoto seriálu na ploše výstaviště a vyloučena také není autogramiáda některého z jezdců (v DTM nastupují např. Mika Häkkinen, Heinz Harald Frentzen nebo Jean Alesi). Více o závodu DTM zde.

TIP: Praktické informace o Autosalonu a rozmístění automobilových značek v jednotlivých pavilonech, včetně plánku.

TIP: Podrobný a pravidelně aktualizovaný přehled všech vystavených vozů

autor:
ukázka posledních příspěvků v diskuzním fóru
anonym, 24.05.2005 12:46
Sem zvedavy na ten tuning, Brabuse Shnitzera atd..
Vymča, 24.05.2005 13:38
Mně by nejvíc zajímala nová Brera :) škoda, že se tam nedostanu...

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.