0
zpět
740

Autosalon Brno 2005: Škoda, VW, Audi, Seat (VIDEO)

Jedněmi z nejzajímavějších expozic byly stánky koncernu VW Group. Mimo spousty fotografií naleznete v tomto článku také video, které vám přiblíží výstavní novinky značek Audi, Seat, Škoda a Volkswagen.
06.06.2005, aktuality

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+74

Jedněmi z nejzajímavějších expozic byly stánky koncernu VW Group. Mimo spousty fotografií naleznete v tomto článku také video, které vám přiblíží výstavní novinky značek Audi, Seat, Škoda a Volkswagen.

TIP: Autosalon Brno 2005: fotogalerie nejkrásnějších hostesek

TIP: Autosalon Brno 2005: 450 fotografií vystavených novinek


Audi

V Brně se představila třešnička na dortu řady A4 - špičková sportovní verze s pohonem všech kol a výkonem 313 kW (423 k) nesoucí označení RS4, dále studie Allroad Quattro, poprvé představená letos v Detroitu, nebo A3 a A8 s novou jednodílnou maskou.

Audi RS4 - podrobnější informace

Audi Allroad Quattro - podrobnější informace

Audi A4 DTM Edtition - podrobnější informace


Seat

Expozice španělského Seatu je především ve znamení nového Leonu, který je postaven na stejném základu jako Škoda Octavia či VW Golf a navazuje na designérský směr nastolený dvěma příbuznými předchůdci – Alteou a Toledem.

Seat Leon - podrobnější informace


Škoda

Zatímco se intenzivně pracuje na přípravě výroby modelu vycházejícího z konceptu Roomster, Škodovka upoutá v Brně pozornost konceptem malého SUV s názvem Yeti. Ten byl poprvé odhalen v březnu v Ženevě a podle představitelů domácí značky nepostrádá charakteristické znaky nového škodováckého designu. Škoda také představila vozy modelového roku 2006, které se začnou prodávat už letos od června. Lehkými změnami prošly všechny modely značky.

Škoda Yeti - podrobnější informace

Škodovky modelového roku 2006: co bude nového?


Volkswagen

Rozsáhlou plochu automobilky ze sousedního Německa zaplnil vedle nového Passatu také nový miniautomobil VW Fox nebo faceliftovaný VW Polo. Dále se návštěvníci mohou těšit na VW Golf Plus, Golf GTI, exkluzivní Touareg W12 nebo VW Caravelle.

VW Fox se představil v Brně v tuzemské předpremiéře. Tento třídveřový model se u českých prodejců automobilů Volkswagen objeví už v průběhu 3. čtvrtletí tohoto roku. Na český trh se modely Fox budou dodávat se zážehovým motorem o objemu 1,2 l a výkonu 40 kW/55 k. Tuzemská cena modelu Fox není dosud určena.

Volkswagen Passat - podrobnější informace

Volkswagen Fox - podrobnější informace

Volkswagen Polo - podrobnější informace


autor:
"na prvním místě je spokojený čtenář"
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Opel Meriva nebo Škoda Roomster? Kupujeme ojeté MPV

nejčtenější články

Sportage, Kuga nebo BMW X1? Vybíráme ojetinu do 300 tis. Kč.

Předokolku nebo čtyřkolku? Vybíráme ojetou Octavii TDI

Honda Civic nebo Toyota Auris? Vybíráme ojetinu do 350 tis. Kč.