0
zpět
 

diskuze k tématu: Maserati 3200 GT - Krása, síla, revoluce

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 00:23,
Pekne,ale nemam na to zatim)))))))))))))))))))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 00:48, bezva
díky za recenzi,rád bych ještě řekl, že mě láká i ojetý boxter, slušné kousky lze sehnat i pod milion
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 01:11, Super
Teda WoW. To bylo neco...mam alespon ted o cem snit Krasna recenze, takovy tutorial do rise snu! Jen tech narazek na koncern bylo az moc. Me ze by se me to tykalo, ale spousta neknubu se zase sesype a bude se zastavat svych vozu zuby nehty a rikat ze ta jejich kara je proste nejlepsi an celem motoristickem svete! P.S. jeste jednou diky za recenzi!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 06:59, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Pekne,ale nemam na to zatim)))))))))))))))))))))))))))))
To já bych na to měl, akorát, že tohle se nekupuje za "poslední" prachy. Ten provoz musí leckoho sežrat. A pojištění se všema malusama (jinak to asi nepůjde) taky na ekonomice provozu nepřidá. Jinak konečně nějaká změna, už mě taky nebaví poslouchat věci o spotřebě a velikosti kufru kombajnu oct. TDI....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 07:45, Krása
Souhlasim, konecne je tu recenze ktera je o necem jinem. Auto krásne a myslim ze nemuze mit nekdo na nej vycitky. :)
Jasne servis drahy ale to auto....uno perfecto.. Jednoduse krasne sportovni auto!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 08:57, RE: Krása
Zed napsal:
Souhlasim, konecne je tu recenze ktera je o necem jinem. Auto krásne a myslim ze nemuze mit nekdo na nej vycitky. :)
Jasne servis drahy ale to auto....uno perfecto.. Jednoduse krasne sportovni auto!
opět potvrzeno ze na tehlech strankach sedi nekdo kdo sve praci rozumi...
maseratka je krasna, jen bych si za ty love vzal raděj M5.udrzba maseratky sezere samo sebou kde koho...M5 je prý az o polovinu levnejsi prave na udrzbe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 09:02, tutti tutti
maseratissimo fatale !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 10:09, VW
Recenze se mi moc libila, narazek na VW opravdu az moc, i kdyz opravnenych, ale jak bylo receno predemnou, kdyz manekdo milion potrebuje auto do ktereho uz da penize jen za provozni veci, a nema na to aby menil rozvody a oleje za opravdu hrisne penize, je to opravdu velice nadherne auto, moc bych o nem snil, ale abych rekl pravdu kdyz budu mit milion pujdu do autosalonu, vyberu si treba nejaky obycejny auto a budu ho mit nove, v zaruce a servis bude o mnoho levnejsi, Masserati je auto pro nekoho kdo ma nejen milion na koupi ale i dost vysoky prijmy na spotrebu, opravy, ale i obycejny servis typu desticky, oleje, rozvody. Osobne bych sel neceho klasicky evropskeho
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 10:21, :-)
Velmi pěkné. Jako hračku bych si ho koupil, ale musel bych si nechat postavit i okruh. Naštěstí na světě nejsou jen auta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 10:57,
Moc hezky napsane. Narazky na koncern VW byly zcela opodstatnene, protoze mit v garazi rucne delane Maserati a nebo Audi S8 (srovnani s Octavii mi prijde jako urazka Maserati ) je sakra rozdil. Uz jen v pocitu, ze si kazdy volny vikend majitel auto po dukladnem provetrani rucne oplachne, protoze jen barbar by vjel s timto mazlem do mycky a nebo peci o vuz sveril jine osobe :). Je to proste jedna z mala srdcovek se vsim vsudy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 11:11, Fuj
Fuj to je ale škaredé auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 11:15, RE: bez předmětu
Muff napsal:
Moc hezky napsane. Narazky na koncern VW byly zcela opodstatnene, protoze mit v garazi rucne delane Maserati a nebo Audi S8 (srovnani s Octavii mi prijde jako urazka Maserati ) je sakra rozdil. Uz jen v pocitu, ze si kazdy volny vikend majitel auto po dukladnem provetrani rucne oplachne, protoze jen barbar by vjel s timto mazlem do mycky a nebo peci o vuz sveril jine osobe :). Je to proste jedna z mala srdcovek se vsim vsudy.
Ja bych jako srdcovku bral novou M5,strasne se mi novej 5kovej bawos libi a v M5 by to bylo jeste lepsi,ale se svou vyplatou nemam ani na ty jeho ALu))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 11:53, Nádhera
Je skvělé počíst si o nádherném AUTU a ještě se dozvědět i něco nového. Osobně mne preference automatu překvapila, vždy jsem měl za to, že automat je tak akorát pro ženský, ale tady to zdůvodnění má něco do sebe. Jen víc takových recenzí. Jsou i jiná nekompromisní auta. Zajímalo by mne porovnání pocitů z jízdy s váhově lehčími sporťáky ( Lotus Elise / Opel Speedster/, Caterham 7, případně i Nissan 350Z nebo Porsche). Dnes mám MGF Trophy a jsem s ním naprosto spokojený ( ano, do servisu občas musí, ale JEDE ) A na tunery škodovek se nezlobte, ony jsou to takové hravé děti, které ještě neví co je na autě důležité )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 12:38, maserati
Z Maserati sa mne osobne najviac paci quatroporte, nie najnovsi typ, ale to posledne co malo este tak elegantne hranatu karoseriu. To je proste klasika. Inak, neviem preco niektore firmy u tak vykonnych motorov pouzivaju na hnanie rozvodov remene. Chcu usetrit? Chcu aby bol motor onieco tichsi alebo co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 15:19, Nááádhera
Zbožňuji toto auto, ani by mne nenapadlo, že si na ně někdy na Tipcarsu přečtu recenzi vzhledem k masovosti jiných značek... díky pane Vaculíku, zlepšil jste mi náladu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 15:43, RE: Fuj
Riccardo napsal:
Fuj to je ale škaredé auto
Sám seš škaredej jako to tvoje jméno a cruise ty už mě neser!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 16:19, RE: VW
Martin napsal:
Recenze se mi moc libila, narazek na VW opravdu az moc, i kdyz opravnenych, ale jak bylo receno predemnou, kdyz manekdo milion potrebuje auto do ktereho uz da penize jen za provozni veci, a nema na to aby menil rozvody a oleje za opravdu hrisne penize, je to opravdu velice nadherne auto, moc bych o nem snil, ale abych rekl pravdu kdyz budu mit milion pujdu do autosalonu, vyberu si treba nejaky obycejny auto a budu ho mit nove, v zaruce a servis bude o mnoho levnejsi, Masserati je auto pro nekoho...
Ano,máš pravdu v tom ,že za milion si koupíš novou krásnou káru,ale vo tom to je,sebrat tu odvahu a udělat si radost,třeba takovou károu.Přede třemi lety jsem něco podobného řešil také.Jednalo se o koupi zánovní 911tky,syn mi řekl ,táto v šedesáti už tu odvahu mít nebudeš,tak jsem ji koupil a nelituji toho ,Nedávno jsem ji po třech letech sice už prodal,ale zážitky s tímto fenomenálním vozem mi zůstanou do smrti.Nejsilnější zážitek byl vždy ten moment vytáčeného motoru od 4000ot. nahoru a projíždění zatáček s naprosto přesným řízením.Učil jsem se to asi půl roku abych si nerozbil hubu.Co se týče zmiňovaného a drahého servisu,mohu říci,že za tři roky a 40tkm,žádný problém,třeba,destičky 100euro,kotouče 100 euro,oil filtr20euro + 8l syntetiky+po 20tkm pneumatiky a spotřeba kolem 12až15l/100km/jednalo se 4kolku v automatu s řazením na volantu/Obdivuji všechny,kteří si dokážou udělat radost ,normálních aut je všude kolem dost,takže přeji všem hodně odvahy ke koupi něčeho zajímavého ,většinou zde píšou mladí nadšenci,mě je padesát pryč tak se nebojte. Zdar a pište "cvoci"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 17:36, Nádhera
Nádhera. Koupil bych to hned kdybych na to měl. Ty zadní světla sou proste original. Novy kupé pěkný ale tohle je prostě originál. Italové dělaj nejlepší auta at si řiká kdo chce co chce o jejich kvalitě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 19:38, RE: Fuj
zigi napsal:
Sám seš škaredej jako to tvoje jméno a cruise ty už mě neser!
myslel to ironicky, samozřejmě že se mu líbí, má za příspěvkem smajlíka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 19:39, pro autora recenze
Pro autora recenze : Jak snáší manželka že máte takovou milenku?
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.