0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW X5 - jaké jsou zkušenosti majitele?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 07:35, Taky mám:-)
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- což za ten klid stojí. Jinak mě víc než spotřeba žere to, že rychle odcházejí gumy dávám Pirelli resp. Michelin), ta hmotnost je přeci jen znát. Jo, jetš ějedna zkušenost, když mi auto stálo před vjezdem do firmních garáží, závistivec s lítačkou na metro v kapse mi objel celý auto šroubovákem. Měl tu smůlu a já štěstí,že ho nahrála naše kamera a na záběrech poznal náš správce budovy,jehož je sousedem noaopak dědek cáloval - komplet plechařina a zadní světla 95.000 + vyfasoval od samosoudce ve zkráceném řízení půlroční podmínku a 150 hodin veřejně prospěšných prací. Inu závist se někdy nevyplácí, dědku!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:04, SUV jsou slepým ramenem automobilového průmyslu
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
...poskytující útěchu slabému egu jejich majitelů zbytečně velké, zbytečně žravé, ve městě obtížně zaparkovatelné, stejně jako na parkovištích před supermarketem, na dálnici pomalé a v terénu směšné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:05, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
Pánové, závist okolí řeší spíš zamindrákovaní lidé, kteří mají potřebu okolí něco dokazovat. Třeba mohutným terénním autem a následnými vysoce hodnotnými výroky typu HTP či lítačka na metro, jimiž tapetují internet.

Věřte tomu, že existuje řada poměrně bohatých lidí, co auto nemají žádné a nebo mají běžnou konfekci. Peníze prostě užívají jinak, než jejich strkáním do kusu plechu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:07, Nechci aby jste to nějak
špatně pochopil. Opravdu nejde o závist, respektuji každého, kdo něco umí a umí si na to co chce vydělat. Jen by mě zajímalo, kolik je vám let a jak si člověk v tomto věku může vydělat na takové auto. Opravdu to není závist. Jen jde spíš o radu pro mě, abych se taky jednou mohl vozit takovou károu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:08, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
Ta historka s tim zavistivym dedkem je super. To slysim poprve, ze by nekdo byl takto spravedlive potrestan. Mozna , ze kdyby se te historce dostalo nalezite publicity, tak by si to nekteri zavistivci rozmysleli. Kdovi ale na cem by si zavistivci tu svoji nenavist vybijeli pak. A me nejaky hlupak objel hrebikem Octavku .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:08, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
hahahahahahahaha všichni se na tebe dívají a říkají si " fiha ten má auto x5 to je ale frajer, určitě má na krku řetěz z céček a polovinu svítících")))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:09, RE: Nechci aby jste to nějak
anonym napsal:
špatně pochopil. Opravdu nejde o závist, respektuji každého, kdo něco umí a umí si na to co chce vydělat. Jen by mě zajímalo, kolik je vám let a jak si člověk v tomto věku může vydělat na takové auto. Opravdu to není závist. Jen jde spíš o radu pro mě, abych se taky jednou mohl vozit takovou károu.
ojetou, na leasing...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:12, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
Ty duševní chudáky, co objíždějí auta klíčema také nesnáším a to se nepočítám za boháče, ale něco o Vás (negativního) vypovídá povýšený pohled ze svého "skvělého" vozu na ty "chudáky" v nízkých embéčkách - nevím nevím.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:28, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
Pán popsal poměřně přesně psaychologický profil jednoho z typů lidí, kteří si kupují auta tohoto druhu. Je úžasně férový v tom, že přesně popisuje nedostatky této konstrukce auta a nezakrývá je demagogicky obdivnými vzdechy ( jak je někdy dokonce možno číst v tzv.odborných recenzích i v motoristidkém tisku). Pán si to nekupoval proto, že chtěl perfektní auto na silnici ani do terénu, to mu bylo jasné už před koupí, ale byl zaskočen a dokonce tím odhalil jednu věc, která se u recenzí nikde neobjevila, to auto ja nevhodné i do města-je tam špatný výhled přes vysokou kapotu. Měl jsem pocit, že auto je aspoň konstrukčně cíleno jako městské vozítko, ale není. Tedy jako auto je to k ničemu tedy ani na silnici, ani do terénu a ani do města. To asi konstruktéřii u BMW, Audi.....vědí, ale vychází z toho, že lidí této typologie je hodně a že se jim vyplatí vnutit z hlediska stavby atomobilu úplný paskvil, prtože oni to potřebují k něčemu zcela jinému. Manažeři automobilek potřebují zvýšit prodej, najít nový sektor zákazníků, zvýšit firmě zisk a o tom to je.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:28, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
Marně si snažím nespojovat skvělé vozy jako je BMW X5 s lidmy, jako jste vy. Ve vašem případě se bohužel jedná o náplast na pošramocené ego. Nesnášíte závist, přesto vás závist druhých nějakým způsobem uspokojuje. Zkuste se nad sebou zamyslet a vemte si příklad z recenzenta, který se narozdíl od vás prezentuje jako rozumný člověk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:41, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
Tak vidím, že se ozval pravej nefalšovanej Pražskéj podnikavej Pepík! Proti BMW nic nemám, ale když vidím a někdy i čtu kdo v nich jezdí ... Skutečnej King
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:46, RE: Nechci aby jste to nějak
anonym napsal:
špatně pochopil. Opravdu nejde o závist, respektuji každého, kdo něco umí a umí si na to co chce vydělat. Jen by mě zajímalo, kolik je vám let a jak si člověk v tomto věku může vydělat na takové auto. Opravdu to není závist. Jen jde spíš o radu pro mě, abych se taky jednou mohl vozit takovou károu.
Sručně se pokusím reagovat na více příspěvků: vůz jsem kupoval proto,že se mi líbí a je z hlediska kvality a bezpečnosti hodnocen nadprůměrně. Samozřejmě subjektivní zalíbení sehrává nejpodstatnější roli a přebíjí i předem jasný fakt, že auto není na parkování v centru města vhodné. To jsem samozřejmě věděl, do recenze jsem to uváděl jen jako mementum, aby si to případný zájemce uvědomil. Já parkuji na velkém parkovišti mimo, takže problém neřeším a u supermarketu stejně pakrkuji nejdál od vchodu, právě kvůli spoustě lidí, co rádi otevřou dveře vozu dost rázně nato, aby vás odřeli. A neváhají kvůli tomu i přeparkovat...A smutnou pravdou také je, že tito záškodníci v 99% nejezdí drahými auty. Dále zdůrazňuji, že nikým neopovrhuji, je každého věc, jaký vůz používá, jen mne mrzí, že toto neplatí většinou oboustranně. Vidím-li krásné BMW M6, přeji to majiteli, přestože vím, že si podobný vůz nebudu moci dlouho dlouho dovolit. Ale nenapadlo by mne řešit, kde na to ten člověk vzal, kolik mu je let atd. Mně je necelých 30 a na X5 jem si vydělal poctivě, při studiu na stáži v cizině..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:52, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Tak vidím, že se ozval pravej nefalšovanej Pražskéj podnikavej Pepík! Proti BMW nic nemám, ale když vidím a někdy i čtu kdo v nich jezdí ... Skutečnej King
Teď ještě zbývá, aby mistr M.Vaculík vylezl ze záhrobí a nám tady do zamindrákovaných závistivců, co se vozí ve Fábii HTP a koupené na desetiletý lízing.)))

Ale vážně - většina těch majitelů X5 v ČR není kdovíjak bohatých, ale prostě si na to hraje. Je to jen vyšší level 20letýho venkovskýho tydýta, co všechy vydělaný prachy narve do vylítaný 15letý trojky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:56, pravdivý slogan
BMW se neodpouští.

Dělám vše pro to, abych si jednou takový vůz také mohla pořídit. A také musím počítat s tím, že mi jej někdo objede klíčema. Bohužel, česká závistivá povaha udělá své. Každému majiteli jakéhokoli BMW přeji upřímně "radost z jízdy".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 08:56, RE: Nechci aby jste to nějak
anonym napsal:
Sručně se pokusím reagovat na více příspěvků: vůz jsem kupoval proto,že se mi líbí a je z hlediska kvality a bezpečnosti hodnocen nadprůměrně. Samozřejmě subjektivní zalíbení sehrává nejpodstatnější roli a přebíjí i předem jasný fakt, že auto není na parkování v centru města vhodné. To jsem samozřejmě věděl, do recenze jsem to uváděl jen jako mementum, aby si to případný zájemce uvědomil. Já parkuji na velkém parkovišti mimo, takže problém neřeším a u supermarketu stejně pakrkuji nejdál od vchod...
ehm odřít někomu dveře autem znamená odřít si taky ty svoje a do toho se většině lidí myslím moc nechce...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:00, jjízda na 20 km
na ježdění 20 km do práce je to tedy opravdu super kára - u nás jedna ženská s tímto autem vozí 1km dítě do školky. Myslím že psychologický profil majitelů těchto vozů tu už někdo popsal velmi zdařile.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:02, RE: Nechci aby jste to nějak
anonym napsal:
Sručně se pokusím reagovat na více příspěvků: vůz jsem kupoval proto,že se mi líbí a je z hlediska kvality a bezpečnosti hodnocen nadprůměrně. Samozřejmě subjektivní zalíbení sehrává nejpodstatnější roli a přebíjí i předem jasný fakt, že auto není na parkování v centru města vhodné. To jsem samozřejmě věděl, do recenze jsem to uváděl jen jako mementum, aby si to případný zájemce uvědomil. Já parkuji na velkém parkovišti mimo, takže problém neřeším a u supermarketu stejně pakrkuji nejdál od vchod...
Obdivuji lidi , kteří se neřídí jen rozumem a dokáží poslechnout své srdce a splnit si sen a užívat si to i navzdory všem negativům ( manželka, okolí, ekon.stránka věci)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:03, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
No jsou lidi, kteří závidí i nové HTP....proto ten děděk, závist nesnáším....ALE zase bych si tak nefandil, že X5 je vrchol automobilového průmyslu a každý na to kouká jako puk, protože takové auto se vidí jednou za sto let....:)) Méně bych si fandil, více bych dával pozor na řízení...:))Ale jinak X5 je hooodně podařené auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:04, RE: jjízda na 20 km
anonym napsal:
na ježdění 20 km do práce je to tedy opravdu super kára - u nás jedna ženská s tímto autem vozí 1km dítě do školky. Myslím že psychologický profil majitelů těchto vozů tu už někdo popsal velmi zdařile.
I během 1 km to do Vás může někdo našít. Paní záleží na tom, aby její dítě přežilo. To se dá v 15-ti lété prohnilé Škodovce těžko zajistit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:05, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ahoj, píšu odpově´d před tím, než usednu do X5 a pojedu do firmy. Souhlasím s tebou, že na řízení X5 se člověk těší a netrápí mě ani ten proklatej barandovskej most s hodinovou frontou, protože si užívám závistivé pohledy majitelů "vyladěných HTPéček", kterými mě oblažují kdesi odposu zpod mého nárazníkuJinak já mám automat a k jeho funkčnosti nemám námitek,nicméně je fakt,že jsem si koupil X5 jako novou,tudíž mám i záruku na převodovku a připlatil jsem si dva roky navíc za nějakých 45.000,- ...
ty jsi jantar...mě v mládí nějaký hovado seškrábal celou stranu mé stařičké Hondy....závist?....Máš malé sebevědomí....to je znát...:))
reagovat
  1 2 3 ... 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.