0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké koupit větší auto do 200 tis. Kč?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, německá vozidla, německá vozidla, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 06:48, rada
Urcite je dobre Scorpio, zvlast s motorem 2.3, ale musi se poradne vybirat - auta v Cechach jsou v dezolatnim stavu. Je to asi takove minimum, ja bych volil radeji Chrysler Town&Country
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 07:30, rada
Ideální Ford Explorer v LPG , 15 l plynu koule 2,5 t
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 07:49, rada
Dobrý den, být Vámi po obstarožním scorpiu bych moc nekoukal, u passata bych se bál přední nápravy, spíš bych volil BMW pětkové řady od r.v 1997 do 200 tisíc seženete velmi pěkné kusy(i combi), zvolil bych benzín 2,0i nebo 2,5i, jsou to excelentní řadové šestiválce s velmi dobrou spotřebou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 08:26, rada
Pro tyto pozadavky bych volil vuz s pohonem zadni napravy a minimalne sestivalec. U Scorpia byste musel volil V6 Cosworth (207 koni, tyto vozy byly vyhradne s automatem a nevim jak by se automat s takto tezkym privesem popral). 147 konova 2.3 16V neni spatny motor, ale ma co delat uz se samotnym plne nalozenym skoro dvoutunovym Scorpiem. Oba motory moji nemoci, ale ty se daji preventivnimi vymenami zcela elimovat. Pro tyto motory hovori rozvod retezem.
Osobne bych se rozhodoval mezi Omegou MV6 (nad rv. 1999 - Omega B po faceliftu ma pozinkovanou kastli, kufr v provedeni kombi jako prase a brutalni zatah sestivalce) nebo BMW 5 rady bud radovy sestivalec o objemu 2,5 litru nebo slavnou 2,8 :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 08:29, rada
Volvo 850 nebo Volvo V70I
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 08:55, rada
Ford Mondeo MkII 1.8 je rozhodne moc slabej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 09:32, rada
Ja se priklanim k nazoru, ze za 200 tis a na tazeni lodi, plus pouziti jinak i v normalnim provozu nejlepe splnuje BMW 5 kombi ale volil bych si jedine tu 2,8 a vys. Preci jen 2,5 neni spatny, ale pro vahu auta plus lod nekde ve stoupani v serpentinach u more....urcite ne mondeo do 2,0, bude to prilis slabe na lod...stare scorpio atd jsou uz v dnesni dobe auta za zenitem, proto bych volil nejake krasne BMW 5¨nebo mondeo 2,5 2001 a novejsi. Omega taky neni spatna za cenu, kterou se da sehnat, ale neverim zas az tolik opelu, ale to je muj osobni nazor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 09:51, rada
BMW 5 E39 530D - taháme s ním auta a idelání. Vydrží velkou porci km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 11:12, rada
kup si zachovalou A8 4,2 v LPG... a utahnes tim vsecko, tazne to ma na 2.1t v pp....
motor pri trose pece neznicitelny a je to auto! ;-D - a nikdy nezhnije!!! - aluminium )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 11:44, rada
A co takhle Felicii Combi? 1.3 a na LPG?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 12:17, rada
Já bych jako vhodné viděla Subaru Legacy (Outback?), poř. Subaru Forester. Pro svoji (ultra)spolehlivost v kombinaci s nízkým těžištěm vozu a z toho plynoucí nadstandardní stabilitou, by mohly vyhovovat danným požadavkům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 12:53, rada
Jsem pro Audi A6
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 12:57, rada
Já bych bral jedině Mercedes 124(E) od roku 1993, s 2.5 (93kw), nebo 3.0dieslem (100kw), nebo benzíny 2.2 a více. S 2.6 benzínem jsem najel přes 300000, dohromady už má přes 700000. Nic lepšího neni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 12:58, rada
Klidne bych se nebal toho Outbacka ci Forestera. I kdyz mozna radeji ve vyssi motorizaci 2.5/3.0. Bude potom sranda v zime :) - permanenetni 4x4 sice trochu hybne spotrebou, ale jinak drzi na silnici jak pribite. Samozrejme Bavo ci Medour tez udelaji svoje. Zajimavym pocinem by mohly byt i off roady/SUV typu Suzuki Vitara, Toyota RAV4, Hyundai Galloper pripadne i zminovana Frontera apod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 13:20, rada
Nevim jestli jste četli požadavek pisatele, ale já jsem pochopil že chce auto pro normální ježdění a občas táhnout loď. Né že s tou lodí najezdí 30tkm ročně a už vůbec nevim proč by mněl tu loď tahat v zimně?! Audi A6 nebo BMW 5.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 13:24, rada
S onou motorizací u Subaru souhlasím, to jsem zapomněla zdůraznit. Dvoulitr není problém, ale pokud občas plně využíváte nosnost vozu a navíc chcete tahat další 1.5 tuny, určitě minimálně 2.5 litr a nevadí-li vám trochu vyšší spotřeba, není o čem uvažovat šestiválec boxer 3.0 je (dokonalé) řešení (u Foresteru snad 2.5 Turbo - jinak skvělé auto a skvělý motor; ale myslím, že pro vaše potřeby je optimálním řešení Subaru Legacy (kombi či Outback) s motorem 3.0 (...no skoro vám to auto závidím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 15:52, rada
Scorpio ani Fronteru bych nebral (vozy starsiho data narozeni)... Mondeo jedine 2.5, ale je to predohrab ... videl bych to spise tedy na koraby typu BMW 5, Volvo 850/V70 ... pokud 4 kolky tak "mensi" typu Subaru Legacy nebo pak vetsi neco typu Nissan Patrol apod.:) ... jde o pomer km bez lode/s lodi a co dal by mel autak zmaknout.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 16:33, rada
Ahoj,
při těchto požadavcích nechápu tu fotku BMW E - 39, to je auto na ....!, sám jsem měl tři, a ještě dvě E - 36 - Když to jezdí tak je to super, ale pořád se kolem toho běhá a nestojí to málo.
Z uvedených aut je podle mě nejlepší MB - E, Opel Omega - ne nafta!! - občas se něco pokazí, ale nic hroznýho a nestojí to moc peněz.
Já osobně bych ale koupil jednu z posledních MB - 124, nafta 3l, 24V - bez turba, nebo 3l - benzín, jedno jakej - a budeš určitě nadmíru spokojenej.
Přeju štastnej výběr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 16:41, rada
Nedávno jsem viděl v Praze zajímavou věc: BMW (to fialový, co je na snímku vedle dotazu, řekl bych že je to ono) táhlo na laně Avii odtahové služby. Ta měla naložené ještě jedno podobné BMW. Nevím, z čeho měli lano, ale rozjeli se na červenou docela svižně ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.09.2008 17:17, rada
jděte do omegy B nebo C kombi, jedno jestli nafta nebo benzín. Známý má sestru v Holandsku a její manžel s ní a 2dětmi a lodí za sebou + narvaný kufr zbrázdil evropu (omega b kombi 2.5tds), najel přes 400tis km než dostal služební auto mondeo kombi, s kterým jakožto předohrab není spokojen, protože neutáhne pořádně lod ! a spálil už 2x spojku.
já mám také omegu 2.016va kdyby jste viděl, co jsem odtahal.....auto zcela ok, klasická údržba. pořizovací cena omegy směšná a dají se sehnat moc pěkné kousky z Deutsche )) .
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.