0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Yaris nebo Hyundai Getz?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, japonská vozidla, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 06:45, Yaris
Yaris je super přibližovadlo, ale neskutečně by mi vadila palubovka uprostřed. Prostě budíky patří před řidiče.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 07:29, Výběr
Já byc to viděl tak, z hlediska kvality určitě Yaris, ale z hlediska účelu a ceny Getz. Toto jsou auta spíš jen do města, ne na nějaké velké dálky, závodění a na to se mi zdá Getz jednoznačně postačující.Jinak jsem jel s oběma a musím potvrdit předchozí příspěvek,ta palubka uprostřed je taková divná,ikdyž asi si člověk zvykne na všechno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 07:34, RE: Yaris
edmund napsal:
Yaris je super přibližovadlo, ale neskutečně by mi vadila palubovka uprostřed. Prostě budíky patří před řidiče.
Aj ja som mal ten názor, kým som si to nevyskúšal. Môžem povedať, že pre oči je to balzam, hodnoty sú akoby v tuneli, nie je treba zaostriť oko na blízko. Ale je to vec vkusu. Každopádne je mi to ale bližšie, ako rôzne kombinácie displejov s analog. prístrojmi viac menej rozhádzanými po paneli, čo je dnes častý jav.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 08:51, Yaris - málo místa
Hej lidi, seděl vůbec někdo z vás v těch autech ? Já jsem si sednul do Yarise a začal jsem trpět klaustrofobií. Všechno kolem bylo asi tak 5 cm - strop, dveře, palubovka/přední sedadla. To je prostě maličké autíčko.
Getz podle mně je na to s místem o hodně lépe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 09:28, Getz
Ja nidky v novem yarisu nejel, ale zato jsem parkrat jel ve starem getzu a musim rict, ze treba mista na zadnich sedackach pro kolena je dostatech, auto zevnitr neni tak male. Musim rict, ze i podvozek je tak idelane naladeny jako kompromis mezi sportovnim a pohodlnym do mesta. Nevim, jestli autor chce jen tyto dve auta, ale treba velmi levne se da sehatn starsi model Punta za velmi priznivou cenu, nebo potom grande punto. Corsa by taky nebyla tak od veci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 10:52, nová corsa
já bych teda šel spíš do nové Corsy... A kdybych mel vybrat z tech dvou, tak Yaris.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 16:38, Yaris
Z těch dvou jednoznačně Yaris, Yaris a zase jen Yaris. I když je drahý a má budíky umístěné tak zcela dementně, jak UAZ Hunter, tedy uprostřed.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 20:54, RE: Getz
mufik.martin napsal:
Ja nidky v novem yarisu nejel, ale zato jsem parkrat jel ve starem getzu a musim rict, ze treba mista na zadnich sedackach pro kolena je dostatech, auto zevnitr neni tak male. Musim rict, ze i podvozek je tak idelane naladeny jako kompromis mezi sportovnim a pohodlnym do mesta. Nevim, jestli autor chce jen tyto dve auta, ale treba velmi levne se da sehatn starsi model Punta za velmi priznivou cenu, nebo potom grande punto. Corsa by taky nebyla tak od veci.
Tak co vy blbci, ze nic nepisete na Punto, kdyz ho mam ?! Neserte me!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 22:13, Ani jedno
Ani jedno, rozhodně bych šel do corsy, spolehlivé autíčko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 12:26, RE: Ani jedno
Edmund napsal:
Ani jedno, rozhodně bych šel do corsy, spolehlivé autíčko.
Zigi, ty parchante.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 16:05, Nemocny clovek
Jsem zvedavy jak dlouho toho nemocneho clvoeka bude bavit vydavat se za me, ma stesti, ze me to absolutne meuze vyvest z miry, a jsem moc rad, ze kazdy pozna kdo to pise a nereaguje na toho nemocneho clvoeka. Treba ho to prejde kdyz to bude kazdy prechazet a myslim, ze kazdy pozna co jsem psal a co ne. A to ze mam punto je uplne sumak, kazd yma nejake auto a ja punto nikomu necpu, ani neriakm ze ne nejlepsi, ma sve vady, klady a zapory jako kazdy jiny vuz. Proste to byla jen nabidka moznosti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 01:12, RE: Getz
mufik.martin napsal:
Tak co vy blbci, ze nic nepisete na Punto, kdyz ho mam ?! Neserte me!
Protože Punto můžeš mít fakt tak leda ty
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 06:56, RE: Getz
Ráďa napsal:
Protože Punto můžeš mít fakt tak leda ty
Co tim myslis, ze punto muzu mit leda tak ja?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 20:16, Můj supersport
Prominte, jsem profesionální řidič a zapomněl jsem, že puntu může řídit jen profík! A to jsem já jediný v Čr. Je to totiž pravej italskej supersport.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 21:38, RE: Můj supersport
mufik.martin napsal:
Prominte, jsem profesionální řidič a zapomněl jsem, že puntu může řídit jen profík! A to jsem já jediný v Čr. Je to totiž pravej italskej supersport.
Toyota se mi líbí, určitě bude bezpečnější a modernější a lépe zpracovaná, nerozhodoval bych se a přihodil něco peněz navíc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 22:51, RE: Můj supersport
mufik.martin napsal:
Prominte, jsem profesionální řidič a zapomněl jsem, že puntu může řídit jen profík! A to jsem já jediný v Čr. Je to totiž pravej italskej supersport.
aha, tady se ozval nejaky zavistivec vydavajici se za me a zrejmne zavidi, ze mam auto, sice to neni zadny suepr auto, ale maly punto, ale me to staci, ale jak je videt nekomu to na zavist staci. Kdyby jsi misto toho vydavani se za me a zigiho a mozna jeste za dalsi sel na brigadu, mozna by jsi si taky na neco vydelal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 22:53,
mufik.martin napsal:
aha, tady se ozval nejaky zavistivec vydavajici se za me a zrejmne zavidi, ze mam auto, sice to neni zadny suepr auto, ale maly punto, ale me to staci, ale jak je videt nekomu to na zavist staci. Kdyby jsi misto toho vydavani se za me a zigiho a mozna jeste za dalsi sel na brigadu, mozna by jsi si taky na neco vydelal
Getz je srac a Yaris nic moc....Kdyz maly auto (a nezalezi moc na penezich) tak polo, fabii nebo corsu. Tohle je fakt sila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 22:56, RE: bez předmětu
Dave napsal:
Getz je srac a Yaris nic moc....Kdyz maly auto (a nezalezi moc na penezich) tak polo, fabii nebo corsu. Tohle je fakt sila.
Martine tebe poznam uz podle slovosletu, takze bud v klidu:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 23:28, RE: Můj supersport
mufik.martin napsal:
aha, tady se ozval nejaky zavistivec vydavajici se za me a zrejmne zavidi, ze mam auto, sice to neni zadny suepr auto, ale maly punto, ale me to staci, ale jak je videt nekomu to na zavist staci. Kdyby jsi misto toho vydavani se za me a zigiho a mozna jeste za dalsi sel na brigadu, mozna by jsi si taky na neco vydelal
Ty a zigi ste aspon napisali na rovinu com jazdite, niekto vsak evidentne chodi peso, busom, alebo na starej Liberte a tak ste mu trnom v oku. Lahsie ako pohnut rozumom a zarobit si, je vyrypovat tu a pisat detinske prispevky vydavajuc sa za niekoho ineho. Radim, nevsimat si to-je to stara znama technika a funguje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.02.2007 10:38, RE: Můj supersport
A.K.Alex napsal:
Ty a zigi ste aspon napisali na rovinu com jazdite, niekto vsak evidentne chodi peso, busom, alebo na starej Liberte a tak ste mu trnom v oku. Lahsie ako pohnut rozumom a zarobit si, je vyrypovat tu a pisat detinske prispevky vydavajuc sa za niekoho ineho. Radim, nevsimat si to-je to stara znama technika a funguje.
Dik Alexi, kazdy si proste koupi to co se mu libi a to na co taky ma finance. A ja se nestydim rict pravdu v cem jezdim, nekdo auo dostane, nekdo si ho koupi, ale proc se za nej stydet? Jednou jsem si ho koupil, jezdim v nem tak ho nebudu schovavat, ale ani se s nim vytahovat.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.