0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 3 - zkušenosti po dvou letech

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 00:42, Chvála autorovi
Velmi pěkne napsaná recenze, autor si dal práci a napsal to velmi dobře a pokud je spokojen a auto je bez závad (i přes malý nájezd) tak jen ať chválí.Jediný co jsem málem nerozchodil bylo když jsem četl že je ve výbavě .....klima, parkovací senzory..... a NERZOVÁ KONCOVKA VÝFUKU.... to mi přijde dost jako k smíchu...ale tak v poho autor to vzal hezky vodpodlahy. Tak doufám že zde bude zase někdo opravovat chibi a celá debata nebude opět o autě,ale o pravopisu.Mějte se.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 06:07, RE: Chvála autorovi
vasapasa napsal:
Velmi pěkne napsaná recenze, autor si dal práci a napsal to velmi dobře a pokud je spokojen a auto je bez závad (i přes malý nájezd) tak jen ať chválí.Jediný co jsem málem nerozchodil bylo když jsem četl že je ve výbavě .....klima, parkovací senzory..... a NERZOVÁ KONCOVKA VÝFUKU.... to mi přijde dost jako k smíchu...ale tak v poho autor to vzal hezky vodpodlahy. Tak doufám že zde bude zase někdo opravovat chibi a celá debata nebude opět o autě,ale o pravopisu.Mějte se.....
Za 2 roky 6t km? Nebylo by levnější a spolehlivější taxi??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 06:08, Směju se
mám 4 roky tak haněnou Dacii Logan a o vrzaní mě nenapadalo ani přemýšlet..dobrý den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 07:42, RE: Chvála autorovi
anonym napsal:
Za 2 roky 6t km? Nebylo by levnější a spolehlivější taxi??
taky mi to prijde, jako bych si v sexu nechal radit nekym, kdo su*ka akorat o vanocich....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 07:43, lak
Ty si magor vole co to kecas s tim lakem!Kvalitne nalakovany dil se da od 2000Kc do 2500Kc udelat!UPLNE VKLIDU.TO JE UPLNE K SMICHU, BEZTE SI VYCPAT PRDEL S TEMA VASEMA AUTORIZOVANEJMA SERVISAMA.KAZDYHO AKORAT VOJEBOU!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 07:47, RE: lak
anonym napsal:
Ty si magor vole co to kecas s tim lakem!Kvalitne nalakovany dil se da od 2000Kc do 2500Kc udelat!UPLNE VKLIDU.TO JE UPLNE K SMICHU, BEZTE SI VYCPAT PRDEL S TEMA VASEMA AUTORIZOVANEJMA SERVISAMA.KAZDYHO AKORAT VOJEBOU!
To, ze vam priprodeji sdelili, ze lak opravite za par tisisc meli pravu, protoze pokud pojedete do specializovane lakovny, ktera nepatri Mazde ci jine automobilce tak opravdu strikani je okolo 2 tis maximalne 3 tis. Ale kdyz nekdo jede hned do Mazdy na strikani tak holt musi platit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 07:58, RE: lak
mufik.martin napsal:
To, ze vam priprodeji sdelili, ze lak opravite za par tisisc meli pravu, protoze pokud pojedete do specializovane lakovny, ktera nepatri Mazde ci jine automobilce tak opravdu strikani je okolo 2 tis maximalne 3 tis. Ale kdyz nekdo jede hned do Mazdy na strikani tak holt musi platit.
Opravit cokoli mechanického/elektrického v autorizovaném servisu, proč ne. Ale lakování.... ?! Chyba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 08:58,
Napsat po 6000km recenzi o spolehlivosti je ulet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 09:07, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Napsat po 6000km recenzi o spolehlivosti je ulet.
To je pravda.
Nějak nechápu ani tu zmínku o levném povinném ručení, protože pokud 1.4 od Mazdy nemá méně než 1350 ccm, tak musel platit stejně, jako za Passata, kterého měl před tím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 09:12, RE: bez předmětu
David V napsal:
To je pravda.
Nějak nechápu ani tu zmínku o levném povinném ručení, protože pokud 1.4 od Mazdy nemá méně než 1350 ccm, tak musel platit stejně, jako za Passata, kterého měl před tím.
Tak si to zkus přečíst pořádně. Sám autor píše, že označovaná 1.4 má 1349 ccm, takže se vejde do nižší sazby pov. ručení (do 1350 ccm).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 09:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Tak si to zkus přečíst pořádně. Sám autor píše, že označovaná 1.4 má 1349 ccm, takže se vejde do nižší sazby pov. ručení (do 1350 ccm).
Jo, už to vidím. Tabulku jsem si neprohlížel.
Takže označit motor jako 1.4 je tak trochu marketingový trik.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 09:30, RE: Směju se
anonym napsal:
mám 4 roky tak haněnou Dacii Logan a o vrzaní mě nenapadalo ani přemýšlet..dobrý den
až to někam naboříš, nebo někdo do tebe, tak se dosměješ a vrzání ti bude putna, s rumunem někdy těžko poznáš kvalitní svezení, o pardon francouzem.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 09:36, RE: lak
watchtower napsal:
Opravit cokoli mechanického/elektrického v autorizovaném servisu, proč ne. Ale lakování.... ?! Chyba.
Auto je pomerne mlade ... co by se asi stalo se zarukou na proreziveni karoserie, kdyby to pan nechal opravovat nekde jinde?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 10:33, nic moc
spolahlive auto, bez emocii, s vysokou spotrebou, nizkym vykonom a drahym servisom. Necudujem sa, ze to s nimi ide dole vodou - tadial cesta nevedie..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 10:35, RE: bez předmětu
David V napsal:
Jo, už to vidím. Tabulku jsem si neprohlížel.
Takže označit motor jako 1.4 je tak trochu marketingový trik.
1.3JTD (CDTi) má taky 1248ccm!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 10:47, RE: nic moc
anonym napsal:
spolahlive auto, bez emocii, s vysokou spotrebou, nizkym vykonom a drahym servisom. Necudujem sa, ze to s nimi ide dole vodou - tadial cesta nevedie..
Bez emoci? M3 je auto bez emoci? Rozlep si oci. Vysoka spotreba pri vysokych rychlostech je dan za maly objem, takze bezpredmetne. Drahy servis? Ano, autorizovany servis je drahy u kazde znacky. A dole vodou to ide asi tak len s tebou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 10:48, RE: lak
anonym napsal:
Auto je pomerne mlade ... co by se asi stalo se zarukou na proreziveni karoserie, kdyby to pan nechal opravovat nekde jinde?
autorizovaný servis je drahý pro všechny značky. měl jsem taky poškrábanej zadní zárazník na svém Meganu II (někdo na parkovišti asi prostě vedle mně netrefil). Vidět to nějak extra moc nebylo, nárazník je plastovej takže rez nehrozí, tak jsem na to dlabal. Pak mě pán ťuknul zezadu, zase nějaké drobné škrábance, šlo to z jeho pojistky, moje auto má 2 roky takže nic jsem nemusel platit, tak jsem to vzal do autorizovanýho servisu (taky ať se podívají, jestli tam není nějaké skryté poškození), no a oprava (teda víceméně jenom to lakování) stálo skoro 23 tis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 10:51, MAZDA
Za 2 roky najet 6000 km a prohlásit auto za spolehlivé,to je tedy odvaha a ukázka odborných kvalit pisatele!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 11:00, RE: nic moc
anonym napsal:
Bez emoci? M3 je auto bez emoci? Rozlep si oci. Vysoka spotreba pri vysokych rychlostech je dan za maly objem, takze bezpredmetne. Drahy servis? Ano, autorizovany servis je drahy u kazde znacky. A dole vodou to ide asi tak len s tebou...
Emoce urcite ano, mel jsem 1,6 3 roky, kazdemu se libila, po 78000km naprosto bez poruchy, autorovy ciste info, mel jsem 1,6 comfort s manual klimou a bez pocitace, tak pozor. Duvod prodeje - zrala 10l a vic, v servisu pry je to v poho.... nekdy dojezd na nadrz jen 360km. Ale jinak bez problemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.04.2008 11:03, RE: bez předmětu
anonym napsal:
1.3JTD (CDTi) má taky 1248ccm!
A to má být omluva? Zaokrouhlování se bere tuším v páté třídě. Po základce mám všechny následující školy technické a zaokrouhlování tam fungovalo tak, jak mě v ZŠ naučili, i excel se tak chová. Jsou asi i jiné školy, kde má zaokrouhlování svá pravidla.
Jestli se ovšem obsahy motorů nepočítají podobně jak letopočty: 1301-1400 to máme 14. století.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.