0
zpět
 

diskuze k tématu: KIA Cee´d SW 1.4i - chalupářský ideál?

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 07:27, Chudák nižší střední třída
už byla asi na umření a teď ji ta korejská automobilka dobije, tedy dočista dorazí! Ach, pane Šikle, vraťte se do čtvrté třídy a dávejte tam tentokrát pozor. A za domácí úkol si najděte v článku další hrubku (ý namísto í).
Pokud jde někomu opravdu o prostor a nízkou cenu, nemá tu volbu až tak jasnou - francouzsko-rumunská konkurence je v obou těchto parametrech výrazně lepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 09:35, RE: Chudák nižší střední třída
Kýchal napsal:
už byla asi na umření a teď ji ta korejská automobilka dobije, tedy dočista dorazí! Ach, pane Šikle, vraťte se do čtvrté třídy a dávejte tam tentokrát pozor. A za domácí úkol si najděte v článku další hrubku (ý namísto í).
Pokud jde někomu opravdu o prostor a nízkou cenu, nemá tu volbu až tak jasnou - francouzsko-rumunská konkurence je v obou těchto parametrech výrazně lepší.
Docela rád bych se vrátil do čtvrté třídy. Určitě by mi to prospělo. Díky za připomínku.


Jinak co se týče francouzsko-rumunské spolupráce, nemohu srovnávat, protože tyto auta k testu nedostáváme Pokud vezmu několik osobních zkušeností s těmito vozy útočící prostorem a cenou, tak musím říct, že Cee´d jim utekl o mílové kroky kupředu a zařadil se hned za premianty třídy, čemuž přirozeně odpovídá i cena.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 10:22, RE: Chudák nižší střední třída
Petr - TipCars.com napsal:
Docela rád bych se vrátil do čtvrté třídy. Určitě by mi to prospělo. Díky za připomínku.


Jinak co se týče francouzsko-rumunské spolupráce, nemohu srovnávat, protože tyto auta k testu nedostáváme Pokud vezmu několik osobních zkušeností s těmito vozy útočící prostorem a cenou, tak musím říct, že Cee´d jim utekl o mílové kroky kupředu a zařadil se hned za premianty třídy, čemuž přirozeně odpovídá i cena.
Ano, zase sem píší lidé, kteří s tímto vozem nemají žádnou zkušenost, ale jelikož je to korejské, tak to bude pasta. To, že s tím pan "Kýchal" nejel je naprosto evidentní, protože jinak by nemlel takové píčoviny. Uvědomte si už konečně, že Korea udělala obrovský kus práce a zaslouží si uznání. Ignorace této skutečnosti nikomu neprospěje! PS: Projev Kýchala mi přijde jako projev žáka 4. třídy, takže jeho poučování ohledně pravopisu trošku nechápu Pokud začínáš větu, piš velké písmeno
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 10:25, RE: Chudák nižší střední třída
Kýchal napsal:
už byla asi na umření a teď ji ta korejská automobilka dobije, tedy dočista dorazí! Ach, pane Šikle, vraťte se do čtvrté třídy a dávejte tam tentokrát pozor. A za domácí úkol si najděte v článku další hrubku (ý namísto í).
Pokud jde někomu opravdu o prostor a nízkou cenu, nemá tu volbu až tak jasnou - francouzsko-rumunská konkurence je v obou těchto parametrech výrazně lepší.
No, já myslím, že chudák nebude nižší střední třída, ale spíš Ty! Ty jsi asi ten typ, co si koupí raději novou nevybavenou fábii 1,2HTP a bude nám tady kázat o tom, jak má kvalitní plasty a kyž bouchneš dveřma, tak jak je to hezký zvuk,co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 11:03, RE: Chudák nižší střední třída
anonym napsal:
No, já myslím, že chudák nebude nižší střední třída, ale spíš Ty! Ty jsi asi ten typ, co si koupí raději novou nevybavenou fábii 1,2HTP a bude nám tady kázat o tom, jak má kvalitní plasty a kyž bouchneš dveřma, tak jak je to hezký zvuk,co?
Promiňte, ale nějak Vám - stejně jako master carovi - uniklo, že jsem nenapsal ani jedno kritické slovo na testovaný automobil. Ten se mi zatím velice zamlouvá a jenom doufám, že jak Kia, tak slovenský automobilový průmysl, dosáhly dostatečně velkého pokroku v kvalitě. Chtěl jsem hlavně upozornit na to, že ve veřejném projevu je NUTNÉ dbát na jazykovou správnost. Nejen na pravopis. Kromě toho, že se tím kazí jazykové povědomí čtenářů, může docházet i k nedorozuměním a kouzlu nechtěného, jako právě tady to "dobít" namísto "dobýt". Howgh.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 11:22, RE: Chudák nižší střední třída
Kýchal napsal:
Promiňte, ale nějak Vám - stejně jako master carovi - uniklo, že jsem nenapsal ani jedno kritické slovo na testovaný automobil. Ten se mi zatím velice zamlouvá a jenom doufám, že jak Kia, tak slovenský automobilový průmysl, dosáhly dostatečně velkého pokroku v kvalitě. Chtěl jsem hlavně upozornit na to, že ve veřejném projevu je NUTNÉ dbát na jazykovou správnost. Nejen na pravopis. Kromě toho, že se tím kazí jazykové povědomí čtenářů, může docházet i k nedorozuměním a kouzlu nechtěného, jako prá...
Tak pardon, nějak jsem to nepochopil a tímto se omlouvám, nepostřehl jsem, že šlo spíše o citaci. Myslel jsem, že jste zase jedním z mnoha, co kritizují něco, co nestihli ani poznat, ale už na to mají názor Příště budu pozornější a méně ukvapený,
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 12:50, Předsudky a zase jen předsudky ..
Chce to trošku vytáhnout paty za hranice země .. kdo byl v Jižní Korei, nebo třeba v Malaysii, na Taiwanu, v Japonsku .. apod. ví, že oproti nim jsme my někde daleko nazpět.. a to jak v infrastruktuře země tak i v technologické vyspělosti a nakonec i ve smýšlení lidí .. my jsme ty opice na stromech, ne oni.
Prostě čecháček kritizující vůz korejské značky je asi tak zaslepený přístup jako když rus kritizuje taiwanskej počítač.
Jsme hodně ovlivněný německým průmyslem a německou kvalitou, bereme jí někdy opdstatněně za svojí, někdy ale ne.. Máme furt před sebou mraky práce..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 14:14, RE: Chudák nižší střední třída
mastercar napsal:
Ano, zase sem píší lidé, kteří s tímto vozem nemají žádnou zkušenost, ale jelikož je to korejské, tak to bude pasta. To, že s tím pan "Kýchal" nejel je naprosto evidentní, protože jinak by nemlel takové píčoviny. Uvědomte si už konečně, že Korea udělala obrovský kus práce a zaslouží si uznání. Ignorace této skutečnosti nikomu neprospěje! PS: Projev Kýchala mi přijde jako projev žáka 4. třídy, takže jeho poučování ohledně pravopisu trošku nechápu Pokud začínáš větu, piš velké písmeno
Kýchal určitě neměl na mysli, že by korejská auta poslala nižší strední třídu ke dnu. Pouze poukazoval na pravopis dobýt x dobít - vy chytrolíne. :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 14:31, a co takhle fokus?
Zjistěte cenu fokusu s 1.6 v combi verzi(klima,el.okna,tempomat) a pak to srovnejte z pohledu řidiče...to asi změníte názor na ty "opice".())
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 15:06, a co dálnice
Něco o dálnicích tam bylo, ale osobně by mě zajímalo jak se tato vyhoněná 1,4 v max obsazení a zatížení (třeba dovolená) pere s větším stupáním na dálnici, nebo jestli pod 3500 ot/min něco předvádí.
Sám mám korejskou 1,2 se slušnými 55kW, ale dálniční kopce musím věršinou za 4, a pod 3500 ot/min se velice nic neděje. Když chcete aby se dělo tak zase žere víc něž by bylo zdrávo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 17:13, RE: Předsudky a zase jen předsudky ..
anonym napsal:
Chce to trošku vytáhnout paty za hranice země .. kdo byl v Jižní Korei, nebo třeba v Malaysii, na Taiwanu, v Japonsku .. apod. ví, že oproti nim jsme my někde daleko nazpět.. a to jak v infrastruktuře země tak i v technologické vyspělosti a nakonec i ve smýšlení lidí .. my jsme ty opice na stromech, ne oni.
Prostě čecháček kritizující vůz korejské značky je asi tak zaslepený přístup jako když rus kritizuje taiwanskej počítač.
Jsme hodně ovlivněný německým průmyslem a německou kvalitou, bereme...
Neměl jste doufám na mysli infrastrukturu asijského venkova? Ono je snažší industrializovat aglomeraci než pozvednout životní úroveň celé země alespoň na asfaltové silnice, vodovod a elektřinu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 17:22, ceed proti megane
Pred vianocami som sa rozhodoval medzi maganom a ceedom kombi. Nakoniec som v cene ceedu 1,4 kupil megane 1,6 s klimou navyse a v cene bola zadara uprava na N1, takze nebolo co riesit.
Teraz som velmi rad ze som sa takto rozhodol. Navyse KIE maju N1 mrezu pevnu, megane sklopnu a posuvnu, s otvorm. Tiez spotreba je u ceedu vyssia aj ked vyrobca uvadza nizsiu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 20:08, RE: ceed proti megane
anonym napsal:
Pred vianocami som sa rozhodoval medzi maganom a ceedom kombi. Nakoniec som v cene ceedu 1,4 kupil megane 1,6 s klimou navyse a v cene bola zadara uprava na N1, takze nebolo co riesit.
Teraz som velmi rad ze som sa takto rozhodol. Navyse KIE maju N1 mrezu pevnu, megane sklopnu a posuvnu, s otvorm. Tiez spotreba je u ceedu vyssia aj ked vyrobca uvadza nizsiu.
No len aby sa Ti ten Megan nevyjebal, tak ako všetky Renaulty majů vo zvyku!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 23:33, RE: ceed proti megane
anonym napsal:
Pred vianocami som sa rozhodoval medzi maganom a ceedom kombi. Nakoniec som v cene ceedu 1,4 kupil megane 1,6 s klimou navyse a v cene bola zadara uprava na N1, takze nebolo co riesit.
Teraz som velmi rad ze som sa takto rozhodol. Navyse KIE maju N1 mrezu pevnu, megane sklopnu a posuvnu, s otvorm. Tiez spotreba je u ceedu vyssia aj ked vyrobca uvadza nizsiu.
tragický omyl při koupi - nervy v kýblu při provozu - oči pro pláč při prodeji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 08:15, RE: Předsudky a zase jen předsudky ..
anonym napsal:
Neměl jste doufám na mysli infrastrukturu asijského venkova? Ono je snažší industrializovat aglomeraci než pozvednout životní úroveň celé země alespoň na asfaltové silnice, vodovod a elektřinu.
Tak nejde jen o venkov. Pán asi neviděl ty slumy ve stínu mrakodrapů v Šanghaji. Tam je infrastruktura (blátěné cesty, absence pitné vody, kanalizace na povrchu, za každou boudou z lepenkové krabice smetiště, které probírají děti a hledají skleněné střepy a něco k jídlu) opravdu naším vzorem. Pán sice možná vytáhl paty ze země, ale ne z hotelu. A okno měl samo že s výhledem na moře A o práci a o vykořisťování dětí v těhle zemích pán ani nečetl, natož aby je viděl. Opravdu vzor hodný následování
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 09:46, RE: ceed proti megane
anonym napsal:
Pred vianocami som sa rozhodoval medzi maganom a ceedom kombi. Nakoniec som v cene ceedu 1,4 kupil megane 1,6 s klimou navyse a v cene bola zadara uprava na N1, takze nebolo co riesit.
Teraz som velmi rad ze som sa takto rozhodol. Navyse KIE maju N1 mrezu pevnu, megane sklopnu a posuvnu, s otvorm. Tiez spotreba je u ceedu vyssia aj ked vyrobca uvadza nizsiu.
Vobec si nevšímaj tieto "múdre" reči expertov, ktorý v živote Renaulta nemali, alebo mali nejakú 10ročnú šunku po 10 majitelovi a div sa svete ona sa im srala.
Megane bude tento rok v súčasnej generácii končiť, takže budú mať určite výborné výpredaje + to auto je proste vyladené. Ja osobne mám Sedana, ročník 05, a jediný problém bol vadný alternátor, ktorý mi v rámci záruky vymenili. Inak jazdím úplne bez problémov, mám sice len 1,4 ale na druhej strane jazdím sám, alebo s manželkou, motor je tichý, jazda pohodlná.
Nemám strach auto nechať kdekolvek parkovat, na rozdiel od známeho, ktorý len raz nechal skoro v centre Prahy Passat pred barákom (nedal ho do dvora) a skoro oň prišiel (asi ich niekto vyrušil - zámok rozbitý, káble vytrhané).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 11:54, RE: Předsudky a zase jen předsudky ..
Pepe napsal:
Tak nejde jen o venkov. Pán asi neviděl ty slumy ve stínu mrakodrapů v Šanghaji. Tam je infrastruktura (blátěné cesty, absence pitné vody, kanalizace na povrchu, za každou boudou z lepenkové krabice smetiště, které probírají děti a hledají skleněné střepy a něco k jídlu) opravdu naším vzorem. Pán sice možná vytáhl paty ze země, ale ne z hotelu. A okno měl samo že s výhledem na moře A o práci a o vykořisťování dětí v těhle zemích pán ani nečetl, natož aby je viděl. Opravdu vzor hodný následování
Milý Pepe, komunistickou Čínu a např. Šanghaj jsem záměrně nezmiňoval, jak sis jistě nevšiml. Taiwan ano, byť je součástí nechá se brát jako samostatný funkční celek který jede podle trochu jiných pravidel hry než pevninská komunistická Čína. Jsi demagog, přečti se ještě jednou pozorně co jsem napsal a pak buď chytrý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 12:00, RE: Předsudky a zase jen předsudky ..
anonym napsal:
Neměl jste doufám na mysli infrastrukturu asijského venkova? Ono je snažší industrializovat aglomeraci než pozvednout životní úroveň celé země alespoň na asfaltové silnice, vodovod a elektřinu.
Není venkov jako venkov .. i u nás najdeš ještě pořád obce bez kanalizace, vody, elektřina vede vzduchem na sloupech 100let starých.
Podívej se na Slovensko pd Tatry - když budeš mít štěstí narazíš na romské slumy a to je teprve šok pro středoevropana. Já nevychvaluju, nesrovnávám, žijeme tady v evropě, ale nemysleme si že když máme sociální stát a sociální zákony který podporujou netáhla že to naší zemi prospívá..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 12:34, RE: ceed proti megane
kuko napsal:
Vobec si nevšímaj tieto "múdre" reči expertov, ktorý v živote Renaulta nemali, alebo mali nejakú 10ročnú šunku po 10 majitelovi a div sa svete ona sa im srala.
Megane bude tento rok v súčasnej generácii končiť, takže budú mať určite výborné výpredaje + to auto je proste vyladené. Ja osobne mám Sedana, ročník 05, a jediný problém bol vadný alternátor, ktorý mi v rámci záruky vymenili. Inak jazdím úplne bez problémov, mám sice len 1,4 ale na druhej strane jazdím sám, alebo s manželkou, motor je ti...
Zajímalo by mne, kolik máte najeto, že jste takový optimista ?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 14:18, RE: Předsudky a zase jen předsudky ..
anonym napsal:
Není venkov jako venkov .. i u nás najdeš ještě pořád obce bez kanalizace, vody, elektřina vede vzduchem na sloupech 100let starých.
Podívej se na Slovensko pd Tatry - když budeš mít štěstí narazíš na romské slumy a to je teprve šok pro středoevropana. Já nevychvaluju, nesrovnávám, žijeme tady v evropě, ale nemysleme si že když máme sociální stát a sociální zákony který podporujou netáhla že to naší zemi prospívá..
Můžete napsat název obcí kde není kanalizace a voda?Jezdím po republice hodně,ale takový jsem ještě neviděl.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.