0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaká je ojetá Kia Magentis?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.01.2010 00:20, rada
I kdyby Kia ve fullu kuřila kokot , furt to bude KIA . -----BMW je BMW .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.01.2010 00:36, rada
Lukáši tvá odpověd, svědčí o tvé inteligenci !! Pán se ptá na KIU a ne na předražené BMW. Trocha slušnosti, by ti také neuškodila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.01.2010 07:12, rada
Znam dva majitele tohoto vozu...ten starsi typ ma 2litr a jezdi pohoda...jen mirna koroze, novejsi typ od druheho neznam motor, ale take jezdi ok. Nejsou z aut nejak vyvaleni ,ale proste auta pracuji jak maji. Kamos ma starsi sonatu, 2 litr lpg a ma 270tis a taky no problem. Uz jen z principu, ze je to korejec neatraktivni, se o to stara jen jeden z tech tri.. oto vice se divim, ze tak dobre slapou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.01.2010 08:41, rada
ja mám toyotu 4 roky 105 000 Km a som spokojný je to ok, akurát bola drahá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.01.2010 12:56, rada
Lukáš: Vsadím se, že máš Bavora tak z roku 94 v 3 ne 3,5 litru zrezlého co žere i trávu kolem silnice ale máš Bavora .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.01.2010 14:42, rada
Zdravím vespolek, píšu za aut. servis: pokud tato auta mají pravidelný servis ¨tak fungují naprosto spolehlivě - akorát u jedné 2,5l jsme dělali na 280000km ložiska v převodovce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.01.2010 14:47, rada
Po osobni zkusenosti s timto vozem (druha generace 6V) mohu tento vuz vzhledem k porizovaci cene vozu doporučit. jizdni vlastnosti nejsou uplne k zahozeni (podvozek se ovsem s Fordem, BMW atd. neda srovnavat), pruznost motoru je dostacujici a spotreba v zhledem k obsahu motoru obdobna jako u jinych znacek. Jedina negativni zkusenost je vuci dostupnosti nahradnich dilu, kdy na bezny dil, ktery se v druhovyrobe nevyrabi a neni na sklade v Evrope musi cekat az dva mesice!!! .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.01.2010 21:20, rada
Raději slevit z nároku na rok výroby a koupit plnohodnotné vozidlo byť o dva tři roky starší
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.01.2010 14:38, rada
Já myslím že za ty peníze těžko něco stejně starého a lepšího nekoupíte.na zřídka kdy používání jedině V6.Nebo bych se ještě podíval na kvalitativně lepší Nissan Maxima s nejlepšími 6válci ve své třídě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.01.2010 23:34, rada
to bruno jj maxa má skvělý motor ale taky pár zákeřných chorob např alternátor
Jak už tady někdo napsal ford i bmw má jizdní vlastnosti někde jinde ale řeknu to tak měl jsem už hodně fordu ale taky jsem vlastnil i hyundai sonata což je defakto sestra magentisu je pravda že podvozek je stavěný spíš pro usa ale jelikož se chystáte auto použivat na dlouhe trasy tak je to skvělé řešení pohodlí a k tomu bych doporučil V6 sametový běh a pohoda. A samozřejmě tady bude kde kdo vřískat že korejske auta jsou strašné ale není to pravda jsou jiná než německá ale jsou dobrá.Přeji šťastnou ruku ve výběru aby to nebylo po někom kdo měnil olej co 30tisíc a podobně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.01.2010 09:35, rada
A co popřemýšlet o Audi A8 4,2 Quattro.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.01.2010 11:06, rada
to MGRR: No nevím, nebude lepší Chevy Spark? Cenově bude určitě blíž.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.01.2010 11:40, rada
a co třeba maybacha, bentley nebo rollce??? jestli jste si nevšimli pánové, tak pan Šikýř již má vybraný konkrétní model a ptá se na zkušenosti... a neptá se na alternativy, které by jste si pořídili sami... bohužel na ně nemáte...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.01.2010 12:34, rada
jak se již níže zmiˇˇnoval Bruno, Nissan Maxima generace A33 je asi postatně lepší alternativou, popř. ještě Toyoty Camry. Altíky u Maxim jak píše pitris občas odejdou, to je fakt, ale hlavně u hodně jetých A32, tzn. 95-00, u A33 je to mnohem lepší, stejně jako zapalovací cívky...ale obé je pouze spotřebák a u auta této kategorie bych se toho rozhodně nebál. Sám jsem měl Maximu, třílitr, pět let, naprosto bez závad, i Toy Camry 2.2, 4 roky, taktéž bez závad.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.01.2010 08:02, rada
mam ho uz5 rokov spokojny vynikajuci na dlhe cesty pohodlny spotreba 9 dlhodobo motor 20 benz menej spokojny z vetranim vsetko funguje ale nenadchne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.01.2010 11:46, rada
Mám Sonatu 2.0, 2004 jak někdo psal sestru tohodle auta (mnoho společných dílů). Auto jezdí denně a v každém počasí a terénu. Mám najeto 190 tis km a dosavadní závady byly: vadné ložisko zadního kola, vadné servo naklápění světel, vadný krokový motorek u přívodu paliva, poškozená řemenice a to je vše. Sakumprásk kolem 12 000 i s prací. Díly jsou srovnatelné s ostatními výrobci. Podvozek je naladěn na pohodlí a tak se určitě při jízdě na limitu nevyrovná třeba tomu Mondeu nebo Passatu. Kolikrát denně jedete ale na limitu? A kolikrát denně jedete po kvalitních našich silnicích.-vždy po nastartování. Ten podvozek není vůbec špatný je JINÝ než mají německá auta.
S autem jsem velmi spokojen. Za ty peníze neexistuje lepší poměr cena kvalita (abych nekecal blíži se tomu trochu to Mondeo ale jinak nic. Desetiletá Maxima nebo patnáctiletá Toyota je opravdu už někde jinde – Nedoporučuji. Pokud se vám auto líbí vzhledově (mně teda vůbec) jděte do něj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.01.2010 14:15, rada
loki
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.01.2010 18:28, rada
RE: Áááách Vy """Rado 13.01.2010 11:40""" :)
O Maybachu, atd. niko nepsal.
Právě Audi A8 4,2 Quattro, které jsem napověděl mám sám, a právě proto bych si doslova věc jako Magentis nikdy nepořídil. Koupit Magentis je jako koupit něco bezejmenného jen k vůli nízké ceně s pocitem velkého auta. Magentis nebude špatné auto "jako první velké" po přechodu např. z Felicie, ale nesmíte od něj mnoho chtít - to už Dacia Logan MCV znamená víc. Vím, že pán má teoreticky vybráno Magentis, jen řikám, myslím že je to špatná volba, a v této době až na to přijde jej nikdy rozumně neprodá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.01.2010 19:48, rada
Mám předchůdce tohodle vozítka (Kia Clarus). Je to téměř bezporuchové auto a velmi pohodlné. Když si ho koupíte, určitě neprohloupíte. Být na Vašem místě, šel bych do čtyřválce. Šestiválec má zbytečně velkou spotřebu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.01.2010 07:50, Slušný
Musím autora pochválit. Článek se mi líbil. Kdysi jsem také na korejská auta pohlížel s despektem, ale poté, co jsem několikrát Jižní Koreu navštívil, musel jsem trochu otočit.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.