0
zpět
 

diskuze k tématu: Hyundai Coupé - dobrá koupě?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 08:06, rada
Nepočítejte, že to bude úplný sporťák, je to spíš normální svižnější kupíčko se sportovní vizáží.
Co do kvality bych se v tomhle ročníku už korejce určitě nebál.
Myslím, že docela dost informací se dá najít na hyundaiclub.net.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 09:01, rada
V této cenové kategorii se dá v NDR koupit pěkné 328i. Svezení s tím je malikno jinde než s Hyundaiem. Popřemejšlej o tom.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 09:42, rada
za ty prachy dobrá volba,není to sporták,spíš celkem tichý,na svoji kategorii pohodlný,design je hezký,vybavený auto.Největší plus je poměr cena/rok výroby/výbava/nekrade se.Mínus je pokles hodnoty,image.Nebál bych se toho pokud bych očekával svižnější vybavené auto.Pokud bude mít do 100tkm tak bych se nebál ani spolehlivosti,neplatí však pro těžce bouraný kousky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 10:18, rada
Korejce se nebojte už sou v pohodě,sám jednoho vlastním a sem spokojen.Mám Accenta 2002 A za 4 roky minimum závad!Poruchovostí stejně jako koncernový vozy ale o polovinu levnější a nekradou se.Štastnou volbu při výběru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 10:28, rada
K radě pana Honzi že máte zvážit BMW 328i...svezení je to pěkný ale to je tak všechno..spotřeba katastrofa,drahá pojistka, co s takovým autem..............
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 10:41, rada
dobra volby, pojede to a nebude se to nejak zasadne kazit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 10:52, rada
k radě BMW 328,navíc nechápu proč zrovna 328 když hledá auto s 2,0, předpokládán,že 320 by stačila když už...a 328 je následně témeř neprodejná :)
jinak Hyundai coupe nebude krokem vedle,šel bych do něj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 10:54, rada
Spotřeba bude asi s největší pravděpodobností nižší než u Hyundaie, pač koupit si kupé s necelými 140koňmi závání tím že se mu bude šlapat na krk aby si nepoškodil image že ho předjede stříbrná.......! A pojistka? Myslim že ty 2tkč ročně za to svezení stojí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 11:25, rada
Kdyz uz chces sportak, tak radeji pridej a si porid Toyotu Celicu, nebo neco pridej a kup starsi. nebo pro fajnsmekry - pokud se budes snazit za 8-10 tisic eur muzes sehnat v Nemecku Supru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 12:12, rada
Nevim co pan tady tlachá že 328 je neprodejná....to bude za 2 roky spíš ten hyundai:) zároveň 328 nebude zrat o moc více, nez tyhle starši východňárský 2.0....
Jinak to neni žádnej sporťák jako BMW Ci, MB SL, Audi TT nebo Alfa (o porsche atd uz ani nemluvim). Jízdně je coupé hodně průměrné - taková laděná Astra bertone, či Golf 5 GTi je na tom jízdně lépe. Dynamika motorů je taky zrovna spíše pod průměrem...Designem vypadá dobře, horší je interiér. Záleží na Vás. Pokud chcete honit holky před diskárnou:) tak bacha a koukněte se, v čem kolem jiní jezdí. Osobně si myslím, že i obyčejná 318Ci za 190.000.- první kus (1999) je mhohem lepší volba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 12:21, rada
Máme ve firmě tři "korejce" od roku 2004, Elantra,Sonata a Coupe. Všechny tři najeto kolem 100 000, bez jediné nejmenší závady,spolehlivé stroje,kompletní výbava už ve standardu, žádné obavy, vřele doporučuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 12:40, rada
s tou prodejností BMW 328 je pravda,že je velmi špatná,ehm některé větší známé bazary,které jaksi vědí jak dlouho se jim tam takové auto ohřeje takové auto s vysokým obsahem běžným výkupem ani nevykoupí.Pokud si to někdo koupí a vyjezdí to do smrti tak ano,na 2roky ježdění fakt ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 13:22, rada
Pepa je asi odborník.
Ono je BMW a BMW. Ten první případ je že prošlo rukama několika odborníků kteří si ho dovytvořili k obrazu svému a od takového dávájí ruce pryč jak bazary tak kupující.
Pak máme ten druhý případ kde bylo o vůz postaráno (u nás jich moc není) a po takovým se jen zapráší.
O typu motoru už bylo řečeno mnoho nicméně můj názor je že když BMW tak určitě se 6ti válcem. A rozdíl mezi 320i a 328i je značný ve výkonu a minimální ve spotřebě, tudíž bych šel do 328i. U auta za 200-250tis snad nemusíme řešit rozdíl 2tkč ročně za poviný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 13:54, rada
Klidně do Hyundaje běžte jako prodejce v autobazaru vám to můžu doporučit,Korejci se v poslední době dobře prodávaj jejich cena je rozumná,spolehlivost normální...To takové BMW viz 2.8i je skutečně bazarový stoják! Hlavně zázrak narazit na kus ktrý má pod 100000 najeto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 14:25, rada
Kdyz se vam zda 328 neprodejna a strasna,tak vem 325i,je podobna jak 328 a nama tak drahe pov ruc.s hyundaiem se nada srovnat,co se tyce jizdnich vlastnosti.spotreba budu hodne podobna,mozna i stejna.korejcovi budes muset hodne slapat za kk,aby ses vyrovnal stejne jizde v bawu,ktery budes lechtat.Stejne bych bral 328 je to dobrej motor a nake spotreby ani pov.ruc.bych se nebal,neprohloupis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 14:37, rada
Honza je asi odborník.
Milý pane,BMW má skvělé motory,o tom žádná,ale tady v Čechách je "normálním" lidem u zadku jak je kvalitní motor,nevysvětlíš jim,že to povinný ručení nehraje roli,a nevysvětlíš jim,že to opravdu nežere 15l/100km.Tudíž obsahy obecně nad 2,0 benzín jsou hůře prodejné,nad 2,5 benzín jsou ležáky a na pár fandů značky si to nikdo nechodí kupovat a nehraje roli zda je v tuningu nebo seriovka,protože první mínus je vysoký obsah a druhé,že mají +- všechny 200tkm najeto.Ty tvoje krásný kousky jsou vyjímky,je jich jako šafránu takže to sem necpi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 14:47, rada
Můj názor na věc je takovej že když má někdo potřebu kupovat kupé asi si chce ukojit nějaké touhy popřípadě z frajeřiny to nevim. Zadání tazatele je velmi ztrohé. S objemama a povinejma ručeníma máš na 100% pravdu ale ne v případě že někdo shání výše uvedený typ vozu. To platí v případě rodinného vozu atd.
Že pěknejch kousků jako šafránu o tom taky žádná. Proto píšu že větší šance na nějakej narazit je v D.
Prostě to shrnu. Když kupé tak s nějakým použitelným motorem byť za příplatek 2 000,- ročně na povinným a ne 100kw rádoby motor v hyundayi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 15:46, rada
Tak jak vidím, někdo tu nabízí místo kupíčka auto střední třídy. Pokud by cena měla být srovnatelná (tedy tuším kolem 8000 eur), pak o 4 roky starší a aspoň o 2500 dražší na povinném ručení. Krásné svezení, zejména pokud nepotřebujete popojíždět ve městě. Ovšem úsměv zatuhne při ceně servisu. Nepopírám, že Bawoři auta umějí. Ovšem není to levná záležitost, nakrmit takové stádo bavorských koníků (tím nemyslím spotřebu, na té od 80. let hoooodně zapracovali).
Jinak jistěže kupíčko je jistý druh frajeřiny, pro mě ovšem pochopitelnější, než dnešní móda SUV, se kterými se ovšem do terénu nejezdí... Pokud by šlo pouze o ideální využití prostoru, pak budeme všichni jezdit v pikslách á la Berlingo.
A kromě toho tazatel zřejmě něco jako kupé chtěl.
Jo a co se poklesu ceny týká - tak ročník 2003 se prodává kolem 8500 eur, ročník 2001 kolem 6500. Čili poklesu ceny bych se nebál o nic víc, než u jiných vozů. Nemluvě o tom, že pověst korejců možná není zatím nejlepší, ale má vzestupnou tendenci (už nejen kvalita).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 15:48, rada
...nedělejte to páč to nejde někomu nutit BMW, člověk se do něj musí zbláznit a poznat jaký to je svezení. Osobně bych doporučil pánovi aby se nejdřív někde v bazaru svezl v BMW jen tak nezávazně a pokud ho to neosloví at si klidně koupí HNŮJdaje. Já jsem to měl stejný známej měl na prodej BMW a já o tom nechtěl ani slyšet (dříve felicie),chtěl jsem něco malýho (fiat seicento nebo punto) tak jsem se jednou svezl a týden jsem skoro nespal ted mám E36 2,5. Nelituji, jsem velmi rád že jsme se aspon svezl.Jinak co se týče prodejnosti. Sehnat kvalitní málo jetý BMW je problém jak prase (sháním E39 530i) a v čr to nelze jedniná šance je do němec.Takže pokud pán koupí kvalitní kousek a bude se o něj starat tak voňavky jdou nadračku. (halvně pokud bude mít Tv,DVD, sedadla s funkcí masíže, atd... tyto auta jsou nedostatkový zboží) Pokud ale koupí vrak co má 300t a je odřenej ze všech stran s obsahem nad 2500 ccm tak už se ho nezbaví.Mějte se a nekupujte BMW aspon se budopu míň prodávat a ceny budou padat víc a víc a to je pro nás co je nekupujem jako nový ale 5-6let starý jen a jen dobře.Mějte se a vožte si zadky v čem chcete já nikomu nic nenutím já mám v tomto jasno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 16:02, rada
Tak z kterého konce to vzít. Bohužel v dotazu vůbec není uvedeno, jaké auto vlastně tazatel chce a jak ho hodlá používat. Pokud pro běžné ježdění, je Coupé myslím pěkná stylovka, která má dá se říct "Ferrari look" a z uživatelské stránky ji není moc co vytknout. Pokud má jít ovšem o sporťák v pravém slova smyslu, poohlédl bych se jinde - motoru dle mě chybí charakter a svým projevem pasuje spíš do sedanu střední třídy, než do kupé. Podvozek, řízení a řazení nejsou špatné, ale celkový dojem nezachrání. Poruchy a závady - samozřejmě záleží kus od kusu, ale u Hyundaie starého 5 let bych se toho nebál. Dle mě Korejci budou zanedlouho atakovat nejvyšší příčky ve statistikách spolehlivosti. Takže tímto je Korejec dobrá volba a stejné to je v poměru cena/nabízená hodnota.
reagovat
1 2 3 4


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.