0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Accord 2.0

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 08:08, Honda
Jo japonci, to je kvalita. Mám již druhou Mazdu 626 a bez problémů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 08:39, RE: Honda
PV napsal:
Jo japonci, to je kvalita. Mám již druhou Mazdu 626 a bez problémů.
Japonce nemusim, ale je fakt ze tyhle accordy se povedli - hlavně pak ta další generace od roku 1993. Současná už neni tak vynikavá, obzvláště kombík vypadá jak karton od lednice. Na autu se mi vzdy libila cirá optika. Pamatuju jako malej, ze se nam to pocatkem 90. let nikomu nelíbilo, pak to zacala mit ostatni auta a teprv potom jsem si uvedomil tu nadcasovost. Dalsi zazrak tohoto auta je palubni deska. Vubec nevypada japonsky, je kvalitne zpracovana a vypada opravdu slusne, ze by se ani Audi 80 nemuselo stydet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 15:09, RE: Honda
anonym napsal:
Japonce nemusim, ale je fakt ze tyhle accordy se povedli - hlavně pak ta další generace od roku 1993. Současná už neni tak vynikavá, obzvláště kombík vypadá jak karton od lednice. Na autu se mi vzdy libila cirá optika. Pamatuju jako malej, ze se nam to pocatkem 90. let nikomu nelíbilo, pak to zacala mit ostatni auta a teprv potom jsem si uvedomil tu nadcasovost. Dalsi zazrak tohoto auta je palubni deska. Vubec nevypada japonsky, je kvalitne zpracovana a vypada opravdu slusne, ze by se ani Audi 80 nemuselo stydet.
Budes se mozna divit, ale ja soucasnyho Accorda v kombiku povazuju, za nejhezci velky kombi vubec :) Libi se docela hodne :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 15:19, RE: Honda
Miky napsal:
Budes se mozna divit, ale ja soucasnyho Accorda v kombiku povazuju, za nejhezci velky kombi vubec :) Libi se docela hodne :)
No každý něco. Mně taky přijde spíš jako pořádná rakev. Takže zatím to je 2:1 :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 17:05, RE: Honda
watchtower napsal:
No každý něco. Mně taky přijde spíš jako pořádná rakev. Takže zatím to je 2:1 :o)
mě se líbí 2:2 :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 17:16, RE: Honda
anonym napsal:
mě se líbí 2:2 :)
Mně (3.pád) ne!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 17:39, Smysl pro humor
Hehe...pisatel má opravdu smysl pro humor...opravdu jsem se po dlouhé době u "recenze" i zasmál, jak si majitel dokáže všechny neduhy auta pěkně obhájit Supr.
Jinak je opět vidět, že vůz je v takovém stavu, jaké mu k tomu připravíme podmínky.
Osobně japonce preferuju taky.
Raymond
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 18:35, Konečně normální recenze
Poslední dobou to tady vypadalo jak na serveru pro horních 10000 , samej chlubil s porsche cayenne, studentík kterýho už nebavilo jezdit v tátově bmw a tak si koupil toyotu avensis... Asi mě označíte za závistivou socku, ale studuju a z mých známých mají auta akorát dva - oba feldu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 20:01, RE: Honda
anonym napsal:
Mně (3.pád) ne!
4:2 mně se taky nelíbí, je to takovej pohřebák něco jak kombi Galant. Zato sedan je pěknej a asi si ho brzo koupím s 2.4 VTEC. Ani netoužím, jak většina čechů po kombiku, když budu něco stěhovat, půjčím si dodávku, na dovolenou stačí sedan bohatě. Tomáš
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 20:44, RE: Honda
anonym napsal:
4:2 mně se taky nelíbí, je to takovej pohřebák něco jak kombi Galant. Zato sedan je pěknej a asi si ho brzo koupím s 2.4 VTEC. Ani netoužím, jak většina čechů po kombiku, když budu něco stěhovat, půjčím si dodávku, na dovolenou stačí sedan bohatě. Tomáš
Honda accord kombi poslední model+alfa 159kombi+saab 9-3 combi poslední gen.=3 nejhezčí kombi současnosti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 21:13,
honda accord skvělej držák, myslím, že recenze je objektivně napsaná a souhlasím s autotem že neš rencka či formana tak accord je supr volba! Jinak v kombi se mi taky nelíbí ale sedan 2.4Vtec je skvělej!!! Honda byla vždy designem(určitými prvky) a technikou nadčasová...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.11.2007 22:23, RE: bez předmětu
anonym napsal:
honda accord skvělej držák, myslím, že recenze je objektivně napsaná a souhlasím s autotem že neš rencka či formana tak accord je supr volba! Jinak v kombi se mi taky nelíbí ale sedan 2.4Vtec je skvělej!!! Honda byla vždy designem(určitými prvky) a technikou nadčasová...
Dnešní honda Accord??? Combi vůbec je to rakev krabicojdní :) sedan se otesanej motorovou piou, ještě hranatější jak Vectra. Každopádně lepší jak kombi. Alep okud auto do 5 let stáří, určitě Mondeo Hatchback, pokud auto do 15 let stáří, nejspíš Accorda nebo BMW5, či audi 80/100. Přeju ještě hodně štastných km s Accordem.....Taková auta jako před 15 lety dneska už bohužel nejsou. A nebo jinak - parkovací senzor je mě na ho*no, noční vidění taky. Jinak žádnou jinou vychytávku ty dnešní auta nemaj - jednu jo, pro jejich managment - pořád se s*rou a lidé platí za servis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.11.2007 11:22, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Dnešní honda Accord??? Combi vůbec je to rakev krabicojdní :) sedan se otesanej motorovou piou, ještě hranatější jak Vectra. Každopádně lepší jak kombi. Alep okud auto do 5 let stáří, určitě Mondeo Hatchback, pokud auto do 15 let stáří, nejspíš Accorda nebo BMW5, či audi 80/100. Přeju ještě hodně štastných km s Accordem.....Taková auta jako před 15 lety dneska už bohužel nejsou. A nebo jinak - parkovací senzor je mě na ho*no, noční vidění taky. Jinak žádnou jinou vychytávku ty dnešní auta nemaj ...
Před 15 lety jsi měl v autě maximálně airbag řidiče, 1.generaci ABS, manuální klima a trochu elektriky.
Fakt jsi od tý doby zaregistroval jenom parkovací asistent a systém nočního vidění?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.11.2007 11:22, diky za neco pro normalni lidi
konecne ctiva recenze (sice trochu exoticka , auto z roku 1989 uz opravdu patri do historie) díky ... nic co zacina ze je mi 18 a obvykle jezdim s tatovou 525 a maminou 116 ... kufr zaplnim petitisicovym nakupem ... na dvojku mi avensis protaci kola ... pri dvoustovce jede za 7 litru ... v zatackach drzi jak prilepenej a podobne ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.11.2007 11:54, RE: diky za neco pro normalni lidi
anonym napsal:
konecne ctiva recenze (sice trochu exoticka , auto z roku 1989 uz opravdu patri do historie) díky ... nic co zacina ze je mi 18 a obvykle jezdim s tatovou 525 a maminou 116 ... kufr zaplnim petitisicovym nakupem ... na dvojku mi avensis protaci kola ... pri dvoustovce jede za 7 litru ... v zatackach drzi jak prilepenej a podobne ...
:)))) presně tak........
díky za pěknou recenzi !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.11.2007 14:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Před 15 lety jsi měl v autě maximálně airbag řidiče, 1.generaci ABS, manuální klima a trochu elektriky.
Fakt jsi od tý doby zaregistroval jenom parkovací asistent a systém nočního vidění?
To sice jo, ale byl to mezník místo 1 airbagu más dneska 6-10, ale pořad to je to samé. Trocha elektriky.....nevim, ale měli jsme BMW 530 z roku 1992 - 2x airbag, ABS, elektrická okna, zrcátka,sedačky - vyhřívané i vzadu, GSM telefon, radiotelefon, přípojka RJ pro fax a Internet - rok 1992 ! ! ! ! klimatizace digitální, barevná TV, přehrávač CD, Ostřikovače světel, vyhřívané přední okno, lednička v loketní opěrce, elektrická anténa, víko kufru, palubní PC, automatická převodovka. kola 16" / 225 nízkoprofilová. Nevim jaký nový Accord by tohle auto dostal.......jen tak pro zajímavost:o) Auto stalo v přepočtu na naše skoro dva miliony. My ho koupily v roce 2000 za 125.000.-. Pro zajímavost jsem ho prodal loni za 110.000.- :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.11.2007 14:16, RE: bez předmětu
anonym napsal:
To sice jo, ale byl to mezník místo 1 airbagu más dneska 6-10, ale pořad to je to samé. Trocha elektriky.....nevim, ale měli jsme BMW 530 z roku 1992 - 2x airbag, ABS, elektrická okna, zrcátka,sedačky - vyhřívané i vzadu, GSM telefon, radiotelefon, přípojka RJ pro fax a Internet - rok 1992 ! ! ! ! klimatizace digitální, barevná TV, přehrávač CD, Ostřikovače světel, vyhřívané přední okno, lednička v loketní opěrce, elektrická anténa, víko kufru, palubní PC, automatická převodovka. kola 16" / 225...
Němci dříve uměli hodně. Kdo to od Vás koupil? Docela balík za 15 let staré auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.11.2007 20:08, Poradím s výfukem.
Koupit celý nový a nechat metalizovat hliníkem (šopování). Není to drahé, vydrží až 10 let. Dlouholeté zkušenosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.11.2007 20:17, RE: diky za neco pro normalni lidi
anonym napsal:
:)))) presně tak........
díky za pěknou recenzi !
sem rad ze se recenze libi je to sice starej autak ale slouzi a o tom to je. Auto ma slouzit ridici a ne ridic jemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.11.2007 18:48, Skutečně dokonalá recenze znalce.
Auto po dlažbě hučí. Hučí proto, že mu driblují kola v podbězích jako tenisáky. 330 tis. km ani zmínka o výměnách tlumičů pérování. Tam už měla být 4. sada. Sedí jako přibité? Vyřešeno výměnou kol za větší! To snad ani není pravda!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.