0
zpět
 

diskuze k tématu: FIAT Multipla 1.9 MultiJet - umí šestimístné MPV spořit?

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 01:07, Hezký
Na těch sedmnáctkách to vypadá solidně, ale jak znám fiaty, taky slušnej kostitřas, co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 03:26, Multipla
Zvláštní a nedoceněný auto. Ale co plasty, má to hodnotný plasty? Koho proboha dneska zajímá spotřeba? Přece to hlavní když vlezu do káry je ji pořádně ošahat! Hlavně aby měla měkčený plasty, to je to nejdůležitější!

Iáá, iáá, hýk, hýk

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 06:48, HNUS
Velebnosti to je hnus, a jeste to zere jak nemeckej zajezd kdyz se na to slape. Zlaty Octavie ty jezdej za 3/100
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 07:06, Paulo
Až na ten malej kufr dobrý. Ale hezčí byla ta starší ošklivá verze. Ta aspoň nikoho nekopírovala jako dnešní euroauta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 08:45, RE: Multipla
anonym napsal:
Zvláštní a nedoceněný auto. Ale co plasty, má to hodnotný plasty? Koho proboha dneska zajímá spotřeba? Přece to hlavní když vlezu do káry je ji pořádně ošahat! Hlavně aby měla měkčený plasty, to je to nejdůležitější!

Iáá, iáá, hýk, hýk

Osel
A hlavně to spasování! Přeměřit mezery mezi díly laserem!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 08:50, RE: HNUS
anonym napsal:
Velebnosti to je hnus, a jeste to zere jak nemeckej zajezd kdyz se na to slape. Zlaty Octavie ty jezdej za 3/100
Octavie v TDI-čku jezěj za 2,8 a k tomu dou brutálně vocpoda, kor když maj vzadu červený aspoň dvě ze tří písmen, sou t o držáky a navíc levný a do servisu jezdíš určitě jen na garance, takže do ní za pět let krom nafty a oleje (kterej ti určitě od výměny do výměny vůbec neubejvá a cyklus máš proměnnej) nic nevrazíš. A design maj nádhernej a nadčasovej a dílenský zpracování a slícování dílů to je určitě bezchyby a..., doufám, že jsem na nic nezapomněl!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 09:09, RE: HNUS
anonym napsal:
Octavie v TDI-čku jezěj za 2,8 a k tomu dou brutálně vocpoda, kor když maj vzadu červený aspoň dvě ze tří písmen, sou t o držáky a navíc levný a do servisu jezdíš určitě jen na garance, takže do ní za pět let krom nafty a oleje (kterej ti určitě od výměny do výměny vůbec neubejvá a cyklus máš proměnnej) nic nevrazíš. A design maj nádhernej a nadčasovej a dílenský zpracování a slícování dílů to je určitě bezchyby a..., doufám, že jsem na nic nezapomněl!
na měkčený plasty si zapměl ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 09:19, RE: HNUS
anonym napsal:
na měkčený plasty si zapměl ))
Já hlupák, hlava děravá, na ty jsem fakt zapomněl, pokorně omlouvám se tímto všem majitelům octavií a rovněž celému koncernu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 09:33, RE: HNUS
anonym napsal:
Já hlupák, hlava děravá, na ty jsem fakt zapomněl, pokorně omlouvám se tímto všem majitelům octavií a rovněž celému koncernu!
A berlu mrazilku máš?

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 14:47, RE: Paulo
anonym napsal:
Až na ten malej kufr dobrý. Ale hezčí byla ta starší ošklivá verze. Ta aspoň nikoho nekopírovala jako dnešní euroauta
Souhlas :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 16:32, mufik.martin
Muf, muf, to můj litrovej puntaˇ je stokrát lepčí a tisíckrát lepčí než to tdi co táhne vodspodu a někdy jedu i 230! a v zatáčkách ujíždím našlapaným supersportům. Když fiat, tak jedině punto, neskutečná kára.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 18:34, Multipla je super:-)
To co tu čtu je teda síla. Škoda, že tu není moc inteligentních lidí. Do této Multinky se v květnu vešlo 31 lidí. Myslím, že Octavka nic moc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 18:47, V době Outbacka 2.0 D si tohle může koupit je n MultiDebil
tramtarára tydlytáda tramtaráda tyjáda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 19:42, RE: V době Outbacka 2.0 D si tohle může koupit je n MultiDebil
anonym napsal:
tramtarára tydlytáda tramtaráda tyjáda
Outback 2.0 D nemá 6 míst, a Octavia má jen 4,5 míst. Takže Multipla je lepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 19:42, RE: Multipla je super:-)
anonym napsal:
To co tu čtu je teda síla. Škoda, že tu není moc inteligentních lidí. Do této Multinky se v květnu vešlo 31 lidí. Myslím, že Octavka nic moc
Do mé tdi, co táhne neskutečně vodspodu se vešlo 32 lidí machýrku!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 19:45, RE: V době Outbacka 2.0 D si tohle může koupit je n MultiDebil
anonym napsal:
Outback 2.0 D nemá 6 míst, a Octavia má jen 4,5 míst. Takže Multipla je lepší.
Moje tdi na hlínách je pro 7 lidí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 19:56,
mužete mi někdo říct jak se dá srovnávat neaerodynamycké ,6ti místné MPV s 5ti místným sedanem ?Mimochodem kam dáte do své turbotraktorové Ochtávky šestého člověka ? Do toho megakufru ve kterém se beztak převaluje igelitka z nákupem z Tesca ? Do multiply dáte i nesložený kočárek aniž by musely vyndávat ,či sklápět sedadla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 20:19, RE: V době Outbacka 2.0 D si tohle může koupit je n MultiDebil
anonym napsal:
tramtarára tydlytáda tramtaráda tyjáda
V době nafty za 35kč si naftáka koupí jen outbackdebil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 21:58, RE: bez předmětu
anonym napsal:
mužete mi někdo říct jak se dá srovnávat neaerodynamycké ,6ti místné MPV s 5ti místným sedanem ?Mimochodem kam dáte do své turbotraktorové Ochtávky šestého člověka ? Do toho megakufru ve kterém se beztak převaluje igelitka z nákupem z Tesca ? Do multiply dáte i nesložený kočárek aniž by musely vyndávat ,či sklápět sedadla.
Já jsem říkal, oktávku mám pro 7, slovy sedm lidí a to proto, že je to to božský tdi co táhne vodspodu. Jo a ještě k tomu tam dám 2 nesložený kočárky. Kam se hrabe multipla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.07.2008 22:08, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já jsem říkal, oktávku mám pro 7, slovy sedm lidí a to proto, že je to to božský tdi co táhne vodspodu. Jo a ještě k tomu tam dám 2 nesložený kočárky. Kam se hrabe multipla.
hmm.. dva nesložený kočárky,to chci vidět.A taky ten posez pro ty dva ubožáky vzadu.Co máš furt s tím "táhne vodspodu" ? Mám se s toho udělat nebo co? Zkus si občas čichnout co se line z výfuku z toho tvýho traktoru a co z benzináku.Když jedu za Ochtávkou co zrovna táhne vodspodu,musím zavřít topení,abych se neotrávil.Mimochodem to je diskuse k Multiple a ne ke škodárně
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.