0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroen Berlingo 1,4i - co dostanete za 400 tis. Kč?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 06:47,
No pěkná reklama na Citroen, výpis výbavy mě fakt dostal - vyhřívané zadní sklo, modrý lak a autička na zadním stolečku, to je fakt moc. No a ten již zmiňovaný popelník, kdy do držáku nápojů na plechovky dostanete takovou malou urnu, tak to když jsem viděl prvně, tak mi chvíli trvalo než sem pochopil k čemu to je. A hodnotit auto po 11 tisících, tady už není co komentovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 07:28, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No pěkná reklama na Citroen, výpis výbavy mě fakt dostal - vyhřívané zadní sklo, modrý lak a autička na zadním stolečku, to je fakt moc. No a ten již zmiňovaný popelník, kdy do držáku nápojů na plechovky dostanete takovou malou urnu, tak to když jsem viděl prvně, tak mi chvíli trvalo než sem pochopil k čemu to je. A hodnotit auto po 11 tisících, tady už není co komentovat.
no když je pán schopnej nacpat do BeXa 12 železničních pražců, tak to asi o něčem svědčí, takže od takového člověka pak nemůžeš čekat nějakou smysluplnou recenzi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 07:47, to je nějaký drahý
Známej to koupil za 280 (nový, samozřejmě), najeto má zatím míň, ale spokojenej je. Co to bude dělat za pár let se teprve uvidí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 08:01, topení klimy?
zajímalo by mě, jak je to s topením klimy. Už jsem o tom párkrát slyšel, ale je skutečně tak, že když je v autě klima, tak umí i topit? Není to v případě tohoto Berlinga pouze tím, že 1.4 se rychle zahřeje? díky za odpověď
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 08:17, 12 pražců do BX
12 železničních pražců do BX bych neudělal ani kdyby to byl služebák
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 08:18, Pěkné
Bych netušil co všechno lidi vozí autem. Ad lyže v kufru, ty se tam vejdou popisovaným způsobem u každého auta co má kufr alespoň 350 l. Jinak zajímavá nezvyklá recenze. Jen mám pocit, že ve výčtu výbavy chybí klima o které se píše až nakonci. Auto to ale špatné není a účel splní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 08:19, RE: topení klimy?
Martaslover napsal:
zajímalo by mě, jak je to s topením klimy. Už jsem o tom párkrát slyšel, ale je skutečně tak, že když je v autě klima, tak umí i topit? Není to v případě tohoto Berlinga pouze tím, že 1.4 se rychle zahřeje? díky za odpověď
Jo klima umi i topit a odmlzuje skla v zime daleko lip nez obycejne topeni,ale kdyz pustim klimu v zime tak mi prijde ze topi i lip nez normalni topeni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 08:59, ??
Snažím se ho ale honit, ať si řídicí jednotka zvykne na svižné tempo.- no to je unikát !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 09:04, RE: Pěkné
anonym napsal:
Bych netušil co všechno lidi vozí autem. Ad lyže v kufru, ty se tam vejdou popisovaným způsobem u každého auta co má kufr alespoň 350 l. Jinak zajímavá nezvyklá recenze. Jen mám pocit, že ve výčtu výbavy chybí klima o které se píše až nakonci. Auto to ale špatné není a účel splní.
S lyžemi 195 cm uvnitř při zachování míst pro další osoby budeš mít ve většině kratších aut dost problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 09:18, RE: bez předmětu
anonym napsal:
no když je pán schopnej nacpat do BeXa 12 železničních pražců, tak to asi o něčem svědčí, takže od takového člověka pak nemůžeš čekat nějakou smysluplnou recenzi.
Popiš nám svou zkušenost se svou Š105.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 09:48,
Dobrá recenze, vcelku dobré auto. I po pár letech s ním nebude moc problémů. 1,4 je pro opravdu klidného řidiče, na předjíždění katastrofa. Plasty jsou vrzající, ale to je daň za příbuznost z dodávkou.
Jízdní vlastnosti jsou čitelné a příjemné. Vyšší posaz určitě pomáhá v přehledu na silnici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 09:57,
Chlápek má radost z boudičky, to je fajn. Každej má radost z něčeho a tak to má bejt. Recenze však zavání naivitou a doměnkami.. viz. zvykání řídící jednotky a topení klimy. Řídící jednotka si nemá nač zvykat, maximálně tak motor. Klima sama o sobě obvykle netopí, používá teplo motoru - jednou jsem tedy u určitých značek aut slyšel něco o spirále na způsob fénu ve vzduchotechnice ale neviděl jsem to.
Možná má chlapík v boudičce nezávislé topení nebo PB teplomet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 11:08, tohohle by meli vzit do pr citroenu
anonym napsal:
Chlápek má radost z boudičky, to je fajn. Každej má radost z něčeho a tak to má bejt. Recenze však zavání naivitou a doměnkami.. viz. zvykání řídící jednotky a topení klimy. Řídící jednotka si nemá nač zvykat, maximálně tak motor. Klima sama o sobě obvykle netopí, používá teplo motoru - jednou jsem tedy u určitých značek aut slyšel něco o spirále na způsob fénu ve vzduchotechnice ale neviděl jsem to.
Možná má chlapík v boudičce nezávislé topení nebo PB teplomet.
tak tomuhle rikam fakt tezkej nadsenec.kdyz jsem cet tu recenzi a vypis vybavy musel jsem se vratit na vrch clanku a znovu si precist ze se nejedna o recenzi lexusu ls ve vybave wellness,ale jenom dodavka citroen.mel sem berlingo hdi na kseft a do tedka nepochopim ty fandy co to kupujou.protoze kdyz vozim krabice tak koupim radsi klasickou dodavku a jinak kazdy kombi na ktery si vzpomenu je tisickrat lepsi nez tenhle francouzskej sunt na kterym se prosedi sedacky uz po 30tis km,vsechno tam drnci,jizdni vlastnosti jako felicie,proste za ty prachy hruza.a to se nemluvim o 1.4 55kw.s tim se neda predjet ani nalozena avie.za tretinu tehle penez se da koupit nadherny japonsky kombi ktery pri stejny spotrebe bude mit aspon 140ps a clovek si v nem oproti tomuhle fakt bude pripadat jako v lexusu a ne v udrnceny dodavce.ale nic osobniho proti recenzentovi,preju at citroen slouzi,jen si osobne myslim ze tech 400 tis se da i lip utratit.vyhodou je ze se to bude relativne dobre prodavat,protoze nadsencu milujicich supr prakticke frantiky se najde vzdy dost.tak hodne stastnych km a kdyz bude nalozena cela familie tak radsi nepredjizdet
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 12:30, RE: ??
anonym napsal:
Snažím se ho ale honit, ať si řídicí jednotka zvykne na svižné tempo.- no to je unikát !!
proč? co se ti na tom nezdá?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 12:32, RE: tohohle by meli vzit do pr citroenu
anonym napsal:
tak tomuhle rikam fakt tezkej nadsenec.kdyz jsem cet tu recenzi a vypis vybavy musel jsem se vratit na vrch clanku a znovu si precist ze se nejedna o recenzi lexusu ls ve vybave wellness,ale jenom dodavka citroen.mel sem berlingo hdi na kseft a do tedka nepochopim ty fandy co to kupujou.protoze kdyz vozim krabice tak koupim radsi klasickou dodavku a jinak kazdy kombi na ktery si vzpomenu je tisickrat lepsi nez tenhle francouzskej sunt na kterym se prosedi sedacky uz po 30tis km,vsechno tam drnci...
ty jsi zase jeden zatrpklý šulíneček žéé?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 12:47, RE: tohohle by meli vzit do pr citroenu
anonym napsal:
ty jsi zase jeden zatrpklý šulíneček žéé?
proc bych mel byt zatrpkly?moje prachy to nebyly.a ty si zase dementni pisalek co neumi nic napsat k tematu protoze o autech vis hovno zee?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 12:48, recenze
Je to dobre auto ale to nie je rezenzia to je reklama. A povedal by som . ze dost kontraproduktivna. Myslel som si , ze to auto nepotrebuje reklamu v nasich stredoeuropskych koncinach, ale mylil som sa.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 15:35, RE: tohohle by meli vzit do pr citroenu
anonym napsal:
tak tomuhle rikam fakt tezkej nadsenec.kdyz jsem cet tu recenzi a vypis vybavy musel jsem se vratit na vrch clanku a znovu si precist ze se nejedna o recenzi lexusu ls ve vybave wellness,ale jenom dodavka citroen.mel sem berlingo hdi na kseft a do tedka nepochopim ty fandy co to kupujou.protoze kdyz vozim krabice tak koupim radsi klasickou dodavku a jinak kazdy kombi na ktery si vzpomenu je tisickrat lepsi nez tenhle francouzskej sunt na kterym se prosedi sedacky uz po 30tis km,vsechno tam drnci...
zas nekdo komu jsou proti srsti frantici. To pak tady clovek muze napsat co chce a stejne se nazavdeci
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 15:41, Mates
Osobne bych si do takoveho auta nekupoval tak slaby motor, doma mame podobne 2005 ale 1.6 16V 80KW a i v plne nalozenym stavu ma stale sve vykonove rezervy. A toho prostoru uvnitr jak pro cestujici tak pro naklad, no nadhera. Radost s tim cestovat i na delsi vzdalenosti. Jinak spotreba kolem 8 l coz je krasa )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 19:37, RE: topení klimy?
Martaslover napsal:
zajímalo by mě, jak je to s topením klimy. Už jsem o tom párkrát slyšel, ale je skutečně tak, že když je v autě klima, tak umí i topit? Není to v případě tohoto Berlinga pouze tím, že 1.4 se rychle zahřeje? díky za odpověď
Klimatizace v autě této kategorie topit samozřejmě neumí.Klimatizace se nevyužívá jako tepelné čerpadlo.Teplo jde od motoru.Vím o čem mluvím,autoklimatizace a vše chlazení opravuji.Jako novinku jsem to viděl u japonské značky tuším Honda.To ,že zapneš klimatizaci při velké venkovní vlhkosti má za následek odvlhčení příchozího vzduchu do auta a tudíž se nepotí tolik přední sklo.Na výparníku klimatizace se vysráží vlhkost a vzduch do auta jde suchý.S pozdravem Oťas.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.