zpět
evidenční číslo: 333610 kód vozidla: 1795

Vespa
Primavera 125 3V ABS Touring

111 900 Kč
vyrobeno
2018
stav
nové vozidlo
tachometr
-
STK
-
objem
125 ccm
výkon
-
palivo
benzin
karoserie
skútr
počet dveří
-
počet míst
-
barva
-
VIN
-
výbava
poznámka
Primavera je zpět! Mladistvá,​ inovativní,​ elegantní a technologicky průlomová,​ s novým úsporným a výkonným motorem iGet EURO 4. První Primavera se objevila v roce 1968. A hned se díky svému vzhledu,​ výkonu stala velmi oblíbeným skútrem,​ kterého se po celém světě prodalo několik milionů kusů. Primavera má zcela novou karoserii,​ která se skládá z ocelových lisovaných a svařovaných částí. Celonosná karosérie přináší ještě více tuhosti,​ aniž by narostla její celková hmotnost. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je tu odkládací zásuvka,​ která se nachází před nohami řidiče. Je zde umístněn i praktický USB port pro dobíjení vašich mobilních zařízení. Směrové ukazatele vřetbě denního osvětlení jsou vybaveny LED diodovou technologií. Přístrojová deska zaujme analogovým ukazatelem rychlosti. Údaje jako jsou čas,​ počet ujetých kilometrů nebo stav paliva se zobrazují na modře podsvíceném digitálním displeji. SKÚTR LZE ŘÍDIT S ŘIDIČSKÝM OPRÁVNĚNÍM SKUPINY B!
kontakt na prodejce
adresa
EuroCycles s.r.o.
Motocentrum EuroCycles 91
Kolín- Vítězov
28002
e-mail
zastoupení značky
napsat prodejci
vaše jméno:
váš e-mail:
váš telefon:
vaše zpráva:
 
Posláním dotazu prodejci souhlasím se zpracováním osobních údajů.
údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit
námitka k inzerátu

Domníváte-li se, že je tento inzerát klamavý nebo zavádějící, můžete na to nyní upozornit náš tým pro zajištění kvality webu TipCars. Důvodem k námitce nejsou drobné nepřesnosti jako: neodpovídající barva, chybně uvedený počet dveří, špatně označená karosérie hatchback x sedan, ...
Inzerát, proti kterému vznášíte námitku, prověříme a v případě průkazného porušení pravidel pro inzerování na našem webu učiníme potřebná opatření. Náš server si vyhrazuje právo na způsob řešení námitky. O přijatém opatření vás již nebudeme informovat.

důvod námitkypoznámka k námitceposlat kartu na e-mail
e-mail příjemce:
vaše jméno:
váš e-mail:
vaše zpráva:
 
Odesláním karty souhlasím se zpracováním osobních údajů.
údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit
prodejce
EuroCycles s.r.o.
Kolín- Vítězov

detail prodejce
nabídka prodejce
nabídka prodejce
toto vozidlo máte na svém parkovišti
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.