0
zpět
 

diskuze k tématu: Zájemci o vodíkové auto se brzy dočkají

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.04.2005 18:24, No
já nevím, benzín nebo vodík,... to je podle mně jako z bláta do louže. nicméně na životní prostředí to asi každopádně vliv mít bude. Jen jsem zvědavý jak asi budou funogvat ty pumpy. Jestli to teda má byt plně automatizované... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.04.2005 19:27, vodík
Automobily poháněné alternativní energií tu byli už před půl stoletím, ale kvůli ropným magnátům nemohli spatřit světlo běžného světa, teď ale zřejmě kvůli sužujícím se zásobám ropy nastává čas přejít z benzínu na jiné zdroje... ještě doladit výrobu toho vodíku a FUTURAMA je tady :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.04.2005 19:28, RE: No
Vymča napsal:
já nevím, benzín nebo vodík,... to je podle mně jako z bláta do louže. nicméně na životní prostředí to asi každopádně vliv mít bude. Jen jsem zvědavý jak asi budou funogvat ty pumpy. Jestli to teda má byt plně automatizované... :)
vychytávky jak sfiňa, čipy u nádrže no to mě p...r :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.04.2005 08:14, RE: vodík
Dalis napsal:
Automobily poháněné alternativní energií tu byli už před půl stoletím, ale kvůli ropným magnátům nemohli spatřit světlo běžného světa, teď ale zřejmě kvůli sužujícím se zásobám ropy nastává čas přejít z benzínu na jiné zdroje... ještě doladit výrobu toho vodíku a FUTURAMA je tady :)
jojo, nedovedu si představit Subaru Impreza WRX STi na vodíkový pohon!
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.