0
zpět
 

diskuze k tématu: Vhodné rodinné auto na tahání koní

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, automobilky, německá vozidla, italská vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní, užitkové
JakubTyl
počet příspěvků4
datum registrace19.12.2017
Úterý 19.12.2017 17:11, Vhodné rodinné auto na tahání koní
Dobrý den,

Chtěl bych koupit rodinné auto, které by bylo schopné tahat dva koně ve vozíku. Auto bych na běžné ježdění nepoužíval denně, tedy hlavně na výlety a tak, ale do práce jezdím MHD. Co se týče tahání koní, tak by se jednalo o tak 1x měsíčně a tak 5x ročně na dlouhé cesty do zahraničí.
Nechci dodávku, ale chtěl jsem něco pohodlného pro 7 lidí. Nejprve jsem koukal po takovém autě jako je WV Touran 2.0TDI , ale mám takový pocit, že by to asi neutáhl. Hledám takové MVP jako je Touran, nebo nějaké SUV. Koupil bych ojetý tak do 240000. Prosím, navrhněte nějaké značky-modely...
reagovat
capslock
počet příspěvků354
datum registrace28.07.2007
Pátek 12.01.2018 00:35, xy
To je těžké, když chceš tahat koně, nechceš dodávku a zároveň pohodlí pro sedm osob. Hyundai SantaFe se dá sehnat ve verzi pro více pasažérů, případně pak Peugeot Expert Tepee, utáhne okolo 2t.
reagovat
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
PatM
počet příspěvků199
datum registrace07.08.2016
Pátek 12.01.2018 23:56, RE: LandCruiser?
To bylo první co mě napadlo, ale zajel bych si do Německa pro model vyrobený v tomto století, protože když se na tom náhodou něco rozbije tak na 15let staré auto se budou ty díly shánět líp jak na 20 let starý... A kdyby netrval na těch 7 místech tak by se dala i 10 let stará při troše snahy a štěstí. Případně může kouknout na Pajero, Cherokee, nějaký další americký SUV
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.