0
zpět
 

diskuze k tématu: Tuning: dubnové doplňky pro Š120, Favorit a Octavia

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.04.2005 17:36, Mřížky na 120
Tak to chci - dostává mně, že i po těch letech se pořád něco takkového prodává!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.04.2005 18:01, spoiler
Ten přední spoiler na Octavii je dost nízko - už vidím, jak bych ho měl po prvním týdnu parkování u obrubníku odřený, nebo nalomený! Už Octavia RS měla spoiler hodně nízko. Každá, kterou jsem potkal, ho měla viditelně poškozený.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 09:01, RE: spoiler
yeti napsal:
Ten přední spoiler na Octavii je dost nízko - už vidím, jak bych ho měl po prvním týdnu parkování u obrubníku odřený, nebo nalomený! Už Octavia RS měla spoiler hodně nízko. Každá, kterou jsem potkal, ho měla viditelně poškozený.
Tak taky s tím musíš počítat a nejezdit tak blízko :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 15:03, RE: Mřížky na 120
anonym napsal:
Tak to chci - dostává mně, že i po těch letech se pořád něco takkového prodává!
Člověče musíš to brát tak, že Škoda 742 (105/120/125/130/135/136) je stále jedno z nejrozšířenějších aut v našem státě a má okolo půl milionu platných registrací, takže trh s náhradními díly i tuningovými doplňky je stále zajímavý............bez ohledu na to, že jednu 105 mám stále ještě v garáži a ještě tam dlouho bude jako nouzovka, když mi nebude jezdit Felicie a další auta, co budu mít po ní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 17:37, Oktávka
Oktávka vypadá moc hezky, pravda na některé okrsky bych s tím spodním spojlerem radši nevyjížděl, ale jinak je těch vylepšováků docela dost...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.04.2005 18:06, RE: Mřížky na 120
Plejba jr. napsal:
Člověče musíš to brát tak, že Škoda 742 (105/120/125/130/135/136) je stále jedno z nejrozšířenějších aut v našem státě a má okolo půl milionu platných registrací, takže trh s náhradními díly i tuningovými doplňky je stále zajímavý............bez ohledu na to, že jednu 105 mám stále ještě v garáži a ještě tam dlouho bude jako nouzovka, když mi nebude jezdit Felicie a další auta, co budu mít po ní.
Když máš místo v garáži, tak proč ne. V Praze maj garáž jen grandi, parkuje se normálně na ulici...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.05.2005 08:47, RE: Mřížky na 120
Plejba jr. napsal:
Člověče musíš to brát tak, že Škoda 742 (105/120/125/130/135/136) je stále jedno z nejrozšířenějších aut v našem státě a má okolo půl milionu platných registrací, takže trh s náhradními díly i tuningovými doplňky je stále zajímavý............bez ohledu na to, že jednu 105 mám stále ještě v garáži a ještě tam dlouho bude jako nouzovka, když mi nebude jezdit Felicie a další auta, co budu mít po ní.
mozte mi zaslat prosim 8 kusov na 120
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.