0
zpět
 

diskuze k tématu: Svítící kontrolka

kategorie zařazení tématu: poradna, technické dotazy, automobilky, italská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.02.2013 20:13, Svítící kontrolka

vozidlo: Fiat Brava Liftback
rok výroby: 1996
palivo: benzin
výkon v kW: 59
kód motoru: 182 A 3.000

popis závady: Na palubovce mi svíti občas červená kontrolka - je to kontrolka vlevo od kontrolky baterie - chápu to jako kontrolku vstřikování. Při jízdě ale jsem si vsimla, že teplota motoru je stále velmi nízko, čili v čem může být problém?

kód chyby určené na diagnostice: -

typ diagnostického přístroje: -

kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -
reagovat
David V
počet příspěvků2053
datum registrace16.05.2007
Středa 27.02.2013 20:53, RE: Svítící kontrolka
nepřihlášený uživatel napsal:
vozidlo: Fiat Brava Liftbackrok výroby: 1996palivo: benzinvýkon v kW: 59kód motoru: 182 A 3.000popis závady: Na palubovce mi svíti občas červená kontrolka - je to kontrolka vlevo od kontrolky baterie - chápu to jako kontrolku vstřikování. Při jízdě ale jsem si vsimla, že teplota motoru je stále velmi nízko, čili v čem může být problém?kód chyby určené na diagnostice: -typ diagnostického přístroje: -kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -


Obecně: červené kontrolky jsou kontrolky výstražné a tudíš je jim třeba věnovat největší pozornost.
Doporučuji si v manuálu přesně nastudovat, co znamná rozsvícení které kontrolky a podle toho se zařídit. Vstřikování žádnou červenou kontrolku nemá a červená kontrolka s teplotou motoru zcela jistě nesouvisí.
Základní červené kontrolky se týkají:
1) mazaání
2) dobíjení
3) brzd
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků3
datum registrace12.04.2012
Čtvrtek 28.02.2013 10:20, RE: Svítící kontrolka
nepřihlášený uživatel napsal:
vozidlo: Fiat Brava Liftback rok výroby: 1996 palivo: benzin výkon v kW: 59 kód motoru: 182 A 3.000 popis závady: Na palubovce mi svíti občas červená kontrolka - je to kontrolka vlevo od kontrolky baterie - chápu to jako kontrolku vstřikování. Při jízdě ale jsem si vsimla, že teplota motoru je stále velmi nízko, čili v čem může být problém? kód chyby určené na diagnostice: - typ diagnostického přístroje: - kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -


Je to kontrolka vstřikování potažmo motoru, brava (krom posledních verzí) nemá klasickou oranžovou kontrolku motoru. Takže pokud to svítí tak s tím zajeď na diag a tam se to ukáže. Buď to bude vstřik, ale to by motor běžel na 3 válce, nebo krokovej motorek, ale to by zase mohlo houpat na volnoběh a nebo je to jen nějaká anomálie, která se objeví z čista jasna.
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Čtvrtek 28.02.2013 10:37, RE: Svítící kontrolka
h0n7a napsal:
nepřihlášený uživatel napsal:
vozidlo: Fiat Brava Liftback rok výroby: 1996 palivo: benzin výkon v kW: 59 kód motoru: 182 A 3.000 popis závady: Na palubovce mi svíti občas červená kontrolka - je to kontrolka vlevo od kontrolky baterie - chápu to jako kontrolku vstřikování. Při jízdě ale jsem si vsimla, že teplota motoru je stále velmi nízko, čili v čem může být problém? kód chyby určené na diagnostice: - typ diagnostického přístroje: - kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -
Je to kontrolka vstřikování potažmo motoru, brava (krom posledních verzí) nemá klasickou oranžovou kontrolku motoru. Takže pokud to svítí tak s tím zajeď na diag a tam se to ukáže. Buď to bude vstřik, ale to by motor běžel na 3 válce, nebo krokovej motorek, ale to by zase mohlo houpat na volnoběh a nebo je to jen nějaká anomálie, která se objeví z čista jasna.


to bude lambda
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.