0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru X Mitsubishi

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.07.2014 19:39, Subaru X Mitsubishi
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké auto by jste mi doporučil. Koukám po Subaru Forester 08 benzín a Mitsubishi Outlander 2,0 DI-D nebo 2,2 HDI popřípadě Citroen C-Crosser. Jde mi hlavně o spolehlivost nenáročnost a spotřebu. Děkuji za odpověď.
reagovat
Corlis
počet příspěvků135
datum registrace14.03.2007
Čtvrtek 10.07.2014 18:58, re:
já bych šel do mitsubishi ASX 1.8 DI-D 4x4, jeden z nejlepších motorů na naftu na trhu. Vnitřek sice nic moc, tvrdé plasty, ale vše ostatní to vynahrazuje. Záleží, kolik chcete do nákupu vozu investovat....
reagovat
rojack
počet příspěvků145
datum registrace06.01.2009
Čtvrtek 10.07.2014 23:10, Dobré, až na to,
že nabízíte něco ouplně jiné kategorie, než tazatel chtěl
Teď já. Kupte si Mustanga. Sice s tím terén neprojedete, ale zato těch bab......
reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Pátek 11.07.2014 09:49, RE: Subaru X Mitsubishi
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké auto by jste mi doporučil. Koukám po Subaru Forester 08 benzín a Mitsubishi Outlander 2,0 DI-D nebo 2,2 HDI popřípadě Citroen C-Crosser. Jde mi hlavně o spolehlivost nenáročnost a spotřebu. Děkuji za odpověď.


Trošku si protiřečíte - pokud by nešlo o spotřebu, je vítězem Forester, když ale uvádíte spotřebu, tak nevím proč je ve výběru. Zlatá střední cesta je Outlander.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pondělí 14.07.2014 22:35, RE:
Dobrý den. Vzhledem k požadavku na nenáročný a spolehlivý provoz uděláte lépe, pokud koupíte Forestera s benzínovým motorem. S boxery prakticky nebývají problémy, pozor si dejte pouze u verze 2.5 XT, u vozů z prvního roku výroby zde totiž hrozí poměrně velké riziko zadření motoru. Na vině je série s nedokonale opracovanou klikovou hřídelí (přesněji řečeno mazacím kanálem v ní). Výrobce sice výměnu zničeného motoru zahrnul do prodloužené záruky, i tak se ale jedná o nepříjemnost, které se dá správným výběrem předejít.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.