0
zpět
 

diskuze k tématu: Startování motoru po chcípnutí

kategorie zařazení tématu: poradna, technické dotazy, automobilky, česká vozidla
smazaný uživatel
počet příspěvků1
datum registrace01.11.2015
Neděle 01.11.2015 11:25, Startování motoru po chcípnutí
Měla bych dotaz ohledně automobilu škoda yeti. Máme problém ohledně opětovného nastartovani auta po chcípnutí motoru. Už se nám několikrát stalo, ze auto chciplo při špatném držení spojky a znovu už nebylo asi cca minutu možné nastartovat. V případě ze by se něco takového stalo na křižovatce, tak může dojít docela k problému. Dělá to od chvíle co jsme si ho přivezli, normální to přece být nemůže. Děkuji za odpověď a rady.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Neděle 01.11.2015 12:19, Normální to není
NOrmální to není, může to být lecos, ale na diagnostice by se to mělo projevit. Můj tip by směřoval někam ke snímači teploty motoru.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1231
datum registrace08.09.2009
Neděle 01.11.2015 15:43, Čím to je?
To netuším, ale nechápu, proč si někdo myslí, že tady na foru podá někdo vyčerpávající vysvětlení. Kruci, copak je to problém zajet s autem do servisu, ať vyčtou chyby z ŘJ????
A jinak dopourčuji naučit se "držet" spojku. Pak auto nechchípne a problém bude asi vyřešen. Tím bych začal osobně já - naučit se ovládat své vozidlo.
reagovat
David V
počet příspěvků2053
datum registrace16.05.2007
Neděle 01.11.2015 20:41, RE: Startování motoru po chcípnutí
napsal:
Měla bych dotaz ohledně automobilu škoda yeti. Máme problém ohledně opětovného nastartovani auta po chcípnutí motoru. Už se nám několikrát stalo, ze auto chciplo při špatném držení spojky a znovu už nebylo asi cca minutu možné nastartovat. V případě ze by se něco takového stalo na křižovatce, tak může dojít docela k problému. Dělá to od chvíle co jsme si ho přivezli, normální to přece být nemůže. Děkuji za odpověď a rady.


Chce to trochu rozvést, co je to za motor a ty okolnosti "špatného držení spojky taky" - nevím, co si mám pod tím představit. Zda udušení motoru při rozjezdu nebo nedošlápnutou spojku při startování (některá auta ji musejí mít sešláplou, jinak nejde nastartovat).
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.