0
zpět
 

diskuze k tématu: Společnost GE Money Auto loni profinancovala 38 876 vozů

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.02.2006 11:44, Jsou to lichváři
Měli jsme vybrané auto pro manželku, cena 55t, akontace 25t, stáří 9let napočtená RPSN 58%!!!!!! Jak vidím autobazar s logem GE, tak radši minu obloukem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.02.2006 18:40, RE: Jsou to lichváři
Lanic napsal:
Měli jsme vybrané auto pro manželku, cena 55t, akontace 25t, stáří 9let napočtená RPSN 58%!!!!!! Jak vidím autobazar s logem GE, tak radši minu obloukem.
Mas pravdu vetsi svine jsem nevidel taky mam od nich auto a tech penez co uz to stalo rozhodl jsem se to radsi doplatit a i konto ted budu rusit jsou to fakt lichvari
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.02.2006 19:11, RE: Jsou to lichváři
Olde napsal:
Mas pravdu vetsi svine jsem nevidel taky mam od nich auto a tech penez co uz to stalo rozhodl jsem se to radsi doplatit a i konto ted budu rusit jsou to fakt lichvari
taky jsem naletel a stydim se za to a v tomto zivote se mi to uz urcite znovu nestane. Nicmene posledni vete nerozumim. minimalizuji nejak ztraty, kdyz jim to zaplatim ihned, bojim se ze to nepomuze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.02.2006 20:33, UVER
Neni nad to kdyz clovek nemusi paltit splatky bankam na ujety automobil. Vsechny banky jsou lichvari, clovek zaplati o hodne vic za stejnou vec. Neni nad to si koupit auto v hotovosti nebo leasing na novy vuz, ale vetsina lidi ( i já ) musíme uvažovat o úvěru protože jinak si auto nidky nepořídím :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.02.2006 01:07, RE: Jsou to lichváři
anonym napsal:
taky jsem naletel a stydim se za to a v tomto zivote se mi to uz urcite znovu nestane. Nicmene posledni vete nerozumim. minimalizuji nejak ztraty, kdyz jim to zaplatim ihned, bojim se ze to nepomuze
Mel jsem od nich leasing a tim ze to doplatim ted usetrim asi nejakych 45 000 a to se mi zda ze to za to stoji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 22:43, Dobré mravy
Měl jsem u nich auto na leasing. Lépe řečeno úvěr na nákup vozu. Říkají tomu ale leasing aby mátli lidi. Opravdu doporučuji si přečíst, co jim člověk podepisuje. Po roce mi auto ukradli, nejen že musíte platit dál cca čtyři měsíce dokud to policie neuzavře a pojištovna neproplatí ale ještě si drze řekli o doplatek 90 000,- za jim ušlej zisk. Když jsem spočítal kolik jsem jim zaplatil a kolik dostali od pojišťovny už tak na tom vydělali a ještě mě pumpli, neřádi neskutečně. Takže nikdy více.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.02.2006 17:36, RE: Dobré mravy
Yoseph napsal:
Měl jsem u nich auto na leasing. Lépe řečeno úvěr na nákup vozu. Říkají tomu ale leasing aby mátli lidi. Opravdu doporučuji si přečíst, co jim člověk podepisuje. Po roce mi auto ukradli, nejen že musíte platit dál cca čtyři měsíce dokud to policie neuzavře a pojištovna neproplatí ale ještě si drze řekli o doplatek 90 000,- za jim ušlej zisk. Když jsem spočítal kolik jsem jim zaplatil a kolik dostali od pojišťovny už tak na tom vydělali a ještě mě pumpli, neřádi neskutečně. Takže nikdy více.
To jsou takovy kurvy je me z nich nabliti postrilel bych je jako psy
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.