0
zpět
 

diskuze k tématu: Sazebník pokut - kolik za co zaplatíme?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.12.2005 07:57, Kdo ..
A kdo bude kontrolovat policajty, kteří dělají obrovské přestupky aniž by jeli k nějakému zásahu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.12.2005 08:27, Pro blbce pokuty ještě vyšší!
Pokud člověk udělá ten samý přestupek (např. za 1 rok) podruhé, tak bych mu dal pokutu automaticky dvojnásobnou, pokud potřetí, tak trojnásobnou, atd... Protože dokud se lidi nenaučí jezdit, tak na silnicích budou pořád ZBYTEČNĚ UMÍRAT LIDÉ!!! A hrozba vysoké pokuty je asi bohužel to jediné, co je možná naučí jezdit opatrně. :o(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.12.2005 08:58, na pi*ču
Zrušte auta a máte to vyřešené. !!! HURÁ NA VLAK AŤ ŽIJOU ČD !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.12.2005 09:16, RE: na pi*ču
carsoon@seznam.cz napsal:
Zrušte auta a máte to vyřešené. !!! HURÁ NA VLAK AŤ ŽIJOU ČD !!!
Ve vlaku tě okradou a pak dostaneš pokutu že nemáš jízdenku, takže NE, děkuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.12.2005 14:27, RE: Pro blbce pokuty ještě vyšší!
Mike napsal:
Pokud člověk udělá ten samý přestupek (např. za 1 rok) podruhé, tak bych mu dal pokutu automaticky dvojnásobnou, pokud potřetí, tak trojnásobnou, atd... Protože dokud se lidi nenaučí jezdit, tak na silnicích budou pořád ZBYTEČNĚ UMÍRAT LIDÉ!!! A hrozba vysoké pokuty je asi bohužel to jediné, co je možná naučí jezdit opatrně. :o(
......mě by zajímalo kolik přestupků uděláš ty při průjezdu velkoměstem.......nemáš šanci projet to na 100% bez přestupků.A poté by ses nedoplatil.....neexistuje 100% řidič,všichni dělají přestupky.......tím že odsoudíš takové lidi,odsoudíš třeba nevědomky i SEBE!Co ti pomůže vykládat,že takový řidiči sou prasata.......z tvého pohledu jsou ovšem prasata naprosto všecí řidiči......tedy i ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.12.2005 16:02, RE: Pro blbce pokuty ještě vyšší!
Passat napsal:
......mě by zajímalo kolik přestupků uděláš ty při průjezdu velkoměstem.......nemáš šanci projet to na 100% bez přestupků.A poté by ses nedoplatil.....neexistuje 100% řidič,všichni dělají přestupky.......tím že odsoudíš takové lidi,odsoudíš třeba nevědomky i SEBE!Co ti pomůže vykládat,že takový řidiči sou prasata.......z tvého pohledu jsou ovšem prasata naprosto všecí řidiči......tedy i ty.
SOUHLAS! Kdo jezdí v praze, ať si sáhne do svědomí! Já se přiznám, že občas přestupek udělám, ale někdy to bez nich nejde - to by všechno museli řídit roboti...
Navíc mě některý chlupatý svým chováním dost uráží, takže jim prostě občas nezastavuju - trojka, plnej a sem v tahu. Pravo silnějšího, hehe..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.12.2005 16:25, RE: Pro blbce pokuty ještě vyšší!
FLESH napsal:
SOUHLAS! Kdo jezdí v praze, ať si sáhne do svědomí! Já se přiznám, že občas přestupek udělám, ale někdy to bez nich nejde - to by všechno museli řídit roboti...
Navíc mě některý chlupatý svým chováním dost uráží, takže jim prostě občas nezastavuju - trojka, plnej a sem v tahu. Pravo silnějšího, hehe..
Já tedy nejsem z Prahy,ale taky sem tam mockrát jel......a určitě sem nějaký přestupek udělal......nikdo nejsme dokonalý a kdo to o sobě tvrdí (že je dokonalej) tak je to debil.Právo silnějšího také občas aplikuju........jelikož sú aj kreténi ve starých popelnicách,kteří předjíždí v obci,kde slušný člověk v silném autě jede 50 (kvůli bezpečnosti a předpisům)......a poté si říkají jací sou machři že předjeli silné auto.Znám spoustu takových debilků......a pěkně mě lezou na nervy Suma sumárum - přestupky občas třeba nevědomky udělám.....ale rozhodně jezdím bezpečně a snažím se abych nikoho na silnicích neohrožoval.......nepopírám že tomu občas "šlápnu" naplno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.12.2005 23:35, Smyk
Chtel bych se zeptat jestli je mozne dostat pokutu za smyk???Nedavno mne za to totiz staveli policajti a po 10 minutach rozebirani jsem jim dal 200 bez dokladu a jel zas dal....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.12.2005 08:49, RE: Smyk
Michal napsal:
Chtel bych se zeptat jestli je mozne dostat pokutu za smyk???Nedavno mne za to totiz staveli policajti a po 10 minutach rozebirani jsem jim dal 200 bez dokladu a jel zas dal....
No...jízda smykem asi není zrovna dobrej nápad když jsou kolem cajti. Ale podle mě to asi je ohrožení bezpečnosti silničního provozu. Ale vyřešil jsi to asi nejlíp jak jsi mohl. " kobra 11" mě zastavila asi třikrát a pokaždé jsem slyšel tu samou větu..."pane řidiči, kolik máte u sebe na zaplacení blokové pokuty...?" pokaždé sem řek 3 kila a že bloček nepotřebuju a ejhle..:0) (samozřejmě mé přestupky byli menšího rázu...např. neuvedení vozidla do klidu na STOPce, neměl sem u sebe některé doklady...atd.) Takže tabulka, jakej flastr za co dostanem mi nepripadá příliž reálná... Stačí 3 kila do kapsy a hurá do ulic. Samozřejmě nemyslím jezdit jako prase a už vůbec nemluvím o alkoholu....humus. Zdravím Simira a Toma...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.