0
zpět
 

diskuze k tématu: rodinné auto do 200 000,-

kategorie zařazení tématu: poradna, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.11.2015 22:06, rodinné auto do 200 000,-
Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o radu. Zvažuji v nejbližší době o výměně mého osobního automobilu(teď vlastním starý dobrý vw passat 1,9TDi, 81kw). Jelikož jsem se přestěhoval do rodinného domu,čekáme druhý rodinný přírůstek, na dům stále něco vozím a tahám (nedávno malý bagr...cca 2,3tuny), do budoucna nějaký karavan, kufr je věčně plný ať již kočárek, nebo jiné věci.. Dále občas cesta do Beskyd, kde jsme v lehkém terénu, ale párkrát jsem málem uvíznul na břichu passata..žádné offroad trasy... Kdysi jsem jezdil v zahraničí toyotou land cruiserem 100(kde jezdily z 90% toyoty), myslím že lepší auto jsem neřídil, ale obávám se, že tohle perfektní auto(dle mého názoru) neuživím, proto se musím poohlédnout po něčem podobném... mitsubishi pajero-podobné, ale také asi nevyužiju v rámci nákladů... Napadlo mne volvo XC 90, nebo ford explorer(tady jen benzin, který by šel do LPG)...je snad ještě nějaká alternativa?? určitě bych šel asi do automatu, kvůli problémům s dvouhmotovou spojkou.. Auto bude spíše, jako rodinné - druhé, jelikož popojížďky po městě jsou vyřešeny jiným malým vozidlem.. Jen prosím mám špatnou zkušenost s nespolehlivostí francouzů a také korejce bych také asi nedal... Cenový strop je u mne bohužel max 200 000, spíše méně... Děkuji za radu...Boris
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Čtvrtek 19.11.2015 14:57, Toyota RAV4 2.0 VVTi
Dobrý den, mě u Vás napadá jedině Toyota RAV4. Nemá to tak velký kufr jako starý dobrý Passat, ale jinak budete spokojený odolností a prostorem... Navíc pořád je to ještě auto s rozumnými náklady
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Čtvrtek 19.11.2015 15:08, Pathfinder
aktuálně je na Sauto sedmimístný Nissan Pathfinder 4.0 v plynu rok 2006. motor je šestiválec z řady VQ, rozvod řetězem, sám jsem měl a mám tento motor už asi v desátém autě. tažné má na tři tuny. bohužel je to jen zadokolka ale cena 189k mi přijde jako hodně zajímavá. navíc podle mé zkušenosti může být rozdíl spotřeby až dva litry ve prospěch RWD oproti AWD. a má to i slušnou výbavu, kůže, navi... cena rozhodně bude k jednání, myslím že takových 150-160 by mělo prodejci stačit.
reagovat
Marek - TipCars.com
počet příspěvků52
datum registrace03.11.2015
Úterý 24.11.2015 16:22, re:
Dobrý den. Vašim potřebám by mohlo vyhovovat nějaké větší SUV, jako je třeba zmíněné Volvo XC90. Za doporučení stojí také Nissan Navara/Pathfinder nebo Toyota Rav4.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.