0
zpět
 

diskuze k tématu: Radimův týdeník amerického řidiče

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.07.2005 14:39, Rychlostní limity
Ty rychlostní limity - to je fakt masakr ... to chce opravdu pevné nervy, zvláště při cestě ze západního na východní pobřeží )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.07.2005 16:33, RE: Rychlostní limity
Riccardo napsal:
Ty rychlostní limity - to je fakt masakr ... to chce opravdu pevné nervy, zvláště při cestě ze západního na východní pobřeží )
neboj, staci aby te stavili poldove a limity pro priste budou ok
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.07.2005 03:57, RE: Rychlostní limity
quoteus napsal:
neboj, staci aby te stavili poldove a limity pro priste budou ok
POZNATKY Z USA (LA): po meste bezne 65mph mimo mesto kolem 80mph. jezdi tak vsichni. na dalnici predjizdite i zleva i zprava. blinkry se pouzivaji nekdy :) na krizovatkach jsou STOPky a kdo prijede prvni jede. prvni pokuta za rychlost je asi 160USD druha dvojnasobna a tak se to stupnuje. pokud prekrocite max. rychlost o 25mph muzou Vas zavrit!!! :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.07.2005 22:22, Mustang GT
Tohle je bombastickej clanek ...
mam 100 chuti je do ameriky taky, jen abych se svezl mustangem. Jednou jsem ho zahlid v Praze. Uz kdyz jsem ho slysel (ale jeste nevidel) jezili se mi snad vsechny chlupy na tele. A kdyz jsem ho videl ... no megamaximalni ultrabrutalni narez. Zustal jsem stat a jen tupe ziral na toho krasavce (auto - ne ridice)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.08.2005 15:11, RE: Rychlostní limity
ech napsal:
POZNATKY Z USA (LA): po meste bezne 65mph mimo mesto kolem 80mph. jezdi tak vsichni. na dalnici predjizdite i zleva i zprava. blinkry se pouzivaji nekdy :) na krizovatkach jsou STOPky a kdo prijede prvni jede. prvni pokuta za rychlost je asi 160USD druha dvojnasobna a tak se to stupnuje. pokud prekrocite max. rychlost o 25mph muzou Vas zavrit!!! :)
Tomu nerozumím - takže amíci pravidleně jezdí rychleji než podle předpisů, i když jim hrozí tak vysoké pokuty ? To pak ale jsou úplně stejní jako my ! (až na tu mořskou pannu v plavkách
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 16:09, RE: Mustang GT
eLzyx napsal:
Tohle je bombastickej clanek ...
mam 100 chuti je do ameriky taky, jen abych se svezl mustangem. Jednou jsem ho zahlid v Praze. Uz kdyz jsem ho slysel (ale jeste nevidel) jezili se mi snad vsechny chlupy na tele. A kdyz jsem ho videl ... no megamaximalni ultrabrutalni narez. Zustal jsem stat a jen tupe ziral na toho krasavce (auto - ne ridice)
Klidně si zajdi do prodejny u nás tam ti ho taky půjčí když si vezmeš kvádro!!! Taky jsem se svezl v GT.Je to fakt bomba! ale živit bych to nechtěl! Jedině až slevní benzín na 3 Kč jak v Americe!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 06:50, Gramatika + "zážitky"
Nijak moc nechci kritizovat autora, ale když se tedy rozhodl že v článku bude používat anglické výrazy, popř. názvy značek, mohl by se je také ráčit naučit psát. Článek jsem nečetl celý, stačilo mi jenom zahlédnout "homelles místo homeless", popř. "Chevrolette místo Chervolet". To se mi snad zdá. Mimo jiné na mě celý článek působí stylem "vesničan přijel do světa". Budiž, třeba se chtěl víc přiblížit našemu obyvatelstvu, ale nepůsobí to profesionálně. A za třetí mě fascinuje jeho nenávist k velkým americkým autům. Nestačil jsem se divit - co asi tak čekal, když jede do USA??? Že tam každý má Octávku jako u nás? To je jako kdyby Američan jel do Prahy dělat parking guye a divil se, že tu nejezdíme v Buickách, Cadillacích a Lincolnech a ještě k tomu domů psal "zastřelil bych všechny, co mají Mercedes, BMW a Audi, je to pro mě nezvyk, že A3 je poloviční velikosti mého Chevy Tahoe". Jejich záliba ve velkých autech je všeobecně známá a ikdyž jsou tato auta pro městský provoz zbytečná, proč se nad tím pozastavuje? No tak má někdo např. Cadillac Escalade, nebo Ford F350, no a co? A že je jako středoevropan zvyklý na Getz nebo Punto - tak to se snad nikdy nevezl Superbem? To je pro redaktora hodně smutné, divím se, že ho ještě zaměstnáváte, nebo že jeho články nereeditujete. Abych to připodobnil naším poměrům, působí to na mě opravdu jako vesničan z východnícho Slovenska (obyvatelům této části se omlouvám, uvádím to jen jako příklad), který přijede do Prahy a referuje: "Tyjo, tam nejezdí samí žigulíci, stopětky a wartburgy, jako u nás, tam maj větší!"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.12.2011 17:42, hCqpLZSzOenFZEHGE
Your atilrce was excellent and erudite.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.